Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

"Mój" egzemplarz jest na zdjęciu wyżej :)

Ale pożałowałem sprzedaży i po kilku miesiącach odkupiłem w budzie 46mm :)

Ja tego błędu nie zrobię :)

A tę nowość widzieli?

 

Limitka 1959 sztuk. Jak dla mnie bomba!

Widzieli,świetna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnego weekendu ;)

 

Świetny jest. Zdjęcie również. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitka fajna ,ale na Polskę może rzucą ze 3 sztuki :P


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Świetny jest. Zdjęcie również.

Dzięki Michał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, że tego... dzień dobry!

gallery_225_1514_655709.jpg

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, że tego... dzień dobry!

 

Pozdrawiam,

 

Dzień dobry.. :D

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasyl mam pytanie z ciekawości. Tylko nie chciałbym, abyś zle to odebrał. Przypatruję się na tego navitimera i zastanawia mnie ta niestarannie nałożona luma na indeksy. Czy to jest spowodowane tym, iż zegarek ma swój czas, czy Breitling nie przywiązuje aż tak wagi do precyzji ??

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw odpowiedzi

A żeby nie na pusto Andrzej specjalnie dla Twojej oceny lumy w tym Colt 95e4f39aed50de990727d937b3c75a71.jpg

A w środę nowinka już nie mogę się doczekać

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod lupką na pewno by się coś znalazło. Natomiast to forum wpoiło mi iż jakość to precyzja, której z bólem serca muszę przyznać Breitlingowi brakuje. Stąd moje pytanie do Wasyla oczywiście to jest tylko moja wielka ciekawość...

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa premiera od Brajtka

a3f82200f9de42a134335418a38595edee54c8e4

b91b031ffbcd08b3b713e482380645576b15058b


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa premiera od Brajtka

 

Jaki fajny Hamilton, takie było moje pierwsze skojarzenie :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki fajny Hamilton, takie było moje pierwsze skojarzenie :)

Nie bluźnij

Ale dobre to będzie to , 41 mm do tej pory były w rozmiarze 38 mm a to damka 02b24695b00226ca7b3749cd427509ac.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mogę się przekonać do tego nowego logo,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka nowinka 4e11b43151e26fd0aefdfc704b4d2837.jpg8af19ac3b9be402fc00d59633d69d4ea.jpg9e6bcd9e6d8c0095c10576e166f8609c.jpga2cbf478617df4c5be532cce84a1ef7a.jpg

Chwilowo jestem Breitlingowo nasycony

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Piękna kolekcja, pozazdrościć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, szczerze podziwiam (i zazdroszczę :) )
Piękna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie , pewnie wielu z Was by się nie podjęła kupna i trzymanie tylu Breitlingów no cóż , ja kocham zegarki tej firmy i nic nie poradzę taka choroba zastanawiać nie ma się co , bo na każdy dzień tygodnia teraz zegar jest 46 mm nie ma się co bać , 18.5 mm moja ręka i leży idealnie , lepiej niż SOH póki co cieszy ogromnie 0aa7a63dd67700fad3c12287fc84e6be.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, szczególnie jeden mi podszedł.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Piotrze bo jest czego. Kolekcja kompletna. Teraz masz zegarek na każdy dzień tygodnia.

Mam nadzieję że na tym nie poprzestaniesz. Jeszcze jakiś żółtek dla ożywienia kolekcji by się na przykład przydał, zresztą jest jeszcze w czym wybierać.

Miło śledzić Twoje kolejne Breitlingowe nabytki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka nowinka

Chwilowo jestem Breitlingowo nasycony

Niezłe stadko, jest czego zazdrościć.

A temu navi guma pasuje idealnie.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe stadko, jest czego zazdrościć.

A temu navi guma pasuje idealnie.

Dzięki

W dodatku niesamowicie wygodna , to bez wątpienia najwygodniejszy i najładniejszy zegarek jaki miałem , a było i jest tego sporo. Nie bać się rozmiaru 46 mm w tych zegarkach bo nie jest straszny cb506c94a13a0a637a44845fefe7118a.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

W dodatku niesamowicie wygodna , to bez wątpienia najwygodniejszy i najładniejszy zegarek jaki miałem , a było i jest tego sporo. Nie bać się rozmiaru 46 mm w tych zegarkach bo nie jest straszny

Niestety, ale na 17,5cm nadgarstku, mimo, że uszy są zakrzywione, to 46mm to dużo za dużo :(


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.