Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Recommended Posts

No to się wyjaśniło że jest OK. Piękny zegarek, gratuluję.

pozdrawiam

Narfas

Edited by Narfas

Lodówka dziś pocztą przyszła.

post-61474-0-01984800-1404915576_thumb.jpg

Wie ktoś czy da się doczyścić ten zewnętrzny pierścień? I jak?

Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Sława MIG - Super!

Jaką sygnaturę ona ma na dole koperty? Bo jeśli CCCP to jest to b.duża rzadkość.

Zasadniczo te Sławy i tak są rzadkie ale w ich ramach większość Sław ma sygnatury rosyjskie, czasami zdarzają się bezpaństwowce ale CCCP jest obecnie prawie niespotykany.

W tej wersji i w tej kopercie stanowi idealną parę do dwójki "awiacyjnej" ze Sławą - Wahadłowiec Buran.

Dziękuję wszystkim za słowa pochwały pod adresem MIGa - doceniamy :)  tak, ma sygnaturę ZSRR, załączam obrazek z bliska. A na Burana poluję i poluję i nie mogę trafić w normalnej cenie... 

post-57308-0-60994300-1404921091_thumb.jpg

Moje nowe i odświeżone nabytki.

I zdjęcie bransoletek do zegarków ( przyszły do mnie ze wschodu) kto takie pamięta ?? :D

post-27093-0-42476900-1404930112_thumb.jpg

post-27093-0-74785400-1404930113_thumb.jpg

post-27093-0-21784700-1404930116_thumb.jpg

post-27093-0-42799900-1404930133_thumb.jpg

Edited by gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Mistrzostwo! Allegro, giełda? Jeżeli można wiedzieć ;)

michu, tylko portale i targowiska są na tym świecie?

a kupić jakieś moro i kałacha w sklepie z militariami i w przebraniu tzw zielonego ludzika pojechać na Krym na małą zakrapianą imprezkę z ljotczikami jak to uczyniła Beria, to nie łaska?? :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _

gregch, ja akurat odstaję od przeciętnej populacji, bo nie dostaję orgazmu na widok sławy "lodówki" (w przeciwieństwie do lodówki pełnej piwa) , ale pabiedkami mnie zabiłeś! to chyba prawdziwie "muzealne" okazy, tak?

Edited by cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Moje nowe i odświeżone nabytki.

Trzy "dwunastyki" na raz? To nie po krasnoludzku.

I zdjęcie bransoletek do zegarków ( przyszły do mnie ze wschodu) kto takie pamięta ?? :D

Ostatnio widziałem takie coś chyba w latach '80. :o

pozdrawiam

Narfas

Trzy "dwunastyki" na raz? To nie po krasnoludzku.

Niestety tylko jedna na dobrym chodzie. Druga pójdzie na bazarek a trzecia - z wytartą 12 pójdzie na części. ;)

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Niestety tylko jedna na dobrym chodzie. Druga pójdzie na bazarek a trzecia - z wytartą 12 pójdzie na części. ;)

a ten kwarcowy medyk to nijak do kolekcji Ci nie bedzie pasowal. i w dodatku bezduszny. a fuuuj wyslij go do mnie lepiej :D

KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Jak zobaczyłem Czajkę medyczną i Rakietę automat to się zaniepokoiłem i zerknąłem czy mam swoje  :)

Piękne nabytki  :)

Pozdrawiam

Roman

Dzięki Panowie  -_-

Goral35 - idzie do mnie łucz medyczny więc będę miał parkę.

Kolego Karolus ja bym się nie powstydził piewszego Łucza z tym datownikiem i nosił go na co dzień.

Najważniejsze, że Tobie się podobają skoro je zdobyłeś.

Karolus, gratuluję nabytków. Tym bardziej że mieszkasz po niezegarkowej stronie Polski, przynajmniej jeśli chodzi o radzieckie zegarki.  :D

Guest D@dik

@Karolus  - ten pierwszy łuczek to ulubiony zegarek do pracy mojej żony ;-) Bardzo dokładny i niezawodny kwarc!

Ja najpierw chciałem się pozbyć, ale ludzie marudzili, bo dekiel nieco zażółcony na chromie, ale reszta bardzo ładna. Zostawiłem sobie taką pajęczynkę

rakieta_spider_my.jpg

na parciaczku idzie ze mną do pracy dziś ;-)

Na dostojniejsze okazję może na pasek:

rakieta_spider1.JPG

Świetna ta rakieta - nie mam ale podoba mi się od zawsze, natomiast pierwszy raz widzę kombinację na NATO, super to się zgrywa razem :)