Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

STARUSZEK

Co powinno być dane z serwisu Omegi

Rekomendowane odpowiedzi

Do Zaleskich udałem się ponieważ moje wczesniejsze doświadczenia były bardzo dobre ... ale czasy się zmieniły niestety, znalazłem stary temat z przed 4 lat

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/27717-regulacja-omegi-w-w-wie-odwiedzilem-dwa-miejsca/

dotyczył identycznej Omegi 2254.

Byliśmy jakiś czas temu na wizytacji/wycieczce w serwisie centralnym SGP i tam niestety ;) wszyscy zostaliśmy uświadomieni jak powinien test szczelności wyglądać przez Kierownika Serwisu Pana Sychowskiego, ponieważ ostatnie doświadczenia innego Kolegi w SGP - jak dla mnie wyeliminowały ten serwis - sam nie chciałem sprawdzać na własnej skórze, choć byłem tam osobiście i nawet chyba jestem na zdjęciu które wisi w serwisie Razem z Prezesem SGP ... postanowiłem jednak udać się gdzieś indziej i to też był błąd, może nie kolosalny ale jawne granie w... i tak udam się tam ponownie na regulację - Omesia robi -7sek. każdego dnia noszona cały czas - ciekawe co powiedzą :lol: ale mnie to juz naprawdę mało interesuje. Następny kontakt bedzie bezpośrednio ze Szwajcarią i odkopię wszelkie kontakty aby tego tak nie zostawić - jak juz mówiłem - OK to zabawa,płacimy OK ale chyba obowiązują jakieś normy, skoro jest serwis autoryzowany takiej firmy jak Omega (vide wyroby Omegi) to chociaż niech potrafią normalnie coś zrobić.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze żadnej Omegi nie dawałem na serwis w PL, ale powiem Ci tak:

Z tego co przeczytałem to zegarek klasy światowej, ale serwis zaściankowy rodem z PRL.

 

Będziemy wdzięczni jak napiszesz , jakiej to Omegi nie dawałeś w serwisie Pl, swoją droga nasuwa się pytanie , gdzie dawałeś i dlaczego tak drogo zapłaciłeś ?

Na czym polega zaściankowość rodem z Pl. Czy na tym że za ścianą jest pan fryzjer , czy może pan krawiec. Wielu młodych ludzi już nie rozumie takiej gwary.

 

Co do Staruszka.

Szczerze mu współczuję . Był w SGP - ja bym im zawierzył.( jeszcze zdjęcie z Prezesem - tak mówi , a może się tylko chwali - nie widziałem )

Kolesiostwo w indywidualnych sprawach nie popłaca.

Koledze z Forum mogli coś popsuć , ale mnie nie mają prawa ( trzeba myśleć optymistycznie ) - ( sprawdzanie na własnej skórze bywa bolesne :lol: ) - to już jest jakiś horror ( może nie wczesny Alfred Hitchcock ), ale.................

 

cyt:" Omesia robi -7 sek " - to nie jest dużo ,

ale jak na to że napinamy się na "swiss made " - to porażka.

Mój czteroletni Seiko Orange Monster dziś zrobił - 3 sek/dobę , a nigdy nie przekroczył - 5 sekund.

Jaki jest mechanizm w Monsterze , a jaki w Bondzie - wszyscy wiedzą , o cenie , nie chcę nawet nić pisać .

Kontakt ze Szwajcarią , będzie bardzo pouczający dla Staruszka, ( mimo że odkopie wszelkie kontakty ) czyli tzw ekshumacja zegarkowa ? :P

Zrekonstruują Bonda za darmo ? - Czy to może być prawda.

Zawsze lubiłem tego Moderatora " Staruszka" , ale chyba już za bardzo się utożsamił ,ze swoim nickiem.

Ma bardzo fajny avatar - i to już jest jego plus.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe te polskie autoryzowane serwisy. :o

Dla przykładu podam:

Jedno ogniwo do stalowej bransolety do AP RO w PL 1300zł

W DE 150€.

Polerowanie samej koperty w PL 3200zł + wysyłka 600zł .

W DE 434€ .

w tej cenie zrobili-

-wypolerowali cała kopertę ,bransoletę i poprawili trzpień w zamknięciu bransolety.

Paweł / TIK TAK/ i Piotrek /Staruszek/ wiedzą o czym piszę.

Czy tam maja inne koszty prowadzenia biznesu?

Oczywiście pytanie jest retoryczne :P

 

MILION % racji. Właśnie dlatego swojego Breitka A13035 serwisowałem w Deutchlandzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MILION % racji. Właśnie dlatego swojego Breitka A13035 serwisowałem w Deutchlandzie.

 

Jeśli ktoś przeprowadził rejestrację w kwietnie 2011 roku - to jeszcze nie wiele czytał na Forum , a co i za tym idzie nie wiele wie.

Drogi Kolego jeśli ci się uda odnaleźć temat serwisu Paneraia " w Deutchlandzie " jego jakości , ceny i po jakim czasie Polski specjalista musiał to poprawiać - to będziesz bardziej na bieżąco. Jak będą trudności ze znalezieniem takiego tematu

w wyszukiwarce ( generalnie nie działa za dobrze ) to napisz na PW do Darka-Zegarka, myśli że ci rozjaśni czy warto do Dojdżlandu wysyłać zegarki - choć ostatnio widzę że serwis AP w Niemczech jest nieco lepszy , i tańszy ?

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś przeprowadził rejestrację w kwietnie 2011 roku - to jeszcze nie wiele czytał na Forum , a co i za tym idzie nie wiele wie.

Drogi Kolego jeśli ci się uda odnaleźć temat serwisu Paneraia " w Deutchlandzie " jego jakości , ceny i po jakim czasie Polski specjalista musiał to poprawiać - to będziesz bardziej na bieżąco. Jak będą trudności ze znalezieniem takiego tematu

w wyszukiwarce ( generalnie nie działa za dobrze ) to napisz na PW do Darka-Zegarka, myśli że ci rozjaśni czy warto do Dojdżlandu wysyłać zegarki - choć ostatnio widzę że serwis AP w Niemczech jest nieco lepszy , i tańszy ?

pozdr.

 

Czy ja słabo widzę z racji wieku czy ty "drogi kolego" jesteś zarejestrowany od X2011, czyli KRÓCEJ niż ja? Nie wiele czytałem na forum? Co to za tekst? Kolekcjonuję zegarki od 1981r i z tego wnioskuj, ile ja wiem. W każdym kraju są fachowcy i "fachowcy". Mówiłem o serwisowaniu swojego Breitlinga, i nie pocztą lecz byłem tam "na poczekaniu"; do tego stosowałem się do postu Darka właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Berger - NIE WARTO wdawać się w dyskusję. Brzezik średnio raz na miesiąc wchodzi w jakiś temat na forum i zaczyna robić burdel, pisać szyfrem, obrzucać błotem cały świat, później forum na którym pisze, jego założycieli i zarząd, a na koniec robi personalne wycieczki.

Naprawdę najlepiej nie czytaj jego postów, nawet jak są kierowane bezpośrednio do Ciebie, będziesz zdrowszy i szczęśliwszy.

aaaaa - "brzezik", to kolejne konto tego użytkownika, więc nie sugeruj się datą rejestracji... to też powinno dać do myślenia

 

Tyle tytułem OT.

Howgh :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

aaaaa - "brzezik", to kolejne konto tego użytkownika, więc nie sugeruj się datą rejestracji... to też powinno dać do myślenia

 

Tyle tytułem OT.

Howgh :ph34r:

 

Brałem wzór Najlepszych z Najlepszych, wzór cnót do naśladowania ( czyli , zadbanych , nieskazitelnych , mądrych i wszystko wiedzących - MODERATORÓW. - to oni mnie tego nauczyli. )

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/67191-zarzuty-wobec-moderatora-adi-stanowisko-administracji-forum/

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/67104-sprawa-adiego/

 

 

W odróżnieniu od nich ja nie jest skomercjalizowany - nic nie kupuję , i nie chcę nic sprzedać .( nie zarabiam na działalności na Forum ).

 

Ostatnio czytałem piękny temat , gdzie Janek Sarnowski , tak się odezwał do Moderatora - ( cytuję z pamięci ) - nie będę z Tobą polemizował , bo zamkniesz mi temat - dotyczyło to tematu : w Galerii - Moja interpretacja PAMa 3646

 

Nie chcę już mi się komentować nagonki na moją osobę - wiem że najlepsi są " przytakiwacze" - czy to z Irlandii, Warszawy czy z Krakowa.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do Staruszka.

Szczerze mu współczuję . Był w SGP - ja bym im zawierzył.( jeszcze zdjęcie z Prezesem - tak mówi , a może się tylko chwali - nie widziałem )

 

Nie ma co współczuć gdyż to zupełnie nie o to chodzi, Omesia jest w miarę ok choć są uchybienia, liczyłem ,że będzie lepiej, ale... mogło być gorzej - staruszek na foto z Prezesem Panem Stanleyem Barkiem

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/45254-wizyta-w-centralnym-serwisie-swatch-group-polska/page__view__findpost__p__501016

 

Kolesiostwo w indywidualnych sprawach nie popłaca.

Oczywiscie racja w 100% , chodziło mi o sytuację gdyby regulacja nie doszła do skutku lub wystąpiły inne problemy.

Cały temat traktuję bardziej szkoleniowo niż osobiście.

Koledze z Forum mogli coś popsuć , ale mnie nie mają prawa ( trzeba myśleć optymistycznie )

To zupełnie inaczej wygląda przecież przychodzi się jako zwykły szary malutki człowieczek - zresztą zgodnie z prawdą, i oczekuje się tego za co się płaci i nic więcej.

cyt:" Omesia robi -7 sek " - to nie jest dużo ,

ale jak na to że napinamy się na "swiss made " - to porażka.

Nie zebym się napinał, po prostu jakos nie potrafię polubić innego czasomierza.

Kontakt ze Szwajcarią , będzie bardzo pouczający dla Staruszka, ( mimo że odkopie wszelkie kontakty ) czyli tzw ekshumacja zegarkowa ? :P

Zrekonstruują Bonda za darmo ? - Czy to może być prawda.

Nigdy nic od nikogo nie wziąłbym za darmo, nie mówiąc juz o oczekiwaniach, poza tym to nie Bond a SMP.

Bardzo chętnie za wszystko płacęi nie neguję sumy etc. ale oczekuję aby było to wykonane zgodnie z umową nic więcej.

Zawsze lubiłem tego Moderatora " Staruszka" , ale chyba już za bardzo się utożsamił ,ze swoim nickiem.

Tamtego Staruszka juz nie ma, i raczej nie będzie a to ze jest w tej chwili to tylko przypadek z serwisem.

To raczej odmienne postrzeganie rzeczywistości forum i stow. oraz odmienne pojęcia i priorytety.

Ma bardzo fajny avatar - i to już jest jego plus

Dziękuję , nie jestem już modem ani nie muszę nikogo reprezentować, czy też trzymać poziomu etc. więc mogę sobie pozwolić na to na co wczesniej nie wypadało.

Pozdrawiam.

PS: przepraszam za wypunktowanie w postaci cytatów ale łatwiej odnieść się do poszczególnych fragmentów .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze tak sobie mysle ... Skoro oddali czesci ktore wymienili to dlaczego nie ma tam uszczelki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Będziemy wdzięczni jak napiszesz , jakiej to Omegi nie dawałeś w serwisie Pl, swoją droga nasuwa się pytanie , gdzie dawałeś i dlaczego tak drogo zapłaciłeś ?

Na czym polega zaściankowość rodem z Pl. Czy na tym że za ścianą jest pan fryzjer , czy może pan krawiec. Wielu młodych ludzi już nie rozumie takiej gwary.

Przeczytaj sobie mój post. Naucz sie czytać ze zrozumieniem. Dowiesz sie na czym polega zaściankowośc rodem z PRL.

Tak drogo zapłaciłem? Gdzie ja pisze że drogo zapłaciłem? Przeczytaj uwaznie to co napisałem, to Kolega zapłacił 1100 za nie do końca udany serwis Omegi.

Nie dawałem PO 2x w PL, za to serwisowałem obydwie w St. Johns Town Center, w Jacksonsville (przy oakzji wizyt w US). Jest tam taki "butik" Omegi z całkiem dobrym - jak dla mnie serwisem. Inna sprawa że był to przegląd a nie remont.

Tak więc tyle powiem "wam" (widać wystepujesz w liczbie mnogiej) :)

 

Mam pytanie, co ci się nie podoba w tym ze jestem młody? Masz mnie za matoła, który używa związków frazeologicznych nie rozumiejąc ich genezy ani rzeczywistego znaczenia? 27 lat to nie taki znowu młody wiek aby nic nie rozumieć, kolego drogi. A znam wielu ludzi po 40, heh po 50 też którzy są głupi jak but. Widac niekoniecznie mądrośc przychodzi z wiekiem...

 

EOD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze tak sobie mysle ... Skoro oddali czesci ktore wymienili to dlaczego nie ma tam uszczelki ??

Niby skąd mam to wiedzieć ? Starałem się opisać wszystko jak było i jest ale dywagacji nie zamierzam uprawiać, chyba juz mi para zeszła ... Omesia kąpie się i ma się ok , a na regulację udam się za tydzień i wtedy ewentualnie dopiszę ciąg dalszy. Może to komuś pomorze, aby wiedzieć na co zwracać uwagę aby rozsądnie wybierać serwis (tylko który).


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtrace moja trzy grosze, "niestety" musze sie zgodzic z niektorymi ze serwisy ogolnie (zegarkow i nie tylko pisze w bardzo ogolnym tego slowa znaczeniu) w Polsce, pozostawiaja wiele do zyczenia. Nie mieszkam w Polsce, ale bywajac dosc czesto w tym kraju zgadzam sie ze serwis ogolnie odbiega od swiatowych standardow znacznie (delikatnie mowiac)i wiem to na przykladzie porownan.

Wiec slowo do uzytkownika ktory zaczal temat, nie jestes upierdliwy lub bardzo wymagajacy po prostu ludzie w Polsce jeszcze dlugo nie zrozumieja na czym ma polegac serwis. Dla przykladu podam ze tu gdzie ja mieszkam jesli serwis byl dokonczony przez AD i ja jako obiorca/ klient wytykam ich bledy lub nie dociagniecia (nazwij to jak chcesz) to po rozmowie z menazeria (szefem) dostaje natychmiast upust w cenie za serwis nie wspomne o przeprosinach (czego w Polsce ludzie nie znaja) i znajac zycie to pewno jeszcze by mnie zachecili do nastepego darmowego serwisu luz ze znacznym upustem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przykladu podam ze tu gdzie ja mieszkam

Może byś odsłonił rąbka tajemnicy i podał jaki kraj i jakie miasto , a może i jaki serwis tak bardzo dba o klienta ?

Było by to bardzo pouczające dla miłośników zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może byś odsłonił rąbka tajemnicy i podał jaki kraj i jakie miasto , a może i jaki serwis tak bardzo dba o klienta ?

Było by to bardzo pouczające dla miłośników zegarków.

To raczej zadna tajmenica, jest to inny kontynent a mianowicie Kanada, miasto chyba nie ma za bardzo znaczenia a jesli chodzi o jaki serwis to moglby mnozyc przyklady bez konca zaczynajac od najglupszych sklepow/ centrach handlowych, restauracjach, itp. itd konczac na bardziej sprecyzowanych w danym kierunku naprawach, ustawieniach zakupach i ponownie itp. itd. Te ostatnie przewazne maja jeszcze lepsze serwisy bo raz ze klient wydaje wiecej pieniedzy a dwa oni nie moga sobie pozwolic na fuszerke bo reputacja tutaj ma bardzo wielkie znaczenie a co za tym idzie odpowiedzialnosc za wykonanie czegos rowniez, czego niesty w Polsce jeszcze bardzo brakuje (miedzy innymi)

Zdaje sobie sprawe ze brzmie tutaj dosc negatywnie i pewno naraze sie wielu osoba, ale niestety taka jest prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej zadna tajmenica, jest to inny kontynent a mianowicie Kanada,

 

Eeeeeee, że co :blink: ???


WorldWideWatches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dubel


WorldWideWatches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeee, że co :blink: ???

no dobra jak ktos sie ma czepiac to mialo byc

to innych kontynent a kraj to Kanada, nie mialem na mysle ze Kanada to kontynent, to tak dla wyjasnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.