Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

grzesiek

Kursy językowe Berlitz

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dla siebie kursu językowego (angielski). Potrzebuje podreperować gramatykę, odświeżyć pewność siebie, podszlifować język biznesowy (zwłaszcza związany z logistyką i spedycją). Trafiłem na ofertę szybkich, intensywnych kursów w szkole Berlitz. Wygląda interesująco, ale ceny każą zachować ostrożność i przeprowadzić "rozpoznanie operacyjne" :) .

Ktoś może korzystał?

Może jakieś inne propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO dobry nauczyciel - ale to jest droższe.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Berlitza interesuje mnie 4tygodniowy, indywidualny, intensywny kurs. 48h zajęć + 2h pracy własnej dziennie. Kosztuje ponad 5,5kPLNów, więc ten dobry nauczyciel niekoniecznie jest droższy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu byłem w Manchesterze z grupa dzieciaków w Manchester United Soccer School i był prowadzony oprócz programu piłkarskiego też językowy właśnie z Berlitza i opinię były super ( a wiadomo, że dzieci niezbyt chętnie udzielają opinii pochlebnych ;) ). Ponadto mój brat pracujący w tej branży zawsze bardzo chwali Berlitza :) Tyle ode mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.