Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sokoleoko

Zegarek dla Panny za ok 100 PLN w miarę markowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jako że zegarków się nie kupuję Panna myśli włąsnie o zegarku na rękę.

 

W skrócie:

Markowy nie jakiś Charls de lon czy inne badziewia

Wskazówkowy z racji kwoty to tylko kwarc bo na mechanika nie ma co liczyć

W miarę nowy i popularny model - może ktoś się orientuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam markę Lorus, cena minimalnie wyższa niż piszesz ale jakość wykonania jak za tę cenę - bardzo dobra. Duży wybór damskich do 200 zł.

Od roku noszę, co prawda męski, ale nie ma śladów zużycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna kupiła sobie kwarcowe casio, niby męskie ale kurcze granatowo-fioletowa tarcza ze szlifem słonecznym za męska nie jest, ostatnio dobrała sobie jeszcze fajny pasek z apartu i jest zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna zaczęła oglądać i podoba się jej sporo model, sama nie wie co tu wybrać ale najważniejsze że "Charlsy Delony" i inne wynalazki wybiłem jej z głowy ;)

 

Dam znać co i jak.

 

Acha powiedzcie swoim fachowym okiem, mechanizmy Casio czy Lorusa są lepszy (w lorusie w tych z niskiej pułki to citizen siedzi tak mi się rzuciło na dekielkach w oczy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna zaczęła oglądać i podoba się jej sporo model, sama nie wie co tu wybrać ale najważniejsze że "Charlsy Delony" i inne wynalazki wybiłem jej z głowy ;)

 

Dam znać co i jak.

 

Acha powiedzcie swoim fachowym okiem, mechanizmy Casio czy Lorusa są lepszy (w lorusie w tych z niskiej pułki to citizen siedzi tak mi się rzuciło na dekielkach w oczy)

 

Z tego co wiem to w Lorusie tylko Seiko. Casio i Seiko kwarcowe to nie ma różnicy jeśli zegarek za 100 zł wytrzymuje 10 lat. Z resztą Citizen też, jeśli wybierasz z tych trzech marek to bierz co się podoba i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.