Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy jeszcze jak kładzie się go na noc ;)

Sprawdź położenie na płask ,oczywiście szkielkiem do góry i na boku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musi robić tych 6 sekund, mój nie robi.

 

Jednak jest to maksymalne dopuszczalne śpieszenie się mechanizmu. Pokop cały dzień łopatą ze swoją omega na reku pobiegaj godzine i chcę zobaczyć +3 sekundy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jeszcze jak kładzie się go na noc ;)

Sprawdź położenie na płask ,oczywiście szkielkiem do góry i na boku ;)

Ooo, a to może coś zmienić ? :)

P.S. Joogi, widzę, że jesteś również fanem Jeepa, witaj w klubie :) (sorki za offtop)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie była różnica ;) ale ja bym poczekal z tym servisem jak pisali koledzy wcześniej ;)

 

Ps. Tak jestem fanem Jeepa od 6 lat i jestem w klubie jeeporg.pl pozdrawiam ;)

Edytowane przez Joogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można się za bardzo spieszyć z oddawaniem do regulacji co chwilę. Szkoda otwierać niepotrzebnie. Nówka co najmniej miesiąc powinna chodzic, albo nawet dwa, wtedy można coś powiedzieć. Po jakims czasie na noc można odkładać w różnych pozycjach i zobaczyć przy jakim położeniu zwolni trochę i zmniejszy  różnicę.

Sama zabawa.

Na regulację i ningerencję jest zawsze czas. Będzie teraz chłodniej na zewnątrz, to też może mieć wpływ.

Milego noszenia.


Soda66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki Panowie za wskazówki, poczekam jeszcze, rzeczywiście chyba trzeba mu dać trochę czasu i wyrozumiałości :) ale chyba muszę jeszcze zainwestować w rotomat jakiś, bo dziś drugi raz mi się zatrzymał- nie zawsze mogę go nosić... praca czasem w sporym zapyleniu (rękodzieło) więc szkoda mi go brać do warsztatu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam zdjęcie mechanizmu. Nie gra mi czcionka na mechanizmie z tą na tarczy i deklu. Jakoś tak za nowoczesna jest.

47d2e6b00db3de233939ec2f9eec80f0.jpg

 

Nikt się nie wypowie w temacie...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki Panowie za wskazówki, poczekam jeszcze, rzeczywiście chyba trzeba mu dać trochę czasu i wyrozumiałości :) ale chyba muszę jeszcze zainwestować w rotomat jakiś, bo dziś drugi raz mi się zatrzymał- nie zawsze mogę go nosić... praca czasem w sporym zapyleniu (rękodzieło) więc szkoda mi go brać do warsztatu...

 

 

Masz tam mechanizm B17.

Jak odkręcisz koronkę i ona odskoczy wtedy możesz nakręcać go ręcznie, około 30-40 razy jak pamiętam i masz nakręcony w pełni na następne dni. 

Co do testów, na sam początek (jeżeli się Tobie spieszy) polecam odkładać go na noc tarczą do dołu.

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tam mechanizm B17.

Jak odkręcisz koronkę i ona odskoczy wtedy możesz nakręcać go ręcznie, około 30-40 razy jak pamiętam i masz nakręcony w pełni na następne dni. 

Co do testów, na sam początek (jeżeli się Tobie spieszy) polecam odkładać go na noc tarczą do dołu.

Acha, czyli "dokręcenie" sprężyny, podczas gdzy zegarek cały czas chodzi nie spowoduje żadnych uszkodzeń ? :) wybaczcie te laickie pytania, ale dopiero się wkręcam w temat :)

Ok, dziś na noc wyląduje tarczą do dołu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stanie. Nakręć , zsynchronizuj z zegarkiem w kompie sekundy i połóż tarczą do dołu. Czekamy na informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musi robić tych 6 sekund, mój nie robi.

 

Jednak jest to maksymalne dopuszczalne śpieszenie się mechanizmu. Pokop cały dzień łopatą ze swoją omega na reku pobiegaj godzine i chcę zobaczyć +3 sekundy :)

Nie kopie z Omega ;) w zasadzie to dojrzewam by ja sprzedac.. Na razie tak mi Breitling podpasowal ze tamta w rotomacie od miesiaca sie kreci..

 

 

Co do Jeepa to tez bylem jeepniety na jeep.org.. Fajne amerykanskie wozidlo :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?

Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KamilD, śliczny ten Twój Colt. Gratulacje. Niech się dobrze i punktualnie nosi.

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się pochwalę moim nowym B . Właściwie to już 2 raz , jednego takiego miałem rok temu , miał biały ring . Po sprzedaży bardzo mi go brakowało.

post-62565-0-24971300-1448918224_thumb.jpg


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się pochwalę moim nowym B . Właściwie to już 2 raz , jednego takiego miałem rok temu , miał biały ring . Po sprzedaży bardzo mi go brakowało.

A na łapce to jak wygląda? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzałem w salonie i jak dla mnie są za grube te poprzednie superoceany. Na szczęście wyszedł szybko avenger blackbird który mi przypasował, natomiast przy większym nadgarstku na pewno prezentuje się dobrze. Oficjalnie na stronie internetowej już ich nie ma, więc nie sprzedawaj go bo nie są już pewnie produkowane tylko w obiegu zostały modele już wypuszczone.Te nowe, jak dla mnie mają troszkę mniej czytelną tarczę.

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy z tą tarczą też mi nie przypasował , rzeczywiście zbyt mocno tam "napaćkane " .Ten jest ok , ale ten model już miałem sprawdzony ,fajny zegarek , za to przez chwilę wahałem się czy nie kupić Avengera bo stylistycznie jest świetny  ale jednak dla mnie zbyt wysoki , pod mankiet - nie wejdzie.

Edytowane przez Lexxus

e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KamilD, śliczny ten Twój Colt. Gratulacje. Niech się dobrze i punktualnie nosi.

 

Łukasz

Dzięki :) nosi się świetnie, odpowiedni rozmiar, waga no i to IMO jeden z najładniejszych Breitlingów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem gumę w moim brajtku na Hirsha Andy i w końcu jest wygoda :) i odpowiednia liczna dziurek

Oryginalna guma niestety zdecydowanie za sztywna

szybkie zdjęcie kalkulatorem

20151202_184144.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukaspl21 fajna wersja , nie widziałem na żywo tego pomarańczowego ringu!


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dnia na dzień coraz bardziej mi się podoba :)

 

I właśnie dotknąłeś clou całej sprawy.

 

P.S powiedz jak z tą dokładnością po kilku danich.

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dotknąłeś clou całej sprawy.

 

P.S powiedz jak z tą dokładnością po kilku danich.

Póki co bez zmian...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukaspl21 fajna wersja , nie widziałem na żywo tego pomarańczowego ringu!

 

No szukałem czegoś w bardziej szalonym kolorze , miała być doxa ale jedną już mam także zakupiłem brajtka

Jedno lepsze zdjęcie na Hirshu choć nie mam kompletnie talentu i sprzętu od fotek

12.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny i ten pasek czarno czerwony ;)

Tylko pomyślałbym o kauczuku, bo ten pasek długo wody nie wytrzyma a kosztuje od cholery ;) jak to krokodyl ;)

Edytowane przez Joogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.