Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Hendrix89

G. Gerlach Dywizjon 303 - II ETAP

Rekomendowane odpowiedzi

Na WUS zostało wspomniane o tym, że napis może byc w wersji polskiej ale było też napisane, że o tym w jakiej wersji bedzie napis zadecydują Ci, co wpłacą kasę co jest nieprawdą, bo termin zapłaty mija 27.04 a termin głosowania mija 22.04 . Dodatkowo na WUS zostało wspomniane, że goście z WUS prawdopodobnie zostana dopuszczeni do głosu. Mamy wiec pomieszanie z poplątaniem. Fajnie byłoby rozstrzygnać tą kwestię.

Link do wpisu na WUS: http://forums.watchuseek.com/f71/g-gerlach-made-poland-642051-25.html - wpis #488

Także Tactic ma rację przypominając ta sprawę.

Hendrix uważam dodatkowo, że tak jak napisał MacAron to nie jest oczywiste, że goście z WUS wybraliby wersję angielską. Wystarczy spojrzeć na wpis #490 i wszystko jasne, że wersja polska może być ekscytująca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na WUS zostało wspomniane o tym, że napis może byc w wersji polskiej ale było też napisane, że o tym w jakiej wersji bedzie napis zadecydują Ci, co wpłacą kasę co jest nieprawdą, bo termin zapłaty mija 27.04 a termin głosowania mija 22.04 . Dodatkowo na WUS zostało wspomniane, że goście z WUS prawdopodobnie zostana dopuszczeni do głosu. Mamy wiec pomieszanie z poplątaniem. Fajnie byłoby rozstrzygnać tą kwestię.

Link do wpisu na WUS: http://forums.watchuseek.com/f71/g-gerlach-made-poland-642051-25.html - wpis #488

Także Tactic ma rację przypominając ta sprawę.

Hendrix uważam dodatkowo, że tak jak napisał MacAron to nie jest oczywiste, że goście z WUS wybraliby wersję angielską. Wystarczy spojrzeć na wpis #490 i wszystko jasne, że wersja polska może być ekscytująca ;)

 

 

Ludzie trochę godności, to jest polskie forum i chodzi o upamiętnienie polskiego dywizjonu a nie USAF. Jak ktoś chce ze stanów sobie to sprawić, to nie ma problemu, będzie miał "polish exotic watch" :blink:


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także Tactic ma rację przypominając ta sprawę.

Mnie tam chodziło raczej o zwykłe powiadomienie, na zasadzie rzetelności. Żeby po prostu nikt tam potem nie był zaskoczony, że co innego mu pokazano na wizualizacji, a co innego sprzedano.

Natomiast zadecydować możemy sami, tzn my decydujemy kto decyduje, czy sami decydujemy, czy dopuszczamy innych do decyzji, w celu zdecydowania o decyzji zdecydowanej... czy jakoś tak.. :unsure:


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak (dzięki za link do WUS): "kolo" który tam się wypowiada o nicku "G.Gerlach", zajmuje ze co najmniej 45% wszystkich wypowiedzi ( tak po lebkach) i robi co może by jak najwięcej chętnych złapać na ten projekt!! Obiecuje wszystko o co ktoś tylko zapyta! Rozumiem ze "manufaktura" musi zarobić ale mimo wszystko ten zegarek powstał TU, na tym forum i z inicjatywy użytkowników tego forum . Nie wyszedl z tej "manufaktury" sam i nie byl dla jej klientów komercjalnych przeznaczony. Wiec oni( WUS ) nie maja prawa mieć głosu. Kupują jeśli chcą lub nie. Tyle w tym temacie.


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilka, chwilka. To ja wspomialem ze MOZLIWE, ze ci co zaplaca z WUS beda mieli wplyw na napis. Tak tu bylo powiedziane (jesli chcecie to poszukam) ze ci KTORZY ZAPLACA beda mieli na to wplyw. Gdzie bylo napisane ze musisz byc na tym forum, Polakiem w Polsce, koniecznie z nowym dowodem i karta dyskontowa do OSZONA :blink: ? Oni (lacznie ze mna) placa, i czemu mieliby nie zabierac glosu, jesli bylo to tak ustalone. Kogo to interesuje czy to z WUS czy z zachodniej tajlandii? ... A, i prosze powiedziec mi czy absolutnie wszyscy uzytkownicy forum z TEJ listy pracowali na projektem w jakims wiekszym zakresie? Ja wpialem sie gdzies w polowie, i tak naprawe gowno dodalem do tematu, ze tak powiem. A glos niby mam :blink: a moze nie powinienem.

 

To mi wyglada teraz tak ... oni placa, bo sie roznioslo (moze troche przez gerlacha (Krzyska), moze troche i przez moje kilka postow ... no ale nigdzie nie bylo napisane ze ten zegarek bedzie z wylacznoscia dla forumowiczow http://zegarkiclub.pl - chyba ze czegos nie doczytalem (a czytalem sporo :o) a teraz wyjatkowka na napisy na zegarku sie robi ... fair? Nie sadze. <_<

 

A teraz o najwaznieszym ... wlasnie; kto powiedzial, ze WUS zaglosuja na Angielskie napisy? Z tego mi wyglada ze angielskie napisy sa BAAARDZO popularne wsrod forumowiczow tutaj, wiec chodzi o co? Moze to byc albo fair, albo decyzja nalezy do forumowiczow tylko tutaj. Ja zgadzam sie z Taktic, warto to sprostowac przez organizatorow tej karuzeli, zeby nie bylo niedociagnienc.

 

Hendrix i MacAron - fakt ze termin glosowania na napisy nie zostal zmieniony, wiec moze warto o tym pomyslec B)

 

Sorry za rant, sie zapedzilem :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czy nikt nie będzie miał nic przeciwko, jeśli swoje głosy doda G. Gerlach i forumowicze z WUS?

A termin dałem 22.04, żeby szybciej ruszyła produkcja, bo chłopaki nie chcą z produkcją czekać na ostatnie wpłaty. Chcą już działać, żebyśmy mieli w miarę szybko te zegarki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takim bajzlu jaki się robi z tego głosowania, jestem za rzutem monetą.

Kto za ?

Kasa poszła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czy nikt nie będzie miał nic przeciwko, jeśli swoje głosy doda G. Gerlach i forumowicze z WUS?

Przyłączam sie do tego co napisał InfectedControl.

Sprawa wg mnie wyglada tak, że albo forum jest hermetyczne i tworzy siłą rzeczy zamkniety krag albo otwieramy się na osoby, że tak powiem z zewnątrz.

Sprawa projektu była nagłosniona przez Fundację na WUS. Swoją rekę przyłozyli też inni forumowicze do rozpropagowania projektu. To prawda, że nie kazdy z nas uczestniczył/mógł uczestniczyć w powstawaniu projektu.

 

Otwarcie na osoby z zewnątrz ma wiele pozytywów: zwieksza liczbę uczestników w projekcie co może powodować, że projekt wogóle wejdzie do realizacji, może obnizyć cenę jednostkową zegarka, reklamuje społeczność forum i nasz kraj, a także nasza historię, o której upamiętnienie tym zegarkiem tak zabiegamy.

 

Uważam, że mleko zostało już wylane i powinniśmy uwzględnić głosy Fundacji Gerlach i forumowiczów WUS odpowiednim wpisem na WUS albo PM na tamtym forum. To przyniesie nam same korzyści. Głosy może zebrać Gerlach, bo on aktywnie promował projekt na WUS i w końcu Fundacja faktycznie produkuje tego watcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może ja tylko przypomnę, że jakieś 2 tygodnie temu była największa w historii tego projektu afera, jak ktoś zasugerował, że Gerlach mógłby uczestniczyć w wybieraniu numerków. Zaraz były głosy, że „oni TYLKO produkują” „MY tutaj robimy zegarek na TYM forum dla ludzi z TEGO forum” itp....

 

Zmieniliście zdanie? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa. Wprowadź jeszcze więcej demokracji w dyskusję o tym projekcie i zobaczysz co się porobi :wacko:....


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może ja tylko przypomnę, że jakieś 2 tygodnie temu była największa w historii tego projektu afera, jak ktoś zasugerował, że Gerlach mógłby uczestniczyć w wybieraniu numerków. Zaraz były głosy, że „oni TYLKO produkują” „MY tutaj robimy zegarek na TYM forum dla ludzi z TEGO forum” itp....

 

Zmieniliście zdanie? :unsure:

 

No właśnie czyli jak to w końcu jest?


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję, żeby głos mialy osoby tylko z tego forum. Jeśli Hendrix sie ze mną zgodzi, to sprawa zamknięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z forum.

Głosuję na wersję polską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję, żeby głos mialy osoby tylko z tego forum. Jeśli Hendrix sie ze mną zgodzi, to sprawa zamknięta.

W pełni zgadzam się z MacAron'em !. Jestem za tym, by w wyborze napisów uczestniczyli tylko Użytkownicy tego forum. Czekamy na głos Hendrix89.

 

Pozdrawiam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje stanowisko: Tylko osoby z forum.

Skonsultowałem to z G. Gerlach, są tego samego zdania. Język to nasza, wewnętrzna sprawa, a wszyscy się dostosują. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że z "głosowania" za wersją językową napisów, zrodziło się głosowanie "czy tylko Użytkownicy forum, czy wszyscy ". Za chwilę może ktoś zapytać czy np. "nie można by było zamienić napisów, G.Gerlach w dole tarczy, a 303 u góry ?", i co ? też głosowanie ?? :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje stanowisko: Tylko osoby z forum.

Skonsultowałem to z G. Gerlach, są tego samego zdania. Język to nasza, wewnętrzna sprawa, a wszyscy się dostosują. ;)

Tak trzymać ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje stanowisko: Tylko osoby z forum.

Skonsultowałem to z G. Gerlach, są tego samego zdania. Język to nasza, wewnętrzna sprawa, a wszyscy się dostosują. ;)

Jak dla mnie może być. Zresztą sądzę że jakby chłopaki z wus głosowali, to u nich też by było mniej więcej pół na pół. Sprawa jest losowa. Może przeważyć jeden głos.

 

A ustaliliście już jaka będzie ostateczna ilość limitacji? Czy może ustalicie dopiero jak wszyscy wpłacą pierwszą ratę?


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

A tu przykład głosowania przez osobę spoza projektu.

 

Jestem z forum.Głosuję na wersję polską.

 

 

 

 

Myślę, że dopiero po wpłacie zaliczek mozna myśleć o wielkości limitacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xylog, wwmm jest na liście, to znaczy, że chyba brał udział :blink:

Ja dopisuję głos do nicku z listy, więc to raczej nie przypadek głosowania przez osobę spoza projektu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chilli wersja polska prowadzi o ile głosów bo się pogubiłem? ;):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

xylog, wwmm jest na liście, to znaczy, że chyba brał udział :blink:

 

Jeśli tak, to zwracam honor.

Nie wiem jak, ale z jednym postem wpisał się na listę i zagłosował :)

 

Dlatego go zgłosiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.