Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

DSC_0768.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Chronomat 44 (górny) vs Chronomat 42 (dolny)

Super Chronomat 44mm ma bardziej sportowy look, dotychczasowy Chronomat 42mm jest bardziej elegancki. Miałem cichą nadzieję, że nowy model zachowa proporcję mniejszego brata, jednak (na razie ze zdjęć) widzę, że firma poszła prostą drogą i zwiększyła grubość bezela, cyferblat wydaje się mieć ten sam rozmiar w obu. Szkoda, że w wersji 44mm  cyferblat nie jest większy a bezel nieco węższy, zegarek zyskałby na elegancji. A tak jest bardziej sportowy i oczywiście bardzo ładny. Nie zdziwiłbym się, gdyby koperta była z wersji 42 z jakimś "trikiem" powiększającym wymiar z 42 na 44 mm. Trzeba zobaczyć na żywo aby się przekonać.

br.JPG

br2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nowe Breitlingi podobają się. Żałuję tylko, że nie na mój nadgarstek. Co do wymiarów to 44mm ma inną kopertę. L2L jest większy o 3mm od 42. Można wejść na stronę Breitlinga, w zakładce Dimensions podają szczegóły.

A u mnie niebieski staruszek :). 41,5mm na 48 L2L f1c72dfb27ebc943e878dfd9dc2c8630.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy Chronomat 42 to kawał zegarka 🙂

Po dzisiejszych przymiarkach mam mieszane uczucia.

 

Breitling 3.jpg

Breitling 1.jpg

Breitling 2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie 42 ciut za mała ale ładna. 
 
IMG_20201024_110859.thumb.jpg.8df1a019d32b145b75b59d4bd8097a2b.jpg
Jak dla mnie idealnie leży. I widzę, że ten nowy 44 też będzie ok. I zazdraszczam.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwieciście :) 967b55568e29655149819b0e0b6f5af2.jpg639f55ef4f74e6f5086a7a6c599f0d80.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czasów, kiedy Breitling produkował zegarki eleganckie. 1966 rok, top time 810, wariant 2 pierwszej serii, 38mm średnicy, 21mm w uszach

IMG_20210517_100630.jpg


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z czasów, kiedy Breitling produkował zegarki eleganckie. 1966 rok, top time 810, wariant 2 pierwszej serii, 38mm średnicy, 21mm w uszach
IMG_20210517_100630.thumb.jpg.22af913ff7abdc218a89824bb21fc1e0.jpg
Boski. Zazdroszczę. :)

Wysłane z mojego Pixel 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymiarka tak z ciekawości. Ta wersja jak dla mnie "przeładowana" ale są spokojniejsze. 

IMG_20210522_155044.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nazwa to podstawa. Po lewej Top Time ref 810, po prawej Top Time ref 810. 

IMG_20210524_110426.jpg


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.05.2021 o 15:52, Undziak napisał(-a):

Przymiarka tak z ciekawości. Ta wersja jak dla mnie "przeładowana" ale są spokojniejsze. 

IMG_20210522_155044.jpg


Ciekawy model, leży Ci dobrze na nadgarstku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Saint napisał(-a):


Ciekawy model, leży Ci dobrze na nadgarstku:)

Tak, to 44mm więc bez problemu. Mam szerokość nadgarstka ok. 60mm więc jest zapas. To model sportowy, bezel optycznie pomniejsza więc w sam raz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Wasyl napisał(-a):

Dobra nazwa to podstawa. Po lewej Top Time ref 810, po prawej Top Time ref 810. 

 

Ten z logiem aopa i penisem na 12 miodny...Z ciekawości zapytam, takie oznaczenie godziny 12 było stosowane wcześniej w breitlingach, czy omegach? 

11 godzin temu, Wasyl napisał(-a):

Dobra nazwa to podstawa. Po lewej Top Time ref 810, po prawej Top Time ref 810. 

 

Ten z logiem aopa i penisem na 12 miodny...Z ciekawości zapytam, takie oznaczenie godziny 12 było stosowane wcześniej w breitlingach, czy omegach? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.