Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników.

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak czytać te wszystkie bajery i do czego one służą w breitlingu navitaimer?

Czy są one przydatne dla codziennego użycia?

Strasznie mi się podona,ale przed zakupem jeśli w ogóle dojedzie chciałbym wiedzieć troszkę więcej:-)

Z góry dzięki

 

To jest skrócona i zmniejszona wersja kalkulatora lotniczego E6B (w bardzo dużym skrócie suwak logarytmiczny), który w praktyce przydaje się BARDZO. Osobiście podczas lotu (latam rekreacyjnie małymi samolotami) używam tego kalkulatora często i po dojściu do wprawy jest dużo szybszy niż jakakolwiek elektronika.

 

Przy czym w praktyce PODCZAS LOTU użycie kalkulatora na Navitimerze jest bardzo trudne, bo jest on malusieńki, a trzeba sterować samolotem, trzęsie i jest niewygodnie, więc raczej mam pod ręką pełnowymiarowy E6B Jeppesena :)

 

Jednak w przypadku braku "normalnego" kalkulatora a z tym zegarkiem na ręku da się wszystko zrobić szybciutko: dodać, odjąć, pomnożyć, podzielić, szybko przeliczyć paliwo, prędkość, kąt znoszenia itd.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Butik.

Rozumiem,że do codziennego użycia jest to raczej zbędne.Fajnie jednak wiedzieć i zagłębić się w temat..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,że do codziennego użycia jest to raczej zbędne.Fajnie jednak wiedzieć i zagłębić się w temat..

 

To zależy. Szczerze powiem, że jak coś na szybko musisz pomnożyć / podzielić to znając E6B na Navitimerze zrobisz to w mig.

 

Na telefonie musiałbyś wyjąć telefon, odblokować, poszukać kalkulatora, wklepać i poczekać na wynik :)

 

Generalnie w dobie GPS, komputerów pokładowych i autopilotów E6B przydaje się jedynie na ziemi, choć używany jest raczej przez purystów albo hobbystów, bo do wszystkiego są już aplikacje.

 

Dlatego dziś jest to po prostu wizytówka Navitimera - kiedyś niezbędna, dziś jedynie ciekawostka, która może się w niektórych sytuacjach przydać, ale jedynie osobom orientującym się jak z tego korzystać.

 

Zegarek jako taki dziś nie jest niezbędny, więc kwestii zbędności / niezbędności nie powinniśmy już raczej dyskutować.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w temacie, mój Heritage II już równo miesiąc leży w Aparcie :) Ciagle ni widu, ni słychu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w temacie, mój Heritage II już równo miesiąc leży w Aparcie :) Ciagle ni widu, ni słychu :)

Sorry

A co mu dolega ?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezel z prawej strony miał duży luz, z lewej nic. Do tego gubił od 15 do 20 sekund na dobę. Niecały rok go użytkowałem i takie coś wyszło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezel z prawej strony miał duży luz, z lewej nic. Do tego gubił od 15 do 20 sekund na dobę. Niecały rok go użytkowałem i takie coś wyszło :)

To ciekawe , jeżeli chodzi o luz na bezel. Jak o dokładność chodu , to czasem wystarczy rozmagnesować , miałem z chrono taki problem. 20 sec do przodu , po operacji lepiej jak rolex.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem info, ze serwis w PL nie poradził sobie z usterką i wysyłają do producenta. Tylko nie wiem czy chodziło o bezel czy o czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w temacie, mój Heritage II już równo miesiąc leży w Aparcie :) Ciagle ni widu, ni słychu :)

Ja również oddałem swojego Chronomata 44 na mechanizmie B01 po 2 latach użytkowania na zalecane sprawdzenie szczelności. Myślałem chyba podobnie jak Ty, że zegarek za max miesiąc wróci do mnie.  Po 5 tyg. zadzwoniłem punktu Apart do którego oddałem zegarek z zapytaniem o stopień zaawansowania usługi. Pani (bardzo grzeczna) poinformowała mnie że nawiąże kontakt z serwisem. Otrzymałem odpowiedz, że serwis właśnie spodziewa się dostawy zamówionych części i otrzymam za około tydzień telefon o odbiorze zegarka. Niestety czekałem kolejne 2 tyg. i wykonałem kolejny telefon do Apartu.  Pani grzecznie poprosiła o parę minut w celu wyjaśnienia sprawy z serwisem. Otrzymałem odpowiedz, że niestety ale zegarmistrz jest na urlopie i muszę poczekać kolejny tydzień... Ręce mi opadły... Po około 10 dniach kolejny telefon z mojej strony (dodam, że byłem już trochę mniej miły :) ).... za 15 min oddzwoniła do mnie pani kierownik z serwisu Breitlinga w Suchym Lesie. Grzecznie przeprosiła i zapewniła że za tydzień zegarek będzie do odbioru.

Podsumowując, na informację że zegarek gotowy do odbioru czekałem 61 dni ( liczone od dnia oddania).Zwyczajne sprawdzenie szczelności... Jakaś masakra. Następnym razem oddam zegarek do butiku Breitlinga u naszych zachodnich sąsiadów. 

Myślę, że przyjdzie Ci jeszcze trochę poczekać ale na pewno warto ich trochę pogonić... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniu miałem info, że serwis w PL nie dał rady. Po kolejnych kilku dniach, że został wysłany do breitlinga. Nic w sumie więcej nie wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy w tych Coltach są takie same kajdany? Kajdan z nowego będzie pasował do poprzedniej wersji?

 

post-75044-1580417090,7955_thumb.jpgpost-75044-1580417219,1134_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również oddałem swojego Chronomata 44 na mechanizmie B01 po 2 latach użytkowania na zalecane sprawdzenie szczelności. Myślałem chyba podobnie jak Ty, że zegarek za max miesiąc wróci do mnie. Po 5 tyg. zadzwoniłem punktu Apart do którego oddałem zegarek z zapytaniem o stopień zaawansowania usługi. Pani (bardzo grzeczna) poinformowała mnie że nawiąże kontakt z serwisem. Otrzymałem odpowiedz, że serwis właśnie spodziewa się dostawy zamówionych części i otrzymam za około tydzień telefon o odbiorze zegarka. Niestety czekałem kolejne 2 tyg. i wykonałem kolejny telefon do Apartu. Pani grzecznie poprosiła o parę minut w celu wyjaśnienia sprawy z serwisem. Otrzymałem odpowiedz, że niestety ale zegarmistrz jest na urlopie i muszę poczekać kolejny tydzień... Ręce mi opadły... Po około 10 dniach kolejny telefon z mojej strony (dodam, że byłem już trochę mniej miły :) ).... za 15 min oddzwoniła do mnie pani kierownik z serwisu Breitlinga w Suchym Lesie. Grzecznie przeprosiła i zapewniła że za tydzień zegarek będzie do odbioru.

Podsumowując, na informację że zegarek gotowy do odbioru czekałem 61 dni ( liczone od dnia oddania).Zwyczajne sprawdzenie szczelności... Jakaś masakra. Następnym razem oddam zegarek do butiku Breitlinga u naszych zachodnich sąsiadów.

Myślę, że przyjdzie Ci jeszcze trochę poczekać ale na pewno warto ich trochę pogonić... Pozdrawiam

Widzisz ? Ja mam bliżej do Rolex , i tam jest świetny zegarmistrz. Aerospace i Colt wymieniał mi baterie , zmieniał uszczelki. Kosztowało mnie to trochę kasy ale w niecały tydzień się uporał. Jestem z usługi bardzo zadowolony. Dzwoniłem do Breitling i to już tak kolorowo nie było. Chodzi o czas oczywiście.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Chciałbym dołączyć do zacnego grona posiadaczy Breitlinga, ale zanim to zrobię, miałbym kilka pytań. Najbardziej nurtuje mnie sprawa różnic w poszczególnych modelach, które nie dają mi spokoju, bo na pierwszy rzut oka nie mogę wyłapać, na czym te różnice (poza ceną) polegają...

 

Przykładowo:

 

Avenger Automatic 43 ref. A17318101C1X1

https://www.czaszegarkow.pl/breitling-avenger-automatic-43-niebieski-skora-o43-mm-p-344169.html

 

Avenger Automatic 43 ref. A17318101C1X2

https://www.czaszegarkow.pl/breitling-avenger-automatic-43-niebieski-skora-o43-mm-p-344170.html

Różnica jednej literki na końcu, wersja X2 jest droższa o 690 zł., a ja nie jestem w stanie wyłapać czym one się różnią? Widzę, że kolor paska oraz tarczy jest trochę inny, w wersji X2 trochę ładniejszy, niebieski jest jakby jaśniejszy, ale zakładam, że to po prostu różnica wynikająca z samego zdjęcia (może zrobione pod innym kątem lub oświetleniem)? Czy faktycznie one się różnią kolorystką?

 

Jeszcze dziwniejsza jest dla mnie sytuacja pomiędzy tymi dwoma modelami:

 

Avenger II Gmt 43ref. A32395101C1X1 

https://www.czaszegarkow.pl/breitling-avenger-ii-gmt-niebieski-skora-o43-mm-p-344179.html

 

wygląda jak poniższy zwykły Avenger Automatic 43 (poza czerwoną wskazówką i ponownie jaśniejszym kolorem)

https://www.czaszegarkow.pl/breitling-avenger-automatic-43-niebieski-skora-o43-mm-p-344170.html

 

Różnica w cenie wynosi prawie 2000 zł., a w porównaniu z innym modelem, już właściwym GMT w wersji II https://www.czaszegarkow.pl/breitling-avenger-ii-gmt-czarny-guma-o43-mm-p-339181.html prawie 3000 zł. (fakt inny kolor, pasek i bezel). 

 

Czym to jest spowodowane? Może mi ktoś ten temat trochę rozjaśnić? Będę bardzo wdzięczny. Miałbym jeszcze pytanie odnośnie miejsca zakupu, ale to już później, w kolejnym poście, żeby bałaganu nie robić.

Edytowane przez dewey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Chciałbym dołączyć do zacnego grona posiadaczy Breitlinga, ale zanim to zrobię, miałbym kilka pytań. Najbardziej nurtuje mnie sprawa różnic w poszczególnych modelach, które nie dają mi spokoju, bo na pierwszy rzut oka nie mogę wyłapać, na czym te różnice (poza ceną) polegają...

 

Przykładowo:

 

Avenger Automatic 43 ref. A17318101C1X1

https://www.czaszegarkow.pl/breitling-avenger-automatic-43-niebieski-skora-o43-mm-p-344169.html

 

Avenger Automatic 43 ref. A17318101C1X2

https://www.czaszegarkow.pl/breitling-avenger-automatic-43-niebieski-skora-o43-mm-p-344169.html

Różnica jednej literki na końcu, wersja X2 jest droższa o 690 zł., a ja nie jestem w stanie wyłapać czym one się różnią? Widzę, że kolor paska oraz tarczy jest trochę inny, w wersji X2 trochę ładniejszy, niebieski jest jakby jaśniejszy, ale zakładam, że to po prostu różnica wynikająca z samego zdjęcia (może zrobione pod innym kątem lub oświetleniem)? Czy faktycznie one się różnią kolorystką?

 

Jeszcze dziwniejsza jest dla mnie sytuacja pomiędzy tymi dwoma modelami:

 

Avenger II Gmt 43ref. A32395101C1X1 

https://www.czaszegarkow.pl/breitling-avenger-ii-gmt-niebieski-skora-o43-mm-p-344179.html

 

wygląda jak poniższy zwykły Avenger Automatic 43 (poza czerwoną wskazówką i ponownie jaśniejszym kolorem)

https://www.czaszegarkow.pl/breitling-avenger-automatic-43-niebieski-skora-o43-mm-p-344170.html

 

Różnica w cenie wynosi prawie 2000 zł., a w porównaniu z innym modelem, już właściwym GMT w wersji II https://www.czaszegarkow.pl/breitling-avenger-ii-gmt-czarny-guma-o43-mm-p-339181.html prawie 3000 zł. (fakt inny kolor, pasek i bezel). 

 

Czym to jest spowodowane? Może mi ktoś ten temat trochę rozjaśnić? Będę bardzo wdzięczny. Miałbym jeszcze pytanie odnośnie miejsca zakupu, ale to już później, w kolejnym poście, żeby bałaganu nie robić.

 

 

Cześć ten ostatni zegarek co wkleiłeś linka, to jest starszy model GMT. Moim zdaniem ładniejszy od tych nowych. Ciekawszy dekiel, ładniejsze indeksy. :-) Te nowe wydają mi się bardziej okrojone. 

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie udało mi sie jeszcze kupić Avengera Seawolf II nówkę na bransolecie   :), a czekałem na niego od połowy maja 2019. Jak zrezygnowałem z zakupu i kupiłem Navitimera, to się nagle pojawił w sklepie w którym był zamówiony z nowym numerem referencyjnym i już z nową gwarancją. Więc mam dwa  :) Już nigdzie tego modelu nie można dostać, bo wszędzie jest niedostępny. 

post-36930-0-80524300-1580511564_thumb.jpg

post-36930-0-51677400-1580511591_thumb.jpg

post-36930-0-71123900-1580511655_thumb.jpg

post-36930-0-34345900-1580511706_thumb.jpg

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Jaki pamiętliwy  :), ale spoko... prawie idealny  :). dziękuję. NIe sądziłem że jeszcze uda mi się go dostać.


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) spoko... nie ma problemu  :)


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc.

Edit:

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie zdjęcia Breitlinga, które wrzucił kolega Genovese_ na forum 29 lipca 2018r (pierwsze od góry). Napisałem mu prywatną wiadomość, ale dawno nie zaglądał na forum, a mi zależy na czasie  Czy dobrze mi się wydaje, że jest to Breitling Avenger II GMT? Chciałbym takiego zakupić i zastanawiam się nad tym, czy będzie dla mnie odpowiedni rozmiarem. Mój nadgarstek ma 17 cm., czy ktoś mógłby określić średnicę tego zegarka (są różne modele, więc wolałbym się upewnić)?

 

Czy to byłby ten model? https://www.chrono24.pl/breitling/avenger-ii-gmt--id7852268.htm I czy ktoś może kupował od tego dostawcy?

 

Dzięki z góry.

Edytowane przez dewey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ja mam nadgarstek 17,5 cm mam Avengera II Seawolf 45 mm oraz Navitimera 46 mm i uważam że wyglądają super na moim nadgarstku. Jeżeli interesuje CIę rozmiar 43 mm to na Twoim nadgarstku będzie leżał świetnie. Ja kupowałem w sklepie " Czas zegarków " Z chrono24 miałem nie miłe doświadczenia. Ale nie zrażaj się do Chrono24 ponieważ moje doświadczenia polegały na tym że ja szukałem na terenie Niemiec z racji tego że chciałem odebrać zegarek osobiście. Okazywało się, że telefony które były podane do kontaktu były, albo wyłączone albo nikt nie odbierał. Sklepu stacjonarnego nie było. Na e-maile nikt nie odpisywał, a jak udało mi się dodzwonić do jednego sprzedawcy, to okazało się, że zegarek już dawno sprzedany i oferta jest nieaktualna, a na chrono24 wystawiony jako dostępny.

 

 

Podaj numer strony na której jest ten zegarek co wkleił Genovese.

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem, że o czymś zapomnę. Strona nr 111. Przykro słyszeć taką opinię o chrono24, bo jednak można tam kupić sporo taniej niż w Polsce, mam nadzieję, że się nie natnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc, on na zdjęciu ma Breitlinga Avengera II Seawolf taki sam jak ja mam... zdjęcia wyżej możesz sobie zobaczyć i on ma rozmiar 45 mm. natomiast  ten zegarek co Ty chcesz kupić jest mniejszy czyli ma rozmiar 43 mm, zegarek jest sporo cieńszy, bo ma 12,20 mm grubości, ale tarcza jest taka sama jak ma wlanie Genovese.

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.