Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

ptrk - można prosić o zdjęcie w nocy ?

 

z góry dzięki

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś polecić jakiegoś zaufanego sprzedawce breitlinga, ceny w PL nawet po rabatach mocno odstają od tych z USA, np. authenticwatches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bilboard z londynu. Ulokowany wzdłuż ulicy, szedłem go nie widząc, aż nagle się odwróciłem i BANG ! poleciałem na drugą stronę ulicy i oto efekt:

post-70572-0-85361200-1444495984_thumb.jpgpost-70572-0-79221500-1444495985_thumb.jpgpost-70572-0-31865200-1444495983_thumb.jpg

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ptrk - można prosić o zdjęcie w nocy ?

 

z góry dzięki

Bardzo proszę :)

3461285_kot15.jpg

 

Piotrek świetny ten zegareczek. :)

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ptrk nie jest to kompletna ciemność ale jestem w stanie sobie resztę wyobrazić.

Daje radę moim zdaniem, mój avenger ma mistrzowską strzałkę sekundową za dnia, ale jej luminacja nie pasuje do reszty (jak zdołam to kiedyś złapać wyraźnie podam foto), i lepiej by się nie świeciła. A gdy mierzyłem nowy model colta z dziurawą wskazówką sekund wykluczyłem go ze względu na to...że nie świeci :)

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś polecić jakiegoś zaufanego sprzedawce breitlinga, ceny w PL nawet po rabatach mocno odstają od tych z USA, np. authenticwatches

Ja kupiłem swojego colta u Damiana Krawczyka http://kraff.pl/

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3451239_kot14.jpg

Piotr, zegarek zacny, pierwszy, który pojawił się na mojej "łyszliście"... Może kiedyś... Cała kolekcja imponująca!

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YmCIhul.jpg

Breitling Navitimer two tone, super wygląda takie połączenie  :wub:


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam co szanowne grono posiadaczy Breitlinga uwaza na temat Aerospace Evo? Warto za te pieniadze kupic zegarek na baterie?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?

Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem zapytać o to samo , mam ochotę na Aerospace Evo ... podoba mi się choć ten tytan jest dziwny , taki lekki , jakbym miał plastikową podróbkę na ręku , z drugiej strony podoba mi się wizualnie... 


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aerospace to jednak klasyka Breitlinga, po za tym to superkwarc :)  jak piszą w folderach, ale w tym przypadku baterie można wybaczyć tak samo ja w modelu emergency,

a w tytanie prezentuje się świetnie, choć jego waga jest dla mnie nie do zaakceptowania jednak wolę metal 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie po zeszłorocznej przygodzie wakacyjnej z moim Fortisem (zalało go i od roku serwis go ogarnąć nie może) szkoda mi ryzykować tego samego z Omegą więc zacząłem się rozglądać za czymś nowym i wodoszczelnym w 100% :) jako że spodobał mi się Tag Heuer Chronotimer zacząłem szukać podobnych i tak trafiłem na Breitlinga.. Nie powiem trochę mi zeszło zanim rozważyłem wszystkie za i przeciw ale w końcu padło na takiego.. I nie żałuję :) 

post-34926-0-82899800-1446732889_thumb.jpg


Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?

Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tsubasa, musisz zatem zmienić sygnaturkę (z dzikiem mnie rozbawiło), powiedz czy możesz wyłączyć dolny wyświetlacz by mieć tylko wskazówki ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak moga byc oba wygaszone. Wyglada wtedy troche mniej jak casio ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?

Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem dołączyć do klubu z moim nowym nabytkiem  :)

 

 

post-71847-0-60292600-1446896495_thumb.jpg

post-71847-0-83314900-1446896533_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.