Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Recommended Posts

U mnie wczoraj wpadl Poljocik.Nie wiele moge wywnioskowac po paszporcie ale chyba 1991r.Biedne lata bo nawet na plastikowe pudeleczko nie bylo ich stac.

IMG_20211205_115453836.jpg

IMG_20211205_115512819.jpg

IMG_20211205_115717129.jpg

IMG_20211205_115727301.jpg

IMG_20211205_115624678.jpg

IMG_20211205_115639320.jpg

Nie wiem.Moze i opakowanie  nie od niego?W kazdym badz razie zegarek w idealnym stanie.

A to z dzisiaj.

IMG_20211205_115004061.jpg

IMG_20211205_114923189_HDR.jpg

IMG_20211205_115154100.jpg

31 minut temu, sergius napisał(-a):

U mnie wczoraj wpadl Poljocik.Nie wiele moge wywnioskowac po paszporcie ale chyba 1991r.Biedne lata bo nawet na plastikowe pudeleczko nie bylo ich stac.

Pudełko i papiery masz z Rakiety, a nie Poljota...

7 minut temu, drobnypijaczek napisał(-a):

Co może być fajniejsze od fajnego Poljota?

Zegarek piękny, ale zdjęcie zmasakrowałeś rozdzielczością :)

Już odpowiadam. Drugi fajny Poljot! 

20211205_125425.jpg

Co do zdjęć.  Drugim Klossem to ja raczej nie będę... A to światło pożal się Boże, a to pośpiech, a to ręką drgnie...

Takie życie. 

2 godziny temu, drobnypijaczek napisał(-a):

Ha, ha, ha. To chyba ten z olx?  Tego poljota prawie Ci kupiłem, a w zasadzie nie prawie, tylko kliknąłem go dzień wcześniej i zapłaciłem. NIe wiem jak to się stało, że sprzedający nie otrzymał z olx płatności. W każdym razie na 2 dzień wystawił zegarek ponownie, a ja otrzymałem zwrot pieniędzy z olx. Dziwna sprawa. Potem stwierdziłem, że 2 razy do tej samej rzeki wchodził nie będę i tym sposobem stałeś się szczęśliwym posiadaczem tego zegarka🙃

5 godzin temu, drobnypijaczek napisał(-a):

Co może być fajniejsze od fajnego Poljota?

4 godziny temu, drobnypijaczek napisał(-a):

Co do zdjęć.  Drugim Klossem to ja raczej nie będę... A to światło pożal się Boże, a to pośpiech, a to ręką drgnie...

Takie życie. 

Fajnie, że i Tobie udało się go kupić! ^_^
Mam oba modele, oba są bardzo przyjemne.

1 godzinę temu, Hecke napisał(-a):

Dzisiejszy zakup w Świdnicy. Niby nic, a cieszy.

O, ładny stan tzw. "Karwowskiego" ;)

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Oj je sądzę, oba to nabytki jeszcze z lata... Tylko bez pasków w szufladzie sobie leżały. A tego o którym piszesz ręką mi drgnęła przy zakupie i odpuściłem. To tak w granicach do tygodnia wstecz od dziś. 

Tego pierwszego to nikt nie chciał i sam się dziwiłem, że za średniej jakości 0,7 l go kupiłem... Ten drugi też w granicach 1l więcej nie kosztował...

Już tak dawno żadnej Amfibii nie kupiłem, że nie pamiętam kiedy była ostatnia. Ale trafiła się tanio, bo miała być zepsuta i trochę chodzić, potem się zatrzymywać, jak jej się chce. Jako że ja nie dowierzam jak ktoś pisze tak o Amfie, bo ciężko znaleźć ten zegarek tak naprawdę brudny, to wziąłem. Przyszła i faktycznie wszystko jak w opisie, czyli... Śrubka mocująca werk się odkręciła i latała gdzie chce. Minuta i wszystko jest ok :)

Dość pospolita Amfibia, ale tej błękitnej akurat do tej pory nie miałem. Dobry zakup :)

WOSTOK 2409A-470298.JPG

Moj spóźniony prezent mikołajkowy. Szukałem chyba rok ale w końcu mam w stanie powiedzmy zadowalającym. Lumę we wskazówce jeszcze ogarnę ale oryginalnej koronki już nie wyczaruję także jeśli ktoś ma lub wie gdzie dostać proszę o kontakt.

Dla wtajemniczonych: z tym Meksykiem to jednak była jakaś lipa 😊

20211208_110120.jpg

1 minutę temu, Enkil napisał(-a):

Kama fajny model do kolekcji. Sława na tym pasku bardzo dobrze wygląda :)

Arbuz też świetnie :D

kFyOXDS_zUz1Y4kRwoMy5ATQdd2G4YoTj1fbWfVXslB1VuuUI88sTJri_GlfK1S_NlFC-KKNpBagLLfx0eu6VPayiLq2u3K7CJA-NvXNEVeclQo0tF6_Z-YEYblHzs5rnUHVvfsjVdFSEn6PA_Vf_FRZb_WvD8ZFBpcShCYiTkwrEHXPWNVOrgoEoXZE98gxVSw96vkhnpFVTr2jEVzH0Bwu0rFwmWBysYaG8eDlEn_njGvD1TAu-KOfJ1u2C3GOOffKWnj1Tb8tuMB2AXyKwhzefE0sXSZrzGST57dWiM4UZwqL97bqvqbvveHmnPDQfV341fDlHTdqHXfxoVt4AUyt3DmNrB9JLfKT_EdpPHUrwRugedEebJ-iHP-7SZFBlxWlkaBkCgT0VVoUF_NnjWRkjXGNPx_70o6P0uvOIJQPrbI6JaU6EKJ6saRyFwLJONaXnKbOOSRqLx3F1RELcQhRBgTB9H_Wujb2WHEp-8X4yXNmxCgultuQcn3dawkoOeslHzJ89sdqpqfKYQxdW3XUKzYsYvWEIX4umi5CiK0lLC-NLMkWXr8OfbBRpDlczg0q5z5Cb01qmMK_P4lPWqkEu4PLmXag4mmJU302CLRs3I3X9tQ6TcnPVm9u0uagQsYaSidPguugKFbGpgwU7uuZg2Uvy9IpyImZj_fHYeBA_1yiBDu6GtZXtCvEBS7Oyvil82CtLFiHIEFsNoweUyqV=w703-h937-no?authuser=0

3 godziny temu, prw6 napisał(-a):

Dobry

Kalifornijskie marzenie... Zazđraszczam

Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

No i dobrze, bo te są najładniejsze i najbardziej stylowe ze Szturmanów. Przynajmniej wiem, gdzie szukać sklepu, jak wreszcie będzie mnie stać na taki. Można wybierać, przebierać, pod kolor i gust :D