Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

No co Ty Piotrusiu... naprawdę ???


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wie ktoś może co to za model zegarka ?

O ten zegarek mi chodzi.

To będzie Premier BO1

 

Tak Andrzejku....naprawdę

 

I żeby nie na pusto 0da8cf327120ad651837cd7254d6c325.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie Premier BO1

 

Tak Andrzejku....naprawdę

 

I żeby nie na pusto

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Piotrunia, to było pytanie retoryczne... no ale cóż widzę, że nie zrozumiałeś tego  :lol: hmmm no trudno...

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzejku , proszę nie pisz do i o mnie. A zamiast edytować moje zdjęcie , może coś tak od siebie ?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzejku , proszę nie pisz do i o mnie. A zamiast edytować moje zdjęcie , może coś tak od siebie ?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

To zachowuj się na drugi raz... i to Ty zacząłeś nie ja  :)


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zachowuj się na drugi raz... i to Ty zacząłeś nie ja :)

Za każdym razem , jak coś napisze i zdjęcie jakieś wklejam pojawiasz się Ty , trol , który według mnie , wklejasz zdjęcie zegarków z przymiarki , nie Twoich. I jeszcze masz czelność mnie pouczać ?

Nie mam ochoty już Ci odpisywać , strać się.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem , jak coś napisze i zdjęcie jakieś wklejam pojawiasz się Ty , trol , który według mnie , wklejasz zdjęcie zegarków z przymiarki , nie Twoich. I jeszcze masz czelność mnie pouczać ?

Nie mam ochoty już Ci odpisywać , strać się.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jednak trzeba być dzbanem, żeby pisać takie rzeczy... jak na razie, to Ty wiecznie się pojawiasz i komentujesz moje zdjęcia... przemyj sobie oczy, bo chyba masz jeszcze zaropiałe...i trochę pokory, bo na trola to Ty wyglądasz.


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ? Na FB jest gość , fajne paski robi. Scrap Straps możesz go znaleść. Żona zamówiła , chyba trzy tygodnie czekała. Koszt wyjściowy 130$ ale wynegocjowała za 100$. Tanio nie jest , ale warto. Wysoka jakość. Osobiście polecam.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i ja tak uważam , a za dobrą robotę trzeba się cenić.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki, czy ktoś z Was miał styczność z polskim sklepem Krafft? Mają teraz promocje na Breitlingi i zastanawiam się nad kupnem tego Seawolfa https://kraff.pl/breitling/7384-breitling-avenger-ii-seawolf-45-a17331101b1s2.html Cena znośna, porównywalna z ofertami na chrono24, tylko zastanawia mnie, czy ten model ma rzeczywiście taką szarą, prawie czarną kopertę, czy tylko zdjęcie tak wyszło? Dla przykładu ten sam model, na tekstylnym pasku wygląda już inaczej https://kraff.pl/breitling/7383-breitling-avenger-ii-seawolf-45-a17331101b1w1.html Zależy mi na właśnie takim kolorze koperty (srebro) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep znany i sprawdzony. Co do koloru kwestia zdjęcia.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, wysłałem również zapytanie do sklepu. Czy oni przeważnie mają zegarki na stanie, czy trzeba czekać? I jeszcze sprawa zapięcia. Ten model w cenie 12300 jest ze sprzączką, a za 13300 z zatrzaskiem. Zależy mi na zapięciu, którego nie będę musiał regulować, w sensie obcinać gumy, żeby dostawać rozmiar paska do nadgarstka. Najlepiej jakby zapięcie było na zwykły pin. Czy sprzączka będzie właśnie takim typem? Wiem, że pytania laickie, ale wolę się upewnić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem w tym sklepie, jest ok.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, wysłałem również zapytanie do sklepu. Czy oni przeważnie mają zegarki na stanie, czy trzeba czekać? I jeszcze sprawa zapięcia. Ten model w cenie 12300 jest ze sprzączką, a za 13300 z zatrzaskiem. Zależy mi na zapięciu, którego nie będę musiał regulować, w sensie obcinać gumy, żeby dostawać rozmiar paska do nadgarstka. Najlepiej jakby zapięcie było na zwykły pin. Czy sprzączka będzie właśnie takim typem? Wiem, że pytania laickie, ale wolę się upewnić. 

Tak, sprzączka jest na zwykły pin, nie trzeba  skracać.

 

Ale, to zapięcie zatrzaskowe jest bardzo fajne i wygodne. Posiada szybką mikroregulację i osobiście nie zamieniłbym na cierne. Po za tym w moim przypadku centruje zegarek na nadgarstku, co sprawia, że nie ucieka w jedną bą∂ź drugą stronę.

Edytowane przez arturzbsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle o sprzedaży tego Avenger tyle , że mam na bransolecie. Stan bardzo dobry , kilka razy miałem na ręce , i to bardziej do zdjęć niż noszony.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje fajnego Brajtka Wydaje mi się ? Czy go już gdzieś widziałem ja dziś tak. Wyciągnięty bo składałem zamówienie na jakiś blue strap 7840c05e1c72dc51089861e8559050c5.jpg

b098076023c98a79712d659cd32ef149.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="piotrek39" post="2750337"

 

Ja zaś Tobie pogratuluję Brajtka. Ten naprawdę mi się spodobał :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo ten Breitling ma u mnie dożywocie , już takich nie robią i nie zrobią

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka ten galactic, tylko szkoda, że w 1 rozmiarze 44mm. Mogli zrobić też 41mm jak chronomata airborne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.