Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Dwa Jaegery vs Rolex

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Po dłuższym namyśle i "wizji lokalnej" oddałem jednak głos na Reverso. Jego konstrukcja chyba zapewni najwięcej frajdy i szybko się nie znudzi - tak mi się wydaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko nie mam jeszcze swojego faworyta.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem czysto subiektywnie (plus moja kolażanka z biura, o Boże co za biust ;) ) za panem Chrono. Nie wnikam, co by było gdybym miał jeden czy drugi model na ręce, albo z inną tarczą, itd. Pytanie jest konkretne, do konkretnych fotek. Wiem, wiem, klasyka jest nudna i przewidywalna, ale w tym jej siła. Siła bez krzyku Rolexa, tzn. figura, linia koperty Rolka ekstra, ale makijaż, czyli tarcz fatalna, indeksy jak wybauszone oczy manekina, a bezel szeroki i psujący ogólnie całość, przerysowany jak wielkie kolczyki na inaczej inteligentnej twarzy Dody ;). Pan Reverso wyrysowany był przy pomocy linijki przez genialnego pedanta, wykuty w prostokąt przez zdolnego wioskowego kowala, a tarcz i indeksy namalowało dziecko z podstawówki przez pomyłkę zamiast ślaczków w zeszycie od matmy. Co nie zmienia faktu, że serce tego pana jest czyste duchem, piękne i szczere jak u mędrca ;) !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: :blink: :blink:

 

asec69 - cos Ty czytal, lub czegos sie nawciagal??? :D;):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: :blink: :blink:

 

asec69 - cos Ty czytal, lub czegos sie nawciagal??? :D;):P

 

No "cyckuf" sie naogladal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem czysto subiektywnie (plus moja kolażanka z biura, o Boże co za biust ;) ) za panem Chrono. Nie wnikam, co by było gdybym miał jeden czy drugi model na ręce, albo z inną tarczą, itd. Pytanie jest konkretne, do konkretnych fotek. Wiem, wiem, klasyka jest nudna i przewidywalna, ale w tym jej siła. Siła bez krzyku Rolexa, tzn. figura, linia koperty Rolka ekstra, ale makijaż, czyli tarcz fatalna, indeksy jak wybauszone oczy manekina, a bezel szeroki i psujący ogólnie całość, przerysowany jak wielkie kolczyki na inaczej inteligentnej twarzy Dody ;). Pan Reverso wyrysowany był przy pomocy linijki przez genialnego pedanta, wykuty w prostokąt przez zdolnego wioskowego kowala, a tarcz i indeksy namalowało dziecko z podstawówki przez pomyłkę zamiast ślaczków w zeszycie od matmy. Co nie zmienia faktu, że serce tego pana jest czyste duchem, piękne i szczere jak u mędrca ;) !

 

Pisząc powyższe chyba cały czas wpatrywałeś się w biust koleżanki...

 

...głosowałeś za 'panem chrono' - można wiedzieć którym? ...bo tak się składa, że na obraz i podobieństwo piersi chrono mamy w ankiecie x2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Och, jeśli to ukoi złośliwość kolegi Bartosza, to Pan Chrono Master, zasadniczo.

Jakbym się nawciągał, albo zamroczył tylko biustem mojej koleżanki na pewno wybrałbym Rolexa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Och, jeśli to ukoi złośliwość kolegi Bartosza, to Pan Chrono Master, zasadniczo.

Jakbym się nawciągał, albo zamroczył tylko biustem mojej koleżanki na pewno wybrałbym Rolexa. ;)

 

Żadnej złośliwości z mojej strony nie ma :)

Jeśli tak odebrałeś moją wypowiedź to przepraszam - po prostu mnie rozbawił twój post w pozytywny sensie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, nie sposób oprzeć się wrażeniu, że chcesz kupić zegarek na siłę. Chłopie, na co Ci ten chronograf???!!! Masz najfajniejsze na świecie chrono - Strikinga, który bije na głowę te dwa JLC i jeszcze kombinujesz. Rolex? Daruj sobie, masz już. Dodaj do ankiety Memovoxa to zagłosuję :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, nie sposób oprzeć się wrażeniu, że chcesz kupić zegarek na siłę. Chłopie, na co Ci ten chronograf???!!! Masz najfajniejsze na świecie chrono - Strikinga, który bije na głowę te dwa JLC i jeszcze kombinujesz. Rolex? Daruj sobie, masz już. Dodaj do ankiety Memovoxa to zagłosuję :rolleyes:

Nie wiem Łukasz co mam Ci odpisać, być może masz racje. Memovox odpada - piękny, ale i zarazem nudny.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał wiesz,że dobrze Ci życzę. JLC Revorso podoba mi się bardzo. Myślę jednak,że Łukasz ma rację,zrób ankietę 3(czy ile tam chcesz) zegarków,o których marzysz są w zasięgu etc. Daj link i wetdy pogadamy. Nie obraź się ale jeśli stać Cię na Rolka to to i na inne zrób godną ankietę "mniej siłowo"


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie Robert kolejnej ankiety, wystarczy.

 

Michał wiesz,że dobrze Ci życzę.

 

Dzięki :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, bo byś kupił tego RO i dał spokój ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, bo byś kupił tego RO i dał spokój ;)

Nie dacie mi spokoju z tym RO :D

 

Musze gdzieś przymierzyć białego.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, bo byś kupił tego RO i dał spokój ;)

:D


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje się osaczony :unsure::D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dacie mi spokoju z tym RO :D

 

Musze gdzieś przymierzyć białego.

 

Damy, damy... jak kupisz :lol:

Zdecydowanie biały - przecież takiego Ci brakuje.

Ogólnie ostatnio wolę czarne tarcze, ale biały na real photo u Kolegi Darka (darek-zegarek) - jeśli się nie mylę - wyglądał na prawdę fajnie. Szkoda, że nie moja półka (kwestia czasu :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osaczony od razu... chcemy tylko dobrze doradzić! Głos w ankiecie to odpowiedzialna sprawa, a przecież z daleka widać, że te, tutaj wystawione to tak tylko dla treningu ;)

RO, and nothing else matters :D

 

 

Marcin

 

PS. Dziś mierzyłem GMT II... mając te dwa zegarki, pozostałe będą na Ciebie złe :)


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno jeżeli decydowałbym się na RO, to tylko i wyłącznie na wersje z białą tarczą. Czarnego widziałem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały jest moim zdaniem najlepszą opcją.

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osaczony od razu... chcemy tylko dobrze doradzić! Głos w ankiecie to odpowiedzialna sprawa, a przecież z daleka widać, że te, tutaj wystawione to tak tylko dla treningu ;)

RO, and nothing else matters :D

 

 

Marcin

 

PS. Dziś mierzyłem GMT II... mając te dwa zegarki, pozostałe będą na Ciebie złe :)

 

"pomagamy zwiększyć budżet" - chleb powszedni na tym forum ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, za dużo tego wszystkiego na tarczy. Natomiast podoba mi się nowy Master Geographic, tylko szkoda, że nie jest większy o te przynajmniej 2mm. (ma 39mm)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo na chrono dzieje się tak niewiele na tarczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.