Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

anum47

Cześć ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem 20 parę postów a dopiero teraz zauważyłem że się nie przywitałem... ale klapa, zupełnie zapomniałem. Ale lepiej późno niż wcale prawda :lol:

 

Mam na imię Dawid, za dwa miesiąc stuknie mi 20 lat. Zegarki zawsze mi się podobały, szczególnie mechaniczne jako że za kilka miesięcy będę świeżo upieczonym technikiem mechanikiem, ale nigdy nie było kasy żeby kupić sobie coś porządnego, bo za chińszczyzną nie przepadam. No ale w końcu kupiłem kwarcową Adriaticę, potem zaraziłem się tu na forum Seikomanią, i kupiłem Seiko '5', teraz znalazłem jeszcze 20sto letniego Orienta AAA automata który jutro idzie na mały remont mechanizmu i wymianę szkiełka. No i tak się zaczęła moja choroba, teraz mam 3 zegarki, za kilka miesięcy idę do pracy i pewnie będzie drugie tyle ... ah wtedy to i rotomat by się przydał :) No ale w pozbyciu się pieniędzy na zegarki pewnie mi pomożecie. Ogólnie tak realistycznie patrząc to marzy mi się teraz nakręcany ręcznie, nowy zegarek, jak będzie kasa to się poradzę w zakupie ;)

 

pozdrawiam wszystkich


Nie ma rzeczy których nie da się naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.