Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Dwa Jaegery vs Rolex

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Oj tam, bo byś kupił tego RO i dał spokój ;)

 

Już od dawna to samo mówię i wszystko jak krew w piach :);).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo na chrono dzieje się tak niewiele na tarczy ;)

Chrono wygląda dużo bardziej estetycznie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może Master Compressor Diving Chronograph? ;)

Master Ultra Thin Moon 39 jest moim zdaniem znacznie ciekawszy a faz księżyca nie masz chyba z żadnym zegarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza chrono jest po prostu symetryczna co sprawia wrażenie uporządkowania. No ale Master 8 Days to była tylko moja sugestia. Mi on na co dzień sprawia dużo radości, na równi z Portugalczykiem. Pozostając w kręgu trzech zegarków w ankiecie to chyba jednak Squadra. Choć ja miałem Squadrę (Hometime) i jakoś szybko ją sprzedałem. Trochę żałowałem, ale z Reverso chciałbym raczej coś takiego :)

 

jlc_image.2029628.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość EPPL

Zorka-5 to ten Twój 8-dniowiec? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, dziękuję Wam z całego serca za wszelkie propozycje, ale ja naprawdę brałem już wszystko pod uwagę :)

 

Jeżeli nie zdecyduję się na któryś z tych trzech zegarków, to wrócę myślami do RO.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zorka-5 to ten Twój 8-dniowiec? :)

Nie, nie, zdjęcie z netu.

 

Koledzy, dziękuję Wam z całego serca za wszelkie propozycje, ale ja naprawdę brałem już wszystko pod uwagę :)

Jeżeli nie zdecyduję się na któryś z tych trzech zegarków, to wrócę myślami do RO.

I tak się to zapewne skończy. Ale co do RO to narażę się niektórym twierdząc, iż może szybko się znudzić, a trzymają go tylko dlatego, że właściwie nic wyżej, bardziej prestiżowego nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co mają ten zegarek twierdzą, że nie chce się znudzić i wciąż ich cieszy.

 

Łukasz, a tak nawiasem pisząc, pamiętam jak chciałeś sobie kupić AP diverka, co w końcu zadecydowało, że sobie go odpuściłeś?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał,nie zagłosowałem ponieważ żaden z pokazanych nie trafia w moje gusta.

Jeśli na siłę :) to JLC bez chrono.

Pewnie i tak kupisz co innego,np.GS B)

Ewentualnie- królewski dąb z białą tarczą :D


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, a tak nawiasem pisząc, pamiętam jak chciałeś sobie kupić AP diverka, co w końcu zadecydowało, że sobie go odpuściłeś?

Nie uwierzysz - najbardziej wkurzyły mnie gumowe koronki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to jest słuszna koncepcja? :P

 

ga478_kool.jpg


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten Rolex w PVD...tandeta straszna...Sub zresztą także.....reszta wyborna :D

 

Fajnie że Michał powrzucał tyle fotek nadgarstkowych Reverso....przekonałem się że to wbrew temu co się sądzi bardzo uniwersalny zegarek. Uważam że absolutnie nie jest dziadkowy. Wszyscy którzy mieli go na zdjęciach wyglądają z nim naprawdę dobrze...czy to w garniaku czy w koszulce Polo :)

 

na jednym ze zdjęć jest Luca Toni ( swoją drogą świetny napastnik...grający trochę w stylu Lewandowskiego...a raczej Lewandowski w jego stylu :P ) który mierzy ok 2 metrów...i na jego nadgarstku ten zegarek także wygląda dobrze...więc Michał....śmiało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego carlito, bez urazy, ale jak książe nie wie co począć ;) , to ma dwa wyjścia. Primo, kupić wszystkie 3 zaprezentowane zegareczki. Secundo, nie kupić żadnego ;) ! Niestety tak to w życiu jest, bo jak powiedział B. Shaw, nie ważne jaką decyzję podejmiesz dziś, ale jutro zawsze będziesz jej żałował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał,nie zagłosowałem ponieważ żaden z pokazanych nie trafia w moje gusta.

Jeśli na siłę :) to JLC bez chrono.

Pewnie i tak kupisz co innego,np.GS B)

Ewentualnie- królewski dąb z białą tarczą :D

Cześć Darek, dawno Cię tu nie widziałem. Dzięki za zabarnie głosu :)

 

 

Nie uwierzysz - najbardziej wkurzyły mnie gumowe koronki :)

Wierze, mnie troche denerwowała tarcza w tym zegarku.

 

 

Może to jest słuszna koncepcja? :P

 

Zapewne :)

 

 

Fajnie że Michał powrzucał tyle fotek nadgarstkowych Reverso....przekonałem się że to wbrew temu co się sądzi bardzo uniwersalny zegarek. Uważam że absolutnie nie jest dziadkowy. Wszyscy którzy mieli go na zdjęciach wyglądają z nim naprawdę dobrze...czy to w garniaku czy w koszulce Polo :)

 

na jednym ze zdjęć jest Luca Toni ( swoją drogą świetny napastnik...grający trochę w stylu Lewandowskiego...a raczej Lewandowski w jego stylu :P ) który mierzy ok 2 metrów...i na jego nadgarstku ten zegarek także wygląda dobrze...więc Michał....śmiało :)

 

Również uważam, że Reverso wygląda dobrze do wszystkiego. Te zdjęcia dobitnie to potwierdzają.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Darek, dawno Cię tu nie widziałem. Dzięki za zabarnie głosu :)

Takie czasy.

Najpierw praca , a co za tym idzie zapewnienie bytu rodzinie,potem przyjemności tzn. KMZiZ :D

Do Twojej kolekcji jak znalazł pasuje coś od GO z białą tarczą.

Ja za "chwilę" właśnie będę celował w GO,JLC ,lub Lange.

Tylko mój typ to typowy garniturowiec. B)


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz,powiedziałeś,że AP RO szybko się nudzi. Jaki Twoim zdaniem zegarek szybko się nie znudzi?


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Nie wiem Łukasz co mam Ci odpisać, być może masz racje. Memovox odpada - piękny, ale i zarazem nudny.

 

Dzisiaj oglądałem Memovoksa na żywo i nie powiedziałbym, że to nudny zegarek. Wręcz przeciwnie, po pierwszym kontakcie dla mnie rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

 

Większoość z Was odpowiada na zapytanie przez pryzmat tego że znacie Carilo. Zobaczcie wyniki ankiety. One są bardziej wymiernie. PO porostu co sie komu podoba,a nie co Carlito już ma ! Większość odpowiedzi odnosi się do kolekcji kolegi!

To już jest tendencyjne. Carlito 1 zobacz na wyniki ankiety. Bez tej całej ściemy!!! I tak więkoszci z Nas nie stać na te zegary!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to powinieneś po prostu poczekać na moment/zegarek kiedy nie będziesz miał żadnej wątpliwości, że tego właśnie chcesz.

Nie wiem czy ankiety i dywagacje pomagają, może lepsza będzie chwila odpoczynku a potem męska decyzja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz,powiedziałeś,że AP RO szybko się nudzi. Jaki Twoim zdaniem zegarek szybko się nie znudzi?

Hmm... Trudno powiedzieć. To chyba sprawa indywidualna. Mówiąc, że szybko się znudzi miałem na myśli siebie - czuję, że mi szybko by się znudził. W moim przypadku, lubię, gdy zegarek oferuje coś więcej niż godzinę i datę. Lubię, gdy ma wskaźnik rezerwy chodu, gdy ma z jakiegoś powodu (trudno powiedzieć jakiego) pasującą mi kopertę, kolor i fakturę tarczy. Np. przed czarnym Portugalczykiem miałem biały, który szybko sprzedałem by kupić czarny. Biały gościł u mnie parę tygodni, czarny już ponad rok (i nie nudzi mi się). Strasznie nie lubię, gdy zegarek ma tendencję do rysowania się - to bardzo denerwuje (nawet jeśli można spolerować) i w konsekwencji doprowadza do znudzenia zegarkiem. Z tego powodu sprzedałem swoją Squadrę. Mówiąc o AP RO, że się znudzi wyobraziłem sobie jak ta misternie wykonana bransoleta zdobywa coraz więcej rys... To by powodowało moje zniechęcenie. Poza tym jakoś nie porywa mnie wygląd RO. Żeby było jasne - wykonanie absolutny top, ale wygląd nie dla mnie i już.

 

Myślę, że Memovox nie znudziłby mi się szybko - oferuje coś więcej niż godzina i data, w dodatku przydatną funkcję. Ileż to razy w pracy przydałby mi się alarm za 2-3 godz., a komórki nie chce mi się do tego celu używać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

 

Większoość z Was odpowiada na zapytanie przez pryzmat tego że znacie Carilo. Zobaczcie wyniki ankiety. One są bardziej wymiernie. PO porostu co sie komu podoba,a nie co Carlito już ma ! Większość odpowiedzi odnosi się do kolekcji kolegi!

To już jest tendencyjne. Carlito 1 zobacz na wyniki ankiety. Bez tej całej ściemy!!! I tak więkoszci z Nas nie stać na te zegary!

Staram się, ale zupełnie nie rozumiem o co chodzi. Kolega pisząc powyższe, był już coś mi się wydaje po paru głębszych :)

 

 

Jak dla mnie to powinieneś po prostu poczekać na moment/zegarek kiedy nie będziesz miał żadnej wątpliwości, że tego właśnie chcesz.

Nie wiem czy ankiety i dywagacje pomagają, może lepsza będzie chwila odpoczynku a potem męska decyzja :)

Tak zrobię.

 

Chciałbym na koniec jeszcze serdecznie wszystkim podziękować za jak zwykle profesjonalną pomoc, jestem Wam niezmiernie wdzięczny. Dzięki chłopaki ! :)

 

Pozdrawiam, Michał.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to powinieneś po prostu poczekać na moment/zegarek kiedy nie będziesz miał żadnej wątpliwości, że tego właśnie chcesz.

 

 

 

 

Amen

 

, u mnie pieniadze leza na zegarek od jakiegos czasu ....... a zegarka brak


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest! Nareszcie temat kończy się ładną puentą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie nie lubię, gdy zegarek ma tendencję do rysowania się - to bardzo denerwuje (nawet jeśli można spolerować) i w konsekwencji doprowadza do znudzenia zegarkiem.

 

 

Kurczę, a myślałem, że to tylko ja tak mam.. mnie też to denerwuje. Lubię rzeczy, które nawet po jakimś czasie wyglądają jak prawie nówka. Tyczy się to wszystkiego zegarków, komórek, laptopów, samochodu. Ja po prostu uważam, że jak "dbasz tak masz".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość EPPL

Dokładnie jak dbasz - tak masz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.