Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Recommended Posts

Mayor, o ile dobrze widzę to Pobieda - bardzo ładna, czy koperta jest ze srebra?

Dzięki Panowie za dobre słówko. Też się bardzo cieszę z tych zegareczków. Nie mogę się doczekać lepszej pogody, aby zrobić lepsze zdjęcia. Zdjęcie Łucza nie oddaje jego piękna nawet w 30 procentach.

Mayor, o ile dobrze widzę to Pobieda - bardzo ładna, czy koperta jest ze srebra?

Dzięki Panowie za dobre słówko. Też się bardzo cieszę z tych zegareczków. Nie mogę się doczekać lepszej pogody, aby zrobić lepsze zdjęcia. Zdjęcie Łucza nie oddaje jego piękna nawet w 30 procentach.

Nie Pobeda,Zvezda z Penzy to jest.Koperta chrom ze srebra ma okucia na pasku 

Dzięki zegarek faktycznie ładny i werk nie grzebany.Niestety moje "photographic skills" na dzisiaj to dolne rejony stanów niskich,dlatego fotki kiepskie 

Akurat też się wczoraj skończyła.

Nie była chyba zła ale wiadomo - sprzedawca ma tak złą reputację składakową, że strach od niego cokolwiek kupować.

http://allegro.pl/mega-potezna-czajka-44mm-automat-pozlacany-au-i3938594663.html

Porównując z moją - pod względem autentyczności - nie mogę się do niczego przyczepić. Nawet ładny stan - jesynie chyba jakieś złuszczenia na krawędzi małej tarczy... Cena końcowa nawet znośna jak na ten zegarek - tak myślę ;)

Porównując z moją - pod względem autentyczności - nie mogę się do niczego przyczepić. Nawet ładny stan - jesynie chyba jakieś złuszczenia na krawędzi małej tarczy... Cena końcowa nawet znośna jak na ten zegarek - tak myślę ;)

mnie zastanawia tylko tak ostro świecący sekundnik. Ktoś z was ma tez taki świecący ?

Edited by llcoolm

mnie zastanawia tylko tak ostro świecący sekundnik. Ktoś z was ma tez taki świecący ?

Wskazówki faktycznie są w niespotykanie dobrym stanie - na zdjęciu nie widać nawet śladów korozji czy wżerów.... Może to budzić podejrzenia, że były czyszczone a czerwona farba jest nowa... Ale to tylko domysły, które wcale nie muszą mieć nic wspólnego ze stanem faktycznym.

Osobiście wolę jak na zegarku widać "patynę czasu" :)

bahuone super nabytki - Gratuluję przed duże G - śliczne na żywo muszą powalać!

Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

RTK, zgadza się powalają, oj powalają. Szczególnie Łuczyk wygląda jak szczerozłoty. Już nie mogę się doczekać aż będzie pogada i wezmę je na sesje i dodam do programu katalogującego. Dzięki wszystkim za komentarze.

Ładny. Podejrzewam, że w realu jest wizualnie świetny.

Masz rację,mimo tego całego złotka ,można go spokojnie nosić no oczywiście nie na codzień :)

Jutro dalsza część dostawy!

Edited by mechanik

Nie każdy lubi, aż tyle złota, ale zegarek jest w super stanie i pięknej stylizacji. Gratuluję.  

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Egoist amfibie bardzo fajne. Jak dla mnie ta z muzułmańskim tematem nawet lepsza!

Poljot piękny, widać, że ma w sobie coś niesamowitego, dodatkowo ta bransoleta. Nie można się aż na niego napatrzyć. Amfy też piękne, mam jedną, ale nie tak urodziwą :(.

Ale na szczęście i do mnie dzisiaj poczta dotarła. Kolejne cztery sztuki, z których jestem ogromnie zadowolony.

1. Poljot De Luxe w 20 mikronowym ubranku - niestety na chwilę obecną "martwy", ale dobrze, że w pokoju obok jest doktor :) Stan niemal idealny, tylko ktoś ściągając ramkę od szkiełka narobił delikatnych szkód. W zestawie pasek z epoki, ale raczej dostanie "lepszy" model. Dopiero teraz sobie uświadomiłem jak ciężko fotografuje się srebrne tarcze :)

1670370.jpeg

1670372.jpeg

2. Zaria kieszonkowa - chyba, bo nie jest opisana, ale pudełko Zariowe. Można rzec, że to damska kieszonka, bo jest naprawdę niewielka. Tutaj pytanie do Panów znających się na okolicznościowcach. Czy ktoś wie z jakiej okazji została ona wydana?

1670376.jpeg

1670377.jpeg

3. Damski złocony Łucz - nie moja bajka w ogóle, ale sprzedawca powyższych nie chciał na sztuki się pozbyć wiec byłem zmuszony zakupić komplet. Gdyby ktoś był zainteresowany "przytuleniem" go to zapraszam na PW, bo raczej u mnie nie zostanie. Kopera AU10.

1670380.jpeg

4. Pierwszy bezduszny sikor. Slava kwarcowa w dobrym stanie z nową baterią :)

1670381.jpeg

Wow. Bogaty miot! :) Gratulacje.

Zaria dotyczy pewnie Mordwińskiej Autonomicznej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej, która wchodziła w ZSRR w skład Rosyjskiej Federacyjnej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej (uwaga na rozróżnienia statusu republik)

Mordwińska ASRR została utworzona 20 grudnia 1934 r. więc 50-lecie ładnie mieści się w 1984r. czyli w ZSRR.

Zarię oczywiście biorę jakby co..