Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Recommended Posts

U mnie tuńczyk czeka w kolejce ;-P ,a z dzisiejszych zakupionych parek:

post-41508-0-54361100-1332695031_thumb.jpg

lub taka parka :

post-41508-0-58570200-1332695123_thumb.jpg

i singiel z serii " pierwszy raz na oczy takiego widzę"

post-41508-0-32298200-1332695081_thumb.jpg

Robcyk gratuluję parki pięknych Kirowskich.:D

D@dik reanimacja pierwsza klasa, a i rybka fajna ci się trafiła :D

Buran69 Ty to chyba całą ławicę ryb trafiłeś, tylko pogratulować :D gdzie takie łowiska są :D

Zdzisiek mógłbyś mieć wzgląd na moje skołatane nerwy i chore serce, kunamatata troszkę więcej skromności :D mógłbyś tak cykać po jednym, żeby kolegów, a przy najmniej mnie nie drażnić :D Gratuluję tych parek :D

Ogólnie wychodzi na to, że niedziela dla wszystkich jest udana, tylko ja w lesie sarenki podglądałem ;) i żadnego sikora nie upolowałem ;)

Pozdrawiam

[Zdzisek] piękna parka z tej Wołny i Wostoka. Gratuluje ! Niedziela była udana.

Pozdrawiam

[Zdzisek] piękna parka z tej Wołny i Wostoka. Gratuluje ! Niedziela była udana.

Pozdrawiam

No.... Wostoczek rzadki i ładny, nie da się ukryć!

Miłego dnia!

Vostoczek miły oku , mogłem jeszcze kupić łucza rezonatora z 3050 - ale kasy zbrakło. Nic to - kupię innym razem. Vostok jest ciekawy o tyle że ma mechanizm "srebrny" sygnowany logiem Vostoka, a koronka hm... ;-P.

Vostoczek miły oku , mogłem jeszcze kupić łucza rezonatora z 3050 - ale kasy zbrakło. Nic to - kupię innym razem. Vostok jest ciekawy o tyle że ma mechanizm "srebrny" sygnowany logiem Vostoka, a koronka hm... ;-P.

... a gdzie Ty takie fajne zegarki znajdujesz ? Mi szczególnie podoba się ten Łucz, gratuluje.

buczo - szkoda, ze taki stan, bo to jeden z najciekawszych p;od względem wzornictwa Sovietów. Buran, te wskazówki to oryginalne? Bo ciekawie to wygląda i stan całkiem, całkiem :D

Miłego dnia!

Pmwas,co do wskazówek to nie wiem,za tę cenę to porwałem do kieszeni i uciekłem bo bałem się że gość się rozmyśli,stan jest bardzo,bardzo dobry.

buran69 wskazówki na mój gust nie oryginalne, miałem takiego budzika i zgodzę się z Pmwas, że ten zegarek posiada ciekawe wzornictwo. Ja go sprzedałem, bo według mnie na obrazku wygląda dużo lepiej niż w rzeczywistości. Zegarek poszukiwany, bo w tym stanie co Twój rzadko spotykany, pojawiają się na Alledrogo od czasu do czasu, ale stany raczej kiepskie.

Pozdrawiam

Wskazówki rozszerzają się ku końcowi co by wskazywało na czystopol,ale z drugiej strony zegarek jest w idealny stanie,po cholerę wymieniać wskazówki,chyba że ktoś miał taki kaprys bo te bardzo fajnie świecą.

... a gdzie Ty takie fajne zegarki znajdujesz ? Mi szczególnie podoba się ten Łucz, gratuluje.

- a to tu , to tam ;-) Mam duże chody u handlarzy ;-P

i ciekawostka w załączeniu (zegarek właśnie rozbieram do czyszczenia ) Ten model znany jest z daty na godzinie 6.00 , a tu godzina 12.00

post-41508-0-62471600-1332863110_thumb.jpg

[buran69] poniżej zdjęcie Twojego Poljota. Zaznaczam, że zdjęcie jest nie moje, tylko któregoś z chłopaków z forum. Tutaj posłuży w celach dydaktycznych więc autor zdjęcia będzie miał powody do dumy :lol:

post-36222-0-04149900-1332882409_thumb.jpg

akurat sygnałów mam kilka w kolekcji tak że nie musisz mi uświadamiać jak wyglądają,napisałem wyraźnie że wskazówki prawdopodobnie wymienione,tyle że na o niebo lepsze.

Tomirek no to pojechałeś nam tutaj z grubego kalibru... Piękna !!! Gratuluje. Zdjęcie perfekcyjne, wspaniały pomysł na tym tle! pozdrawiam