Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

nie nigdzie w pytaniu nie napisałem czy warto pytam czy cena która zapłaciłem jest adekwatna do zegarka który zakupiłem jest Breitling super avenger II ref.A13371

Według mnie przepłaciłeś , ale jak mówię. Cen w PL nie znam.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie przepłaciłeś , ale jak mówię. Cen w PL nie znam.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ok rozumiem i dziękuje za odpowiedz jeśli mógłbym zapytać gdzie żyjesz i jaka jest adekwatna cena za ten zegarek? Edytowane przez domolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Google w UK pokazuje w sklepach najtaniej za nowego Super Avenger II £4450. Korekta Watches of Switzerland ma £4060, lecz to na gumie nie bransolecie.

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok rozumiem i dziękuje za oponową jeśli mógłbym zapytać gdzie żyjesz i jaka jest adekwatna cena za ten zegarek?

Ja mieszkam w USA. Jeśli nie kupiłeś w AD to tutaj można dostać ten zegarek od 3000 do 4000 K USD. W butiku jest szansa dostać nawet 30-40% rabat. Ale jak mówię , co kraj to inaczej wychodzi. Może w PL to jest dobra cena. A i tez nie jestem na bieżąco z kursem dolara.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w USA. Jeśli nie kupiłeś w AD to tutaj można dostać ten zegarek od 3000 do 4000 K USD. W butiku jest szansa dostać nawet 30-40% rabat. Ale jak mówię , co kraj to inaczej wychodzi. Może w PL to jest dobra cena. A i tez nie jestem na bieżąco z kursem dolara.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ja tez mieszkam w USA zapłaciłem za zegar 3.900$ plus podatek zegar był nowy na gwarancji breitling przez kolejne 20 miesięcy i się po prostu zastanawiam czy przeplacilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś w złotówkach to inaczej widzę. Dobra cena i zacny zegarek.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40% rabaty dają AD w USA? ładnie Panie, ładnie...

Jak się nic nie poprawi dadzą więcej by sprzedać. Ebel , Concord oferowali do 75% rabat. To nie żart. Tylko czy ktoś będzie chciał kupić ? Rolex tylko twardy jest. Nic nie chcą dać

Edit

 

W zeszłym roku , na Florydzie , w salonie Hublot. Cena z metki 14.500$ gość mi mówi , jak wyjdę z zegarkiem teraz , da mi go za 9000 plus extra pasek. Szampana miał już w ręce.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniu miałem info, że serwis w PL nie dał rady. Po kolejnych kilku dniach, że został wysłany do breitlinga. Nic w sumie więcej nie wiem :)

 

 

Zapomniałem napisać, a może jednak ktoś był ciekawy :) Superocean Heritage II 46 mm

 

W dużym skrócie:

- zauważyłem gubienie po kilkanaście, a nawet 20-25 sekund na dobę; bezel miał bardzo duży luz z lewej strony, z prawej dużo mniejszy, oddałem do Apartu

- po miesiącu otrzymałem info, że zegarek naprawiony

- na miejscu: poprawność chodu niby przywrócona; bezel latał 3 razy bardziej niż przy oddaniu zegarka, do tego z obu stron, tak więc stan dużo gorszy niż oddawałem

- napisałem odwołanie od naprawy

- po kolejnych 10 dniach dostałem info, że zegarek naprawiony. Bezel wymieniony na nowy, brak żadnego luzu.

 

Jedyne co mnie wkurza, zegarek wyszedł od Breitlinga z głównego serwisu z latającym betelem. Nie można było tego od razu sprawdzić? Tylko stracony czas i dłuższe oczekiwanie. 

Obecnie zegarek nie złapał luzu, gubi koło 3-4 sekund, więc też już jest lepiej :)

 

Wszystkie te problemy zapewne przez to, że w logo nie ma już skrzydeł :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nic nie poprawi dadzą więcej by sprzedać. Ebel , Concord oferowali do 75% rabat. To nie żart. Tylko czy ktoś będzie chciał kupić ? Rolex tylko twardy jest. Nic nie chcą dać

Edit

 

W zeszłym roku , na Florydzie , w salonie Hublot. Cena z metki 14.500$ gość mi mówi , jak wyjdę z zegarkiem teraz , da mi go za 9000 plus extra pasek. Szampana miał już w ręce.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ebel i Hublot to jednak niszowe marki. Breitlinga z pewnością łatwiej sprzedać i 40% upustu na model z bieżącej kolekcji to wg mnie nie lada sprawa. mam na myśli od oficjalnej ceny. Bo nie sztuka w salonie zrobić podwyżkę o 30% A potem offa na 40%...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mowa o modelach nowych nie z aktualnej kolekcji. Na takie nie dostaniesz 40% ale jak koledzy piszą z Breitling fb grupy to 25% -30% jest realne. Wszystko zależy od salonu i ile zegarków w roku w nim kupiłeś. O znajomościach nie wspomnę.

 

Edit

Warto dodać , że nie ma mowy o dużych upustach z zegarków , których cena wyjściowa jest niska. Bardziej mowa o topowych modelach , jak chronomat , Navitimer czy któryś przynajmniej i in-House plus modelach bi kolor czy złote.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mów nigdy, ale ten pilocik zostanie ze mną raczej na dłuuuugo!

 

b702a81a7a8f183egen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia :)

Drugi breitling w rodzinie...

post-36608-0-69340900-1584648188_thumb.jpg

Edytowane przez wieloryb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panie , gratulacje niema lipy. To nie byle co

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o vintage, ale tak kupowanie zegarków onlilne starych to jest niezła loteria, do tego dochodzi problem z serwisem na miejscu we WRoclawiu.  A te zadbane egz. kosztują porównywalną kasę, więc zdecydowałem się

na  święty spokój, 5 lat gwarancji i jest miód.

Na zdjęciach ciężko oddać jak świetnie wykonana jest ta tarcza.  Pasek średni, ale to tradycja - ja i tak wole brązowe czy szmaciane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem w ręce , wiem o czym piszesz. Zajefajny zegar. Jeszcze raz gratuluje

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zegarka  :), a tak zapytam, gdzie kupiłeś w tak trudnym okresie ??

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

online:)

 

Z UK, póki jeszcze kurs funta znosny. Teraz to już poza Anglia z racji kursów ciekawych ofert się nie znajdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, to kiedy kupiłeś ??


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym tygodniu. A dostałem w środę czy czwartek. Z kurierami nie ma problemów jak na razie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha dzięki 


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już nie łowię mam, wszystko co chciałem :)


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.