Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bartex86

Czy to może byc oryginał A.Lange & Sohne

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, witam wszystkim

To moj pierwszy post na forum,

 

Ostatnio wszedłem w posiadania zegarka chronografa marki primetime. Wiem ze to zadne osiągniecie aczkolwiek zaciekawiło mnie wykonanie paska- jest znakomite, gdy sie przyjrzałem dokladnie, okazalo sie ze windnieja na nim emblematy marki A. Lange & Söhne. Wiadomo jaka to półka :) pasek ma napis " geniuine leather" ja jednym ramieniu, "A. Lange & Söhne" na drugim i logo na klamerce. Skóra jest wiśniowa bardzo bardzo wysokiej jakosci. Stan 5+. Czy ktos moze wstepnie wypowiedziec sie na ten temat? Jutro postaram sie dodac zdjecia lub wysłać je komuś na email.

 

Czekam na odpowiedz i pozdrawiam wszsystkich forumowiczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy z niecierpliwością na zdjęcia... choć słownictwo typu:

chronografa marki primetime

oraz

pasek ma napis " geniuine leather"

nie wróży dobrze...

P.S. Zegarki AL&S mają klamry z napisem LANGE a nie pełną nazwą marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma potrzeby nic wrzucać, to nie jest oryginalny pasek. Nie pytaj po czym poznaję, czy aby moze wkleić zdjecia itp. - po prostu informuję, bo zapytałeś.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Twoim opisie mogę się wstępnie wypowiedzieć. Mianowicie jest to albo oryginał, albo podróba ;)

Sądząc jednak po zapewnieniu, że to "genuine leather" to szanse na oryginał są baaardzo marne.

Ponadto wpisz sobie w gugla Lange&sohne straps, to zorientujesz się jak wyglądają i ile kosztują oryginały...


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia z aukcji na której trafilłem na niego. Sam tez sie zastanawiałem, że niby skad na takim zegarku taki pasek. Paniom bede mowil ze to Lange i wiecej monza sie doweidziec na stronie apart....żal :) Kupilem 5 zegarkow hurtem i zastanawialem sie czy moze nie trafi sei wsrod nich jakis "przypadek" no i mialem 5 minut podniecenia.

post-46461-0-83655900-1334775964_thumb.jpg

post-46461-0-04303300-1334775973_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przypuszczałem - ten pasek to najgorsze dziadostwo.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, Dzieki :) ale zegarek razem z tym paskiem mi sie podoba, nieprawdaż że uroczy?

post-46461-0-69582000-1334776329_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, Dzieki :) ale zegarek razem z tym paskiem mi sie podoba, nieprawdaż że uroczy?

Ja wiem.. mam zdecydowanie odmienne odczucia, ale najważniejsze, że Tobie się podoba.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, słabe to jest, że osoba patrzy na taki marny pasek, i jest przekonana że on jest bardzo bardzo wysokiej jakości..... zegarek na tym pasku już pominę bo jeszcze północy nie ma,

A ja sie dziwiłem kiedyś, że w poprzedniej serii 7 BMW władowało we wnętrzu kupe materiału potwornie złej jakości i pochodzenia, w ludziki dookoła paplali o wysokiej jakości :blink:

Myśle że oto właśnie jest dzedzictwo Chin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie to oryginalny zegarek czy raczej podróbka.. dostałem to w prezencie i nie wiem czy warty jesteś i nosić to czy wyrzucić i nie bruzdzic marki 7b313602cc168f9640d6541b1b8e3155.jpg62d89f83ab099b7b98f8bc18d7c9ee83.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli marne szanse że to oryginalny zegarek ?

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Nie tyle marne co żadne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tania podróbka... Pasek od Breitlinga pochodzi pewnie z kolejnej podróbki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zawsze zastanawiam kto daje takie prezenty?

Ludzie, którzy myślą, że jak zegarek kosztuje 200 zł to musi być czymś godnym uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, którzy myślą, że jak zegarek kosztuje 200 zł to musi być czymś godnym uwagi.

Przypominam Koledze regulamin. Nie wyceniamy zegarkow! Ha ha ha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.