Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Recommended Posts

jest więc i cd....piąty krab :) to co widać na tarczy to jakiś cień chyba od okna, bo tarcza jest miodzio :D

attachicon.gifDSC_0032.jak-zmniejszyc-fotke_pl-14.jpeg

Genialny!

Ostatnio też dłubię trochę w tym temacie..

A kwiaciasta też z wyższej półki.

U mnie listonosz też zapukał. Jeszcze przed spa - ale będzie co robić wieczorami. :rolleyes:

Uff..Aleś nazbierał tych grubasów..

Edited by Gregorian

Witam wszystkich!

Po dlugich poszukiwaniach, wileu nieprzespanych nocach i dwoch tygodniach oczekiwania na przesylke z Niemiec, doczekalem sie! Przyszla moja rakieta :)

To moj pierwszy rusek a takze pierwszy zegarek tego rozmiaru.

Kolorystycznie pasuje do wiekszosci ubran, przyciaga wzrok ale nie kluje w oczy. Na rece lezy pewnie ( mm nadgarstek 17,5) i nie zdradza swego rozmiaru. Niestety przy podginaniu nadgarstka koroknka lubi sie wbic delikatnie w wierzch dloni. Pozatym zegarek nie nadaje sie do biegania czy jakichkolwiek gwaltowniejszych ruchow ( mocno wtedy czuc jego ciezar).

Pierwsze wrazenia super, ladnie lezy, wysoka jakosc wykonania ( choc ciut denerwuje lekki luz na bezelu), solidny pasek-jednym slowem kawal solidnej roboty w rozsadnej cenie;)

Aaaa i chyba najwieksza zaleta tego zegarka to podswietlenie trigalights. Robi nieziemskie wrazenie :)

Dolaczam kilka fotek (niestety nie mam drygu do fotografii)post-72098-0-93157800-1403049402_thumb.jpgpost-72098-0-28575100-1403049412_thumb.jpgpost-72098-0-77468700-1403049424_thumb.jpg

Gratuluje kolego tyle, ze to nie Rakieta a Vostok i do tego chyba współczesny jak sadze.

koledze chodziło o nazwę modelu a nie nazwę marki

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Nightdream zegarek i cena rewelacja. Strasznie lubię te Wostoki a NATO pasuje do nich zawsze, świetnie się prezentują nomen omen. USSR + NATO = WNM jak to się kiedyś pisało.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Edited by RTK-WGM

Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Gratuluje kolego tyle, ze to nie Rakieta a Vostok i do tego chyba współczesny jak sadze.

Ten model wostoka nazywa się rakieta - ma to napisane na dole tarczy. :)

Kolega świadomie zamówił współczesnego Vostoka i zdawał sobie z tego sprawę. Rocket to nazwa linii lub modelu.

:D:P:D

PS

OWL - Przy okazji gratuluję tego Vostoka - kawał zegarka.

Gdzie na Dolnym Śląsku można kupić takie zegarki za 20 zł :)? A może to jakaś tajemnica? Kupię hurtem. :-)

Tylko nie widzę czy tam jest Rossija czy cccp.

Edited by Nucky Thompson

Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Gdzie na Dolnym Śląsku można kupić takie zegarki za 20 zł :)? A może to jakaś tajemnica? Kupię hurtem. :-)

Tylko nie widzę czy tam jest Rossija czy cccp.

Widzisz...takie zegarki przynoszą mi do domu :P Tym razem do wyboru mialem ze 60szt, ale wybrałem tylko kilka sztuk. owiem jeszcze tak: ten akurat był najdroższy :P Reszta była po 5zł! Te, których nie wziąłem - oddałem.

Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Ja pierd.... !!! :) Szkoda, że mi 60 szt nikt nie przyniósł. :( A z jakiego miasta jesteś? Chociaż podaj jakieś pobliskie.

Edited by Nucky Thompson

Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

No to już po Tobie :). Jutro pół Polski (kolekcjonerów) zapuka do twoich drzwi i poproszą o dane dostawcy :D.  

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

jakbys z czajka nie mial co zrobic to chetnie przygarne :) mam troche maneli do ruskich kwarcokow to i moze sie uda ja przywrocic do zycia

z fona wysylane :)

KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU !