Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Zegarek przedstawiony na zdjęciach nie jest podróbką, natomiast co do wiarygodności sprzedającego się nie potrafię wypowiedzieć.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale ten zegarek jest zarezerwowany, no chyba że przez Ciebie.

Nie lepiej taki za kilka stówek więcej? A można pewnie i ze sprzedającym ponegocjować. I nie masz bólu z wiarygodnością, oryginalnością itp.

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/132912-breitling-superocean-42/?hl=breitling

dzięki za info, widziałem tą ofertę, ale szukam z niebieską tarczą. Znalazłem taką ofertę - https://www.chrono24.pl/breitling/superocean-ii-42--id3897561.htm

Cena wydaje się być dobra jak na nowy zegarek, kolorystyka i wielkość idealnie mi pasują.

I mam pytanie: jakie są opłaty celne z USA? Czy ktoś stamtąd zamawiał?

Edytowane przez MarcinhoSE7EN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zamówiłem 4 felgi ,każda była wysłana oddzielnie to za jedną dowalili cło i vat ;) Tak więc może być loteria ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek dobry, mechanizm bardzo precyzyjny, ale z USA bym nie zamawiał :) Miałem przygodę przy zamawianiu z działu elektroniki dwóch modułów dźwięku (wartość fakturowa to 2000zł) cło w Anglii zapłaciłem 500 zł zanim mogłem je odebrać na poczcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm to modyfikowana ETA z COSC.

Ja również szukałbym w Unii zamiast sprowadzać ze stanów i narażać się na dodatkowy koszt. Różnica cenowa jak dobrze poszukasz nie będzie duża, ok 5% powinieneś znaleźć, nawet na chrono24.

A spróbowałbym też i u naszych rodzimych sprzedawców popytać, bo to co na metce to się nie ma co sugerować. Bywają przypadki że w promocji, po upustach kupisz w podobnych pieniądzach co ze Stanów. Tak czy siak ponegocjować zawsze można, to nic nie kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za info, właśnie dostałem odpowiedź - cena z opłatami celnymi (bo teraz kasują z góry w USA) wynosi 10.722 zł. Dobra, szukam w Polsce i na Chrono24 bo cholernie ten model mi się podoba :)

Jeszcze jedno pytanie, w oryginale jest kauczukowy pasek, a gdzie można kupić oryginalne skórzane Breitlinga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Apartach i u innych dystrybutorów. Ale obiektywnie nie ma to najmniejszego sensu - zamów pasek u któregoś z naszych forumowych kolegów ( za duzo bardziej rozsądnie pieniądze), w ASO dokup co najwyżej klamerkę lub zapięcie motylkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za info, właśnie dostałem odpowiedź - cena z opłatami celnymi (bo teraz kasują z góry w USA) wynosi 10.722 zł. Dobra, szukam w Polsce i na Chrono24 bo cholernie ten model mi się podoba :)

Jeszcze jedno pytanie, w oryginale jest kauczukowy pasek, a gdzie można kupić oryginalne skórzane Breitlinga?

 

Nie sugeruj się kolorem, jak znajdziesz sprzedawcę na chrono24 który wystawia np. czarnego, napisz że interesuje Cię niebieski, ci co wystawiają nowe zazwyczaj mają szerszą ofertę aniżeli jeden model. I najlepiej kupuj na bransolecie, nawet gdy bransolet nie lubisz a zakup wydaje się droższy i tak lepiej na tym wyjdziesz odsprzedając bransoletę i kupując pasek. A Breitlinga na bransolecie, swoją drogą, nosi się super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam prośbę, doradźcie proszę. Mój nowy nabytek, czyli Superocean II przyspieszył w ciągu 10 dni 50 sekund. Norma, czy zaczynam mieć obsesję na punkcie dokładności chodu? Zegarek nowy, z salonu.

Edytowane przez Paweł C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5sek na dobę to nie najgorszy wynik, z czasem może jeszcze się dotrze skoro to nowy zegarek. Nie ma co panikować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest dużo opcji.Temperatury oddziałujące na zegarek, sposób odkładania go na noc, wstrząsy itd.. Twoje 50 sekund mieści się w chronometrycznej dokładności -4 +6 na dobę. Mam ten sam B17 i w 6 dni u mnie jest wynik sekunda do przodu, przy czym dwa dni temu były dwie sekundy do tyłu. Możesz co czas sobie go zatrzymać na kilkadziesiąt sekund jeżeli nie przeszkadza to Tobie. ale pod gwarancję to nie podlega.

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Moja przygoda z reklamacja mojego divera zakończyła sie 6 maja czyli niespełna 2 miesiace po złożeniu zegarka w salonie Apartu Exclusive. Naprawa zegarka odbyła sie w serwisie w Austrii. Niestety nie otrzymałem odpowiedzi co było przyczyną nieszczelności ( wydaje mi sie że sam serwis nie był w stanie stwierdzić w którym punkcie wystąpił przeciek co świadczy ilośc wymienionych uszczelek). Niestety Pani z apartu nie zaoferowała mi nic poza polerowaniem zegarka po okresie gwarancyjnym.

Pozdrawiam,

Kuba

Ps. Na ktorego brajtka polecacie teraz odkładać kieszonkowe ?

Przepraszam zapomniałem dołączyć listy wymienionych części oraz etui w jakim mi zwrócono mojego divera

post-89101-0-69195100-1462994635_thumb.jpg

post-89101-0-65722300-1462994650_thumb.jpg

post-89101-0-06489800-1462994665_thumb.jpg

post-89101-0-00694200-1462994677_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne podróżne etui!

Ja osobiście odkładałbym na Avengera II. Ten zegarek zwala mnie z nóg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił Blackbirda na zielonym parciaku  :wub:

Tylko trzeba mieć kawałek łapki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tutaj jest właśnie problem. Przy mojej atletycznej:) ( aby nie użyć określenia anemicznej) sylwetce Superocean 44 to był juz maks przy większych zegarkach niestety uszy koperty wystają poza obrys nadgarstka ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za słowa otuchy ;-) Będę go chyba co trzy dni zatrzymywał, bo mam małą obsesję na temat dokładności. Do tej pory miałem kwarce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po automacie nie spodziewaj się dokładności kwarca. Więc albo z tym wyluzuj albo wróć do kwarca. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kupiłem na chrono24 SuperOcean II 42 blue. Szukam teraz granatowego paska ze skóry. Dam ogłoszenie i przejrzę oferty, ale mooże ktoś mi podrzuci namiary?

Edytowane przez MarcinhoSE7EN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być oryginał? Bo jeśli nie kupisz znacznie taniej, lepszej jakości, u forumowych paskorobów. W dodatku z takiej skóry jaką będziesz chciał. Ewentualnie kupiłbym tylko oryginalną klamerkę, lub też zrobił indywidualną u Ciecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na gumie i bransolecie. To jest dobre ,że można montować paski silikony i bransolety, jednak nie lubię skórzanych brajtka, są za mocno napompowane jak dla mnie. nie są przeznaczone do chudych nadgarstków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być oryginał? Bo jeśli nie kupisz znacznie taniej, lepszej jakości, u forumowych paskorobów. W dodatku z takiej skóry jaką będziesz chciał. Ewentualnie kupiłbym tylko oryginalną klamerkę, lub też zrobił indywidualną u Ciecha.

nie musi być oryginał. grantowy z białym przeszyciem, poszukam na forum. Ten pomysł z Ciechem jest super, muszę go znaleźć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musi być oryginał. grantowy z białym przeszyciem, poszukam na forum. Ten pomysł z Ciechem jest super, muszę go znaleźć :)

Ewentualnie paski Pattini, można personalizować szycie, kolor nici, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.