Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dotarł mój nr2 brejtling :)

Coraz bardziej lubie zegarki tej marki :)

Czas zacząć szukać nr3 :)

5be42207050aa87ee813d9fac2da0d53.jpg05418b4d86cd826b76227d8b4e8b6a85.jpg7f9adaa03b97f8cfa4b6152205f52813.jpg462275dd62592cfa3351351ae5a6ac7c.jpg076f41d7e69916219854b3b9b88502ff.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny rasowy Breitling, uwielbiam ten bezel, nie da się go z niczym pomylić! Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nawet luma prosta  :P  ;)  B)

Zacny okaz, bardziej mi się widzi niż ten z chrono...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś się tego chrono pozbyć. Zdecydowanie. Napisz mi tylko ile chcesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też go nie lubie i to tak bardzo że za kare musi u mnie narazie kiblować nie koniecznie pracować ;)

A jak tak od czasu do czasu sie na niego patrze to go bardziej nie lubie ;)

Dzięki krisu2 :)

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breitlingi podrożały, zobaczcie ceny obecne.

Ostatnio taka tendencja, że wszystie prestiżowe marki podwyższają ceny. Niedawno Rolex, Tudor, a teraz Breitling.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breitling piękny. Ostatnio marka stawia na dość intensywną reklamę ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Londynie reklamowo nacierają ,w tygodniu nie ma magazynu ("darmowego") rozdawanego ludziom (na stacjach metra) by nie było ich reklamy jak i dużo reklam na bilbordach w mieście...głównie Eemergency jest promowany jak i Avenger Hurricane. A w Financial Times czasami jest któryś dla Bentley'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Aparcie, w galerii Dominikańskiej we Wrocławiu i przymierzałem Chronomata 44, który właśnie jest w sporej promocji, bo dychę taniej, do wzięcia jest za 22600 zł ! Jak na oficjalną dystrybucję, to cena wybitnie korzystna. Informuję, bo może ktoś skorzysta, ja niestety nie dam rady, jestem właśnie po największych inwestycjach do pracowni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Byłem dziś w Aparcie, w galerii Dominikańskiej we Wrocławiu i przymierzałem Chronomata 44, który właśnie jest w sporej promocji, bo dychę taniej, do wzięcia jest za 22600 zł ! Jak na oficjalną dystrybucję, to cena wybitnie korzystna. Informuję, bo może ktoś skorzysta, ja niestety nie dam rady, jestem właśnie po największych inwestycjach do pracowni...

 

Coś ciekawego było jeszcze w promocji, czy tylko pojedyncze sztuki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były trzy Chronomaty w promocji, ale nie przypomnę sobie dokładnie jakie modele (jeden chyba Airborne) i jakie ceny. Moją uwagę przykuł głównie Chronomat 44 za 22600 pln, był to klasyczny Chronomat bez GMT na bransolecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobra cena ;)

To i tu w stanach przy tym kursie $ ciężko znaleźć:)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może za mało wrzawy wokół tej marki, ale dzięki temu nastraja mnie ostatnio wysokim optymizmem, że nie udaje niczego i nie szuka poklasku - zanabyłbym jakiegoś raczej wcześniej niż GrandSeiko, Omega, Rolex, IWC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może za mało wrzawy wokół tej marki, ale dzięki temu nastraja mnie ostatnio wysokim optymizmem, że nie udaje niczego i nie szuka poklasku - zanabyłbym jakiegoś raczej wcześniej niż GrandSeiko, Omega, Rolex, IWC...

Burns, ale GrandSeiko? Ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns, ale GrandSeiko? Ty?

Pokaż mi post na tym forum gdzie sikałem lub zdejmowałem gacie dla GrandSeiko ... Już dawno przekroczyłem jego wartość i nadal go nie porządam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.