Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też taka waga nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wagi idzie się przyzwyczaić.


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek jest swietny, taki... prawdziwy Breitling :)

Ale...

Jest w nim jedna rzecz, ktorej nie moge scierpiec i ktorej nigdy nie scierpie (a probowalem sie do niej przekonac wiele razy, ale zawsze bez rezultatu...), co powoduje, ze jeszcze go w swojej kolekcji nie mam i ze go w takiej postaci jak obecnie nie bede mial, a mianowicie ta ohydna 'karbowana' (w przeciwienstwie do gladkiej) tarcza. Tak mnie ona w tym zegarku odrzuca, ze czyni ona go w moich oczach wrecz obrzydliwym. A szkoda, bo gdyby nie ta ohyda w postaci tej paskudnej karbowanej tarczy to zegarek bylby przepiekny.

Ale, jak ma w zwyczaju mawiac jeden z moich ulubionych stand-up komediantow (parafrazujac go) 'jest to jedynie moja opinia i [w opinii innych] moge sie mylic'  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem się przekonać do marki Breitling bez skutku, zegrki mocno pretensjonalne,w większość świecące busole, częste marzenie klubo-bramkarzy :) Są oczywiście wyjątki jak: transocean.

 

Wszystko kwestią gustu !! Tak czy siak gratuluję posiadaczom ekskluzywnych nabytków !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natknąłem się na Avangera II Seawolf. Pierwszy rzut jednym i drugim okiem zaintrygował mnie :-) kolejne kilka minut przyglądania poskutkowało rządzą posiadania :-)

Czy możecie mi wskazać wszelkie słabe punkty tego modelu ( Firmy) ? Czy są jakieś powody dla których powinienem się zastanowić więcej niż 1x nad zakupem?  

Czy gdybyście mieli porównać jakość wykonania Omegi, Braitlinga i 3 dowolnego w półce cenowej 15-22 tys to jakbyście pozycjonowali Braitlinga? 

Rozwalił mnie ten zegarek :-) Ostatni raz takie wrażenie na mnie zrobiła Omega PO wiele lat temu ( dziś nie robi już żadnego... pozytywnego wrażenia ale to jest zupełnie inna historia) 

avenger-II-seawolf-1.jpg

 

Mierzyłem bestię w Heritage Boutique. Jak dla mnie rewelacja. Nie jest wcale za duży i co dla mnie ważne za gruby i ciężki.

Pasuje mi bardzo, znów trzeba wydać kasę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Kolegów !!!

Mam dylemat. Breitling Transocean ten z białym ceferblatem czy Omega AT blue 41,5mm. Rabaty uzyskałem dość dobre, tak że ceny zegarków są zbliżone. Jeśli ktoś będzie tak miły i podzieli się fotkami brajtka będzie super. Za każdą sugestię dziękuje Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może byłbyś zainteresowany moim Transoceanem :) .. nosi mnie :) Na poprzedniej stronie jest fotka nadgarstkowa. Nawet jeśli nie, a chcesz więcej zdjeć - daj znac na PW - wyśle Ci fotki z przygotowanego ogłoszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Navitimer, to moje marzenie. Bez znaczenia czy na kajdanie, czy skórze. Kto mi jednak podpowie jak mam sobie kupić takowego, przy nieco ponad 3 kzł pensji. Przynajmniej mam marzenie :-) Puki co musi mi starczyć Circle Xicorra, też jest fajny.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzenia są po to, by je realizować. Powodzenia - może kiedyś się w końcu uda i Navi zagości na Twoim nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o info co do mojego nabytku za przysłowiową "flaszkę".

Z tego co znalazłem Geneve na 17 kamieniach pochodzi  z 1962 roku  nr seryjny 976172
1962-971815 - 995108

w internecie niewiele jest wiadomości o damskich breitlingach

jaka przybliżona wartość 

pozdrawiam

 

jacum26

post-70982-0-62405000-1408265127_thumb.jpg

post-70982-0-92904300-1408265174_thumb.jpg

post-70982-0-69229100-1408265175_thumb.jpg

post-70982-0-73591500-1408265176_thumb.jpg

post-70982-0-69682400-1408265178_thumb.jpg

post-70982-0-84748300-1408265179_thumb.jpg

post-70982-0-76410100-1408265180_thumb.jpg

post-70982-0-41870900-1408265269_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny, ale chyba z ta wyceną to nie ten adres co?


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Kolegów !!!

Mam dylemat. Breitling Transocean ten z białym ceferblatem czy Omega AT blue 41,5mm. Rabaty uzyskałem dość dobre, tak że ceny zegarków są zbliżone. Jeśli ktoś będzie tak miły i podzieli się fotkami brajtka będzie super. Za każdą sugestię dziękuje Pozdrawiam

Omega AT Blue moim zdaniem o wiele ciekawsza, nic tylko brać.

Edytowane przez Yaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, Yaro podzielam Twoje zdanie. Sprzedam tylko niedawno kupioną glycinkę incursore i działam

pozdrawiam Ł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny wiem, tylko że informacji o nim mało. Wyceniać mi nie sztuka wiec napisałem na forum. Bo czy to zabytek czy warto trzymać. Breitlingi damskie nie były popularne. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym zapytać czy ktoś ma doświadczenia w kupowaniu starszych modeli przez crono24 - nigdy nie korzystałem a zależy mi na wejście do klubu z pierwszym breitlingiem możliwie niebawem... na takowego uzbierałem póki co 6tyś zł, za mało żeby przymierzyć się do obu ofert szanownych kolegów w bazarku, na alledrogo jeden się powtórzył a reszta nie przypomina tej marki.

Może ktoś jeszcze nie może się zdecydować na sprzedaż a się przymierzał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie o braitki - czy serwisujecie swoje zegary i gdzie? Jakie to koszta dla zegara 5,10,20lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

się zapiszę póki mam :lol:

 

vu8yqy2y.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem bestię w Heritage Boutique. Jak dla mnie rewelacja. Nie jest wcale za duży i co dla mnie ważne za gruby i ciężki.

Pasuje mi bardzo, znów trzeba wydać kasę ;)

Miałem okazje tydzień temu mierzyć czarną limitkę. Ponoć to nie guma na kopercie, a specjalna "czarna stal na całej głębokości" ;) Pasek kauczukowy z takim "czarnostalowym" cierniem. Gdyby nie to, że przed wyjazdem zamówiłem innego Brajtka to wróciłbym z nim... ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta nowa bateryjka od Breitlinga  :)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-60501-0-90434600-1410769579_thumb.jpg

Nowy Colt.

Zdjęcie na szybcika z telefonu.

Fajny zegarek, jak większośc Breitlingów na żywo znacznie zyskuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Od kilku miesięcy rozglądałem się za swoim pierwszym zegarkiem. Moimi typami były marki: Tag Heuer, Omega, Breitling. Wybór padł na tę ostatnią markę, a dokładniej na model Breitling Avenger II GMT - model na stalowej bransolecie z czarną numerowaną tarczą. Zakup był możliwy dzięki udzielonej pomocy ze strony Pana Stanisława. Miałem się spotkać z stanim w sobotę, ale jak wszyscy wiemy szkoda że to tak się wszystko potoczyło...

 

Realizacja była błyskawiczna i w pełni profesjonalna. Avenger robi na mnie ogromne wrażenie, jest piękny. Poniżej przedstawiam zdjęcia:

 

IMG_2500.th.jpg IMG_2501.th.jpg IMG_2495.th.jpg IMG_2497.th.jpg IMG_2507.th.jpg

 

Pozdrawiam wszystkich klubowiczów !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.