Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

No to mają prawo się większe zegarki u Ciebie dobrze prezentować. Czekam aż pokażesz Avengera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu

Jak Avenger będzie to jednak chyba nie ten na którego czekasz :( 48 mm to jak dla mnie za dużo mierzyłem go i nie czułem się z nim najlepiej. Myślę że najprędzej będzie 43 mm lub 45 mm max.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie 48mm wyglądałby tak jak u mnie 44, a dla mnie to też już zbyt wiele. Z moim nadgarstkiem  najlepiej czuję się w rozmiarze 38-40mm, 42 to już dla mnie max (mam 16,5cm w obwodzie). Tak więc doskonale rozumiem dyskomfort.

Jednak ten 46mm którego foto zamieściłeś leży bardzo dobrze, dlatego pytałem o rozmiar nadgarstka.

Jak dobrze liczę to masz już w swojej kolekcji 4 Breitlingi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak 4 szt.marzy mi się mieć 7 szt. Czyli jeszcze Avenger, Chronomat lub Chronospace lecz tu Steelfish może być i oczywiście Navitimer lecz ten już na końcu chyba że trafi się w dobrej cenie to wcześniej

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nowy idzie kupić za jakieś 4.6 $ więc 16 k pln nie robi jakiegoś dużego wrażenia Choć zależy też od modelu 4.6 to cena startowa za Navitimer-a

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4,6k$ to ponad 19kzł. Do tego doliczając cło i przede wszystkim VAT robi już dużą różnicę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym chcesz rozmawiać, ale jeśli o cenie to jak kupisz poza allegro na pewno 10% jest do ugrania - prowizja allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek fajny, sprzedawca informuje Cię z którego roku jest zegarek 1997 ,żaden Breitling nie jest pospolity, jakość wykonania bardzo dobra, choć stan tego egzemplarza musisz ocenić sam...zresztą wszystko masz w opisie czego chcesz więcej ?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piotrek39, jeżeli przymierzasz sie do Navitimera to celuj tylko w jedyną słuszną wersję na flagowym mechanizmie marki B01

 

 

 

43d8220aba0d0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazik

Masz racje

Tylko problem u mnie taki że mam ADHD zegarkowe i ciężko mi wytrzymać dłużej niż 3 m-ce bez kupna jakiegoś.Na Navitamera musiałbym oszczędzać blisko rok a sprzedać nie chciałbym żadnego innego na to konto

Twój ma 43 mm?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Zegarek Milesa Davisa. Chciałbym go kiedyś mieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę uruchomić linię kredytową w Providencie  :lol:

Niestety teraz będę miał trochę innych większych wydatków, więc zegar musi zejść na dalszy plan. Życie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piotrek39 tak to 43mm

Najfajniejszy rozmiar

Nie myślisz o sprzedaży? Końcem roku lub początek przyszłego?Tyle bezkolizyjnie czasu potrzebuję

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Panowie posiadam zegarek, który prezentuję na poniższym zdjęciu. Mam z nim problem ponieważ nie mogę ustawić na godzinie 12 jednej ze wskazówek stopera (tej czerwonej z literą B). Pozostałe wskazówki mogę ustawiać. Wydaje mi się, że próbowałem wszystkiego. Może macie jakąś podpowiedź jak tego dokonać? 

 

Pozdrawiam

post-96596-0-00256200-1490648388_thumb.jpg

Edytowane przez Zegarmistrzświatłapurpurow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyciągnąć koronkę do pozycji ustawiania godziny i przyciskiem ustawisz jak chcesz

Jak dobrze pamiętam ten który uruchamia chrono

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyciągnąć koronkę do pozycji ustawiania godziny i przyciskiem ustawisz jak chcesz

Jak dobrze pamiętam ten który uruchamia chrono

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Niestety w pozycji ustawiania godziny stoper działa jak przy koronce niewyciągniętej. Przy wyciągniętej w połowie lub jak kto woli określać na poziomie I mogę ustawiać drugą wskazówkę minutową (z kotwicą), wskazówkę chronografu godzinową.Tylko w jaki sposób dobrać się do tej z literą B?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Zegarmistrzświatłapurpurow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.