Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

na paseczku szmacianym ;) z motywem patriotycznym.

post-95820-0-47565800-1533982597_thumb.jpg


"...nóż przy szyi skruszy nawet najtwardszy imidż..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarna bestia. c070e2202c3d5ee8867b31334939acc6.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasa również popieram.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrz17 - możesz go wypożyczac na pogrzeby ;). Super mono.


"...nóż przy szyi skruszy nawet najtwardszy imidż..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Świetne zdjęcia i doskonały zestaw :D


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu super. Nie wiem jak oni to robią, ale ta tarcza jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarna bestia.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

świetna bestia

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać , to Breitling jest i tyle każdy jak dla mnie zaj....sty , koniec i kropka

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Apart go chyba jeszcze nie ma wiec moze byc cieżko o opinie z użytkownia, ale miesiąc temu przymierzałem w Wiedniu wersje z niebieska tarcza i na bransolecie i naprawdę fajnie sie prezentuje . Jak wczesniej zastanawiałem sie nad pilotem od IWC tak ten Navitimer 8 jest moim zdaniem duzo ładniejszy wiec i na niego pewnie przyjdzie czas.

Edytowane przez MacGege

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko...jak tu doprawić mu skrzydła ??! Ten nowy gość (który przeszedł nawiasem mówiąc z IWC) , który teraz zarządził zmianę logo jest moim osobistym wrogiem.


"...nóż przy szyi skruszy nawet najtwardszy imidż..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Apart go chyba jeszcze nie ma wiec moze byc cieżko o opinie z użytkownia, ale miesiąc temu przymierzałem w Wiedniu wersje z niebieska tarcza i na bransolecie i naprawdę fajnie sie prezentuje . Jak wczesniej zastanawiałem sie nad pilotem od IWC tak ten Navitimer 8 jest moim zdaniem duzo ładniejszy wiec i na niego pewnie przyjdzie czas.

 

Zgadzam się. Sam go jeszcze nie przymierzałem, ale oglądałem na wystawie i wygląda naprawdę fajnie.

 

tylko...jak tu doprawić mu skrzydła ??! Ten nowy gość (który przeszedł nawiasem mówiąc z IWC) , który teraz zarządził zmianę logo jest moim osobistym wrogiem.

 

Haha, mi się nawet ten kierunek podoba. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Apart go chyba jeszcze nie ma wiec moze byc cieżko o opinie z użytkownia, ale miesiąc temu przymierzałem w Wiedniu wersje z niebieska tarcza i na bransolecie i naprawdę fajnie sie prezentuje . Jak wczesniej zastanawiałem sie nad pilotem od IWC tak ten Navitimer 8 jest moim zdaniem duzo ładniejszy wiec i na niego pewnie przyjdzie czas.

Również go przymierzałem i zasadniczo technicznie prezentuje się bardzo poprawnie (wykonanie, ogólne wrażenie jakości itp) ale tarcza jest tak totalnie niebreitlingowa, że szok :wacko:  jakby wydrukowana, zbyt skromna no i to nieszczęsne wykastrowanie ze skrzydełek  :(

tylko...jak tu doprawić mu skrzydła ??! Ten nowy gość (który przeszedł nawiasem mówiąc z IWC) , który teraz zarządził zmianę logo jest moim osobistym wrogiem.

myślę podobnie :/ na szczęście na rynku jest jeszcze cała masa zegarków ze starym logo i można sobie zabezpieczyć kolekcję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu oglądałem w Szczecinie w Kaskadzie. Muszę powiedzieć że i nowa średnica i oszczędny wygląd robią wrażenie. Szczególnie obrotowy bezel bez oznaczeń. Fajny, ascetyczny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i mam pytanie. Z uwagi na fakt, iż mam straszną manie symetrii i od dłuższego czasu zawsze zwracam uwagę na opisy na tarczach zegarków, indeksy oraz logo marki zegarka. Z przykrością muszę stwierdzić, że bardzo dużo nierówności posiada Breitling. Ubolewam nad tym ponieważ bardzo lubię tę manufakturę, ale nie mogę pojąć jak można puszczać do sprzedaży zegarki z takimi niedoskonałościami. I nie wiem, czy jest to to świadome działanie czy nie. Czytałem na forum i rozumiem, że w innych markach również można spotkać takie niedoskonałości. Nawet ostatnio znalazłem opis jednego z forumowiczów, że takie niedoskonałości można znaleźć w droższych markach zegarków, i ten owy forumowicz też ma kilka takich zegarków w których coś mu nie pasuje i z musiał się z tym pogodzić. Powiem szczerze, że do niedawna nie mogłem tego znieść. Będąc w niemczech poszedłem do jednego ze sklepów gdzie mieli breitlingi. Poprosiłem aby sprzedawca pokazał mi Avengera. Dla uwiecznienia tej chwili zrobiłem zdjęcie tarczy, aby później na spokojnie oglądnąć ją w komputerze. Ku mojemu ździwieniu oprócz lekko krzywego prawego skrzydełka okazuje się, że krzywo naniesione są elementy indeksu 2. ( Pierwsze zdjęcie tarczy ). Porównałem tę tarczę z tarczą innego zegarka ( oczywiście zrobione zdjęcie w innym sklepie ) i tam indeks naniesiony jest poprawnie. Natomiast z logo Breitlinga jest tak: patrząc na kotwicę to ona zazwyczaj jest prosta... tylko same skrzydełka są przechylone raz bardziej w lewo, a raz bardziej w prawo i w większości są prosto. Pytanie: skoro skrzydełka i kotwica to jeden element, to jak to jest, że one są raz bardziej opadnięte w lewo a raz w prawo. Czy ktoś się wypowie w tym temacie ??? Na potwierdzenie wklejam zdjęcia różnych zegarków. 

post-36930-0-54582400-1535354423_thumb.jpg

post-36930-0-18347600-1535354453_thumb.jpg

post-36930-0-06957000-1535354705_thumb.jpeg

post-36930-0-28489900-1535354927_thumb.jpg

post-36930-0-10172500-1535355010_thumb.jpg

post-36930-0-15369300-1535355242_thumb.jpg

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzydełka opadają a właściwie odpadają…zgodnie z nową polityką B ;).

 

A tak serio to nie wiem jak ktoś może wyłapać niedoróbki obcując jedynie chwile w salonie z zegarkiem czy posiłkując się zdjęciami z netu.

 

Miałem/mam kilka zegarków B i żadnym nic kompletnie nie znalazłem do czego mógłbym się przyczepić.

Może słabe oczy mam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyglądam się już dobrą chwilę i niestety nic niepokojącego nie widzę.

Sorry Andrzej248, ale może masz astygmatyzm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

@Andrzej248, chciałbym mieć takie problemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie opieram się tylko na podstawie zdjęć z salonu. zanik kupiłem kolejnego breitlinga miałem ich kilkanascie w ręce. Posiadałem kiedyś Breitlinga Superoceana i mam teraz Avengera ( drugie zdjęcie od prawej to mój ) i w super oceanie też był krzywy indeks na godzinie 9

 

 

 

 

 

  


Panowie żeby była jasność to cztery pierwsze zdjęcia mają różnicę w logo, natomiast dwa ostatnie loga są idealne 

post-36930-0-18434400-1535361278.jpg


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.