Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki:) moje też odkąd zacząłem na poważnie interesować się zegarkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyczny czarny. Jutro zrobię jakas lepszą fotkę, a co do słów kolegi Nicona to pełna zgoda, zdecydowanie to jest number 1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpatrywałeś Sinna 903 St?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze marzyłem o Navitimerze i wiem że po zakupie Sinna czy innego podobnego zegara nic by się w tej kwesti nie zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rozpatrywałeś Sinna 903 St?

 

Opcja super, ale ludzie średnio znający się na zegarkach pewnie myśleliby, że to jakiś zwykły homage.

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mazik, od kolegi z forum?

 

Świetny zegarek.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, przepiękny klasyk! :)

 

Tylko muszę Cię rozczarować - króliczki nie istnieją... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) tak zegarek od naszego forumowego kolegi. Przez najbliższe kilka dni na pewno nie zejdzie z nadgarstka :)

 

 

668c19f9e1042.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że cały czas zafascynowany nim jesteś.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale mu się nie dziwię ;)

Dla mnie to najładniejszy zegarek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Navi ostatnio najczęsciej laduje na ręce :) świetny zegar i pasuje zarówno do t-shirtu jak i eleganckiej koszuli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem dotyczący Breitlinga którego niedawno nabyłem. Zegarek kupiłem za granica od pierwszego właściciela, Model SuperOcean. Cały zestaw, pudełko, papiery, certyfikat, karta gwarancyjna i oryginalny paragon zakupu. Wszystko byłoby idealnie gdyby nie jeden mały dylemat. Na paragonie widnieje data 05/2015, z tego co mi wiadomo ten model zegarków Breitlinga posiada 2 lata gwarancji. I tu pojawia się problem ponieważ na karcie gwarancyjnej wyświetla się napis 'WARRANTY NOT ACTIVATED'. I tu rodzi się moje pytanie, jak aktywować w/w kartę? Czy jeśli do tej pory nie była aktywowana, w ogóle istnieje możliwość aktywacji? 

Edytowane przez mat0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, stałem się posiadaczem takiego oto chronomata, bardzo proszę o podpowiedzi gdzie niedrogo kupie nową lub w dobrym stanie tarczę gdyż obecna ma odbarwienia i szafirowe szkiełko ponieważ tez ma jakis dziwny ślad jakby może antyfefleks uszkodzony.98c471aae8b3b6e56e971efebbbe7ec2.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chciałem zapytać gdzie serwisujecie mechanizmy swoich B

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie kupisz. Możesz co najwyżej oddać na serwis i wymianę do Apartu lub Pieśkiewicza. Nie wiem ile kosztuje tarcza, szkiełko do Colta to ok. 500-600zł. Zewnętrzny antyrefleks możesz też spróbować usunąć domowym sposobem pastą polerską, ale stracisz w ten sposób to co przy podwójnym antyrefleksie w Breitlingu najfajniejsze czyli efekt braku szkiełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję krisu2, a gdzie polecasz serwis?

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przegląd, czyszczenie, regulację, to jeśli nie chcesz pchać się w duże koszty radzę poszukać jakiegoś zaufanego zegarmistrza. Natomiast serwis autoryzowany, czy to Pieśkiewicz czy Apart, ceny mają bardzo zbliżone - za Colta krzyknęli 1650zł, za chrono na pewno parę stówek więcej wyjdzie. 

 

Co do Twojego zegarka - jesteś pewien że tarcza ma odbarwienia? Może to efekt właśnie przytartego antyrefleksu? Ja bym na Twoim miejscu najpierw go sam spolerował, w tym stanie i tak wygląda tragicznie, nie masz nic do stracenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.