Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

I przy okazji mam dość istotne pytanie - może ktoś już kiedyś badał ten temat. Mogę kupić bransoletę Professional II w okazyjnej cenie - problem w tym, że mój nowy zegarek ma dedykowany inny model, tj. Pilot. Rozstaw między uszami jest zgodny, ale Professional II ma odrobinę zaokrąglone końcówki by były dopasowane do koperty, tymczasem u mnie końcówki powinny być płaskie. Poniżej wklejam foto o co chodzi (jak widać po lewej zakończenie jest zaokrąglone a po prawej płaskie). I teraz pytanie - czy da się coś z tym zrobić czy olać temat? ;)

 

3KFscBk.jpg

Edytowane przez DawPi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinuj, to będzie kiepski efekt.  :unsure:

Ja mam prof przy colcie, akurat wczoraj zakładałem gumę i obejrzałem dokładnie zdjętą bransoletę  i kopertę (na codzień nie zwracałem na to uwagi) - coś co jest idealnie spasowane jak właśnie prof z kopertą będzie wg. mnie wyglądać z inna bransoletą jak duży fiat z maską poloneza  :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 100% nie będzie pasowała ta bransoleta, nie kombinuj bo tylko porysujesz uszy i koperte przy próbie zamontowania na siłę. Dziurki na teleskopy też pewnie są wywiercone w różnych miejscach.

 

Ja w swoim zrzuciłem na chwilę mesha :

 

 

55ffb615e20c3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba podbić temat!  U mnie na weekend wskoczył SOH :)

 

 

 

Piekny. Gdybys kiedyś chciał się pozbyc to daj znać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nowa guma z satynową klamerką (kupione u mr. Pieśkiewicza).

 

 

post-60501-0-79671700-1461240030_thumb.jpg

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinuj, to będzie kiepski efekt.  :unsure:

Ja mam prof przy colcie, akurat wczoraj zakładałem gumę i obejrzałem dokładnie zdjętą bransoletę  i kopertę (na codzień nie zwracałem na to uwagi) - coś co jest idealnie spasowane jak właśnie prof z kopertą będzie wg. mnie wyglądać z inna bransoletą jak duży fiat z maską poloneza  :huh:

 

Masz rację - też doszedłem do wniosku, że lepiej nie kombinować. Będę polował na bransoletę w jakiejś okazyjnej cenie dedykowanej temu modelowi. Tymczasem przyszedł mój najnowszy nabytek :)

 

kCkSJtE.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jesteś pierwszy :P

Możliwe.Tylko ja mówię poważnie.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dzięki użytkownikowi krisu2, dołączam do klubu Breitlinga. A co za tym idzie, zegarek zostaje na forum :)

 

Jest świetny! Wielkie dzięki i Pozdrawiam :)

 

13124764_470363289829861_599133911619240

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że jesteś zadowolony. A że jest świetny mogę potwierdzić, ma ten zegarek masę smaczków. Niech się nosi i pamiętaj że gdyby Ci się znudził - daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ten limitowany Navitimer :)

Ja dziś klasycznie ;)

Ij5ZYto.jpg


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie dołączyłem do szczęśliwych posiadaczy Breitlinga i muszę się tym faktem pochwalić :-) Superocean II zauroczył mnie dawno temu, taka miłość od pierwszego wejrzenia, teraz jest na ręku. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

krisu2 a kiedy ty nas czymś zaskoczysz? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, żeby czymś zaskoczyć trzeba coś mieć, a u mnie niestety teraz zegarkowa posucha, kasa na inny cel przeznaczona. Tak więc pewnie dopiero na jesieni z czymś, mam nadzieję fajnym, wyskoczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Kto czeka nie traci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena moim skromnym zdaniem deko przesadzona, poszukaj na forumowym bazarku, był ostatnio superocean praktycznie nówka za podobne pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena moim skromnym zdaniem deko przesadzona, poszukaj na forumowym bazarku, był ostatnio superocean praktycznie nówka za podobne pieniądze.

czy ktoś weryfikuje wiarygodność sprzedających? Jaka jest gwarancja, iż to nie będzie chińska podróba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś weryfikuje wiarygodność sprzedających? Jaka jest gwarancja, iż to nie będzie chińska podróba?

na chrono? tutaj to raczej chinska podrobka nie przejdzie ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek przedstawiony na zdjęciach nie jest podróbką, natomiast co do wiarygodności sprzedającego się nie potrafię wypowiedzieć.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale ten zegarek jest zarezerwowany, no chyba że przez Ciebie.

Nie lepiej taki za kilka stówek więcej? A można pewnie i ze sprzedającym ponegocjować. I nie masz bólu z wiarygodnością, oryginalnością itp.

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/132912-breitling-superocean-42/?hl=breitling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.