Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Hendrix89

G. Gerlach Dywizjon 303 - II ETAP

Rekomendowane odpowiedzi

Może jest jeszcze ktoś chętny do sprzedania 303?

 

Chętnie nabędę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj ogłoszenie w odpowiednim dziale, być może ktoś zareaguje ;).


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za laickie pytanie, nijak znalezc nie moge, srednio mi idzie exploracja forum, gdzie jest ewentualnie odpowiednie miejsce na ogloszenie o 303 do zbycia ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za laickie pytanie, nijak znalezc nie moge, srednio mi idzie exploracja forum, gdzie jest ewentualnie odpowiednie miejsce na ogloszenie o 303 do zbycia ?

 

W dziale RYNEK Sprzedam/Poszukuje, na dole strony glownej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieknie dziekuje, zdaje sie ze ten dzial jest niewidoczny bez zalogowania - dlatego nie potrafilem go wypatrzec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj ogłoszenie w odpowiednim dziale, być może ktoś zareaguje ;).

Dzięki, tak też zrobiłem.

 

Mam nadzieję, że ktoś się zdecyduję  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez miałem propozycje nabycia 303 za cenę wyższą niż ta na bazarku.

Podziękowałem, wszak jeden mi wystarczy :P


Anglicy walczą do ostatniego żołnierza swego sprzymierzeńca...- stara to prawda znana od setek lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykre jest właśnie to, że zabrakło miejsca dla Polaków w defiladzie zwycięstwa. Ale można się było tego spodziewać po Angolach, skoro przed wybuchem wojny ich wywiad wiedział o pakcie Ribbentrop-Mołotow. I o wszystkich tajnych protokołach podpisanych do niego, a nie poinformowano o tym Polaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykre jest właśnie to, że zabrakło miejsca dla Polaków w defiladzie zwycięstwa. Ale można się było tego spodziewać po Angolach, skoro przed wybuchem wojny ich wywiad wiedział o pakcie Ribbentrop-Mołotow. I o wszystkich tajnych protokołach podpisanych do niego, a nie poinformowano o tym Polaków.

 

Z perspektywy płynącego czasu i historii dochodzę w wniosku, że Polacy to łosie nigdy nie wyciągające wniosków z przeszłości.

Dzisiaj dalej powtarzamy te same błędy....zastanówcie się co by było gdyby jutro Rosja czy ktokolwiek inny nas zaatakowała ?

48samolotów :lol:  które pewnie i tak zostały by zniszczone jeszcze na lotnisku, niedoinwestowana malutka armia , parę starych czołgów z demobilu z Niemiec, Parę Rosomaków....Jeśli ruszyć by głową to należało by się po prostu poddać. Durni politycy którzy myślą, że zachód przyjdzie z pomocą i będzie przelewał krew za Polaków. Ciągle te same błędy.... A wystarczyło by tak jak Francja czy Iran postawić na własną bombkę atomową...i nikt by nam już paluszkiem nie wymachiwał...było by to znacznie tańsze niż dorównanie militarnie mocarstwom.

Jesteśmy w takim położenu geograficznym że możemy liczyć tylko na siebie. Jeśli POlska będzie słaba a dziś w tym kierunku zmierza to jestem pewien, że nawet w dobie różnych ONZ-etów, Unii i sojuszy ktoś w końcu nabierze znowu ochoty na ziemię nad Wisłą....kwestia czasu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy płynącego czasu i historii dochodzę w wniosku, że Polacy to łosie nigdy nie wyciągające wniosków z przeszłości.

[...]

"Historia uczy, że nigdy nikogo nic nie nauczyła."


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż Francuzi byli na defiladzie choć walczyły bardziej ich kobiety w bu...I jak mawiał premier "Angoli"-oni nie mają  przyjaciół,tylko interesy......wieczne.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy pierwszą 303-kę na bazarku.

Za 2000 z handmejdem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

To jest druga 303, pierwsza poszła dwa tygodnie temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega chyba pokłada zbyt dużą wiarę w magię "303" i limitacji... No cóż, rynek zweryfikuje ofertę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie bo szukajac ceny z powodu tego na bazarku znalazłem informację ze w zegarku jest mechanizm z datą.

Czy gdyby w odpowiednim miejscu tarczy zrobić otwór to zegarek uzyska datę ?

Tak pytam bo wolę zegarki z datą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ heh ... zniszczysz tarcze. Kup Batorego ma date od razu ... i to duza.

 

A za 2 kola to na WUSie moze jakis maniak by kupil ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Zamiast robić dziurę w tarczy lepiej kupić zegarek o nazwie Batory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, dlaczego się tak dziwicie, co do ceny. To zegarek bardzo udany i z całą pewnością cena, jaką zapłaciliśmy producentowi za ten zegarek nie odzwierciedla jego wartości materialnej. Jeśli ktoś będzie zdeterminowany, żeby ten zegarek mieć, to go kupi po takiej cenie, a nawet wyższej.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.