Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek odebrałem, mam jedno na szybko, folie jeszcze nie zdjęte :D

 

 

Świetny jest ten Breitling!!! Gratulacje! I więcej zdjęć proszę, jeszcze mi nie przeszło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak czujesz ten pasek?

 

Jest bardzo leciutki więc w połączeniu z tytanową kopertą wrażenie jest niesamowite. Choć niestety dość sztywny, zobaczymy po czasie. Póki co jest bardzo dobrze. Natomiast wizualnie moim skromnym zdaniem fantastycznie.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! To pierwszy mój „poważniejszy” zegarek, automat itd. Do tej pory miałem jedynie Certine DS. Tutaj to zupełnie inny komfort noszenia, o jakości wykonania czy „cieszeniu” oka nie wspominając :) Jak zdejmę folie to na pewno coś popstrykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo leciutki więc w połączeniu z tytanową kopertą wrażenie jest niesamowite. Choć niestety dość sztywny, zobaczymy po czasie. Póki co jest bardzo dobrze. Natomiast wizualnie moim skromnym zdaniem fantastycznie.

To było pytanie do Kolegi Michała93 ;)

Edit: Ale za Twoją odpowiedź także podziękuję :)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pasek na tę chwilę bardzo spoko. Od początku chciałem dokupić klasyczny pasek z białym przeszyciem (tutaj prosiłbym o poradę skąd najlepiej?), ale dam chyba szansę temu kauczukowi. Bardzo przyjemnie mi się nosi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pasek na tę chwilę bardzo spoko. Od początku chciałem dokupić klasyczny pasek z białym przeszyciem (tutaj prosiłbym o poradę skąd najlepiej?), ale dam chyba szansę temu kauczukowi. Bardzo przyjemnie mi się nosi :)

 

Dziękuję za odpowiedź :)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowiony

Dziś Colt był w zamku na turnieju rycerskim 4ae9a26a47765366851badf6a04d5df7.jpg961af1a5856e6b2ecd260460f5a2eb70.jpgdaf2cb40ae80807f96a6ea3a59698ec6.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasyl mam pytanie z ciekawości. Tylko nie chciałbym, abyś zle to odebrał. Przypatruję się na tego navitimera i zastanawia mnie ta niestarannie nałożona luma na indeksy. Czy to jest spowodowane tym, iż zegarek ma swój czas, czy Breitling nie przywiązuje aż tak wagi do precyzji ??

Luma już się częściowo wypaliła, poza tym, wtedy (i tak samo w reedycji z 1959) była ona nakładana ręcznie.


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielony superceocean ma to coś.
Ale ten navi super 8 ...jaka to fajna, prosta, nieskomplikowana cegła :) podoba mi się. Ja się toto nosi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba lubić kawał zegara. Pasek w stylu pilota wiec nie dość , że sam zegar grubasek to jeszcze pasek od spodu dochodzi. Moim zdaniem zegarek zajefajny w swojej prostocie. Inny niż inne. cbead126e2790dcb096fc50728224632.jpgd444980574a0e65556f71f1cdfbe4d24.jpg

Dziś na zmianę te , po urlopie trzeba je rozruszać.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś te nowe referencje takie nie breitlingowskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrobinę retro. Top Time ref 810  z 1968

57000852_10206202584258867_8961785610582

Pozdrawiam


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 lat zdarzyl przezyc u mnie wiekszosc kolegow niektorych wield razy drozszych i chyba ma u mnie dozywocie

post-107055-0-25862100-1555039561_thumb.jpg

Edytowane przez Sharkfishing76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię Skubańca!

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja mojego tez ale Twoj jest 42mm moj 41mm .Wersje taka jak moja robili tylko tylko rok Twoja chywa 3 lub 2 potem zrobil a-plus 44mm to wedlug mnie jeden z lepszych superocean ,popraw mnie jak sie myle co do wielkosci twojego steelfish-a.

Odchodzac of tematu to Twoj taki ladny nie pobijany moj na spolke a shadweller-m i engineer world time to zegarki do codziennej walki z dniem powszednim wiec troche scares maja;)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mojego tez ale Twoj jest 42mm moj 41mm .Wersje taka jak moja robili tylko tylko rok Twoja chywa 3 lub 2 potem zrobil a-plus 44mm to wedlug mnie jeden z lepszych superocean ,popraw mnie jak sie myle co do wielkosci twojego steelfish-a.

Odchodzac of tematu to Twoj taki ladny nie pobijany moj na spolke a shadweller-m i engineer world time to zegarki do codziennej walki z dniem powszednim wiec troche scares maja;)

Mam akurat 44mm ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 lat a wciąż daje rade 91536f3ef07a5dadf452d876934f2f1f.jpg

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.