Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się Piotrze Twoja kolekcja na chwilę obecną przedstawia? Wiem źe oprócz pokazanego powyżej miałeś jeszcze Colta, Aerospace i chyba również Navitimera prawda?  Coś doszło, coś sprzedaleś, zamieniłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę się zmieniło , miałem trzy Chronomaty , Avenger, Colt , Navitimer , SOH , Dwa Transocean , Aerospace , powyższy Galactic.
W świat poszedł Avenger (do Polski ) w realizacji Chronomat Flying Fish kolega z tego forum nabywa , Colt Chrono również w Polsce.
Aerospace , SOH 46 , i Chronomat GMT jeszcze szukają nowych właścicieli. Reszta zostaje. Czyli Chronomat , Navi , Galactic , Transoceany , one raczej dożywocie.
Z nowych wypustów jest kilka , których bym spróbował , ale dosłownie kilka.
Tak to wyglada u mnie na dzień dzisiejszy.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno za Tobą nadążyć 😉 

Szkoda źe Colta już się zdążyłeś pozbyć.

Pozwoliłem sobie wysłać Ci PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trochę koloru przy weekendzie 4346baa3513cc2ad2f902842c4fb2332.jpg29f76caaca099685d83799b6e60e8046.jpgbad0ea4fb0a3455f4b0a983c03fc32c2.jpg7e7786641586c7287bcb33de5ef78ad8.jpg

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.10.2020 o 14:54, piotrek39 napisał:

...

Aerospace , SOH 46 , i Chronomat GMT jeszcze szukają nowych właścicieli.

Jeśli możesz wklej foty. 

 

Minus duży, to opłaty dodatkowe kupując od Ciebie.  :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.10.2020 o 17:10, dudak napisał:

No to trochę koloru przy weekendzie emoji316.png4346baa3513cc2ad2f902842c4fb2332.jpg29f76caaca099685d83799b6e60e8046.jpgbad0ea4fb0a3455f4b0a983c03fc32c2.jpg7e7786641586c7287bcb33de5ef78ad8.jpg

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

 

Masz białego ( pomarańczowego? ) kruka... 3 dziewiątki z czego jedna inną czcionką a jedna odwrócona 😉

Prosty , czytelny zegarek na wakacje ale nie rozumiem tej rażącej asymetrii zwłaszcza że ideologicznie data diverowi potrzebna jak umarłemu kadzidło.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz białego ( pomarańczowego? ) kruka... 3 dziewiątki z czego jedna inną czcionką a jedna odwrócona
Nawet nie zwróciłem uwagi ;)

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór 😊

thumbnail_20200519_210637.jpg


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17,5 ale jeżeli chcesz napisać ze zegarek jest za duży 🙂 to od razu Ci napisze ze to tak wychodzi na zdjęciu, w rzeczywistości wygląda dobrze 

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie napisze tego bo sam go mierzylem i mam 18cm. Chodzi mi również po głowie wersja 46 mm. Podoba się i tyle. Ale to dopiero w przyszłym roku bo niedawno kupiłem inny czasomierz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem 43 mm dla mnie jeżeli chodzi o kwestie wizualne, to był trochę za mały. A co kupiłeś jeżeli można zapytać ??

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku Grand Seiko, zdjęcia w temacie o GS. Rok temu Zenitha 46mm i jest już sporawy ale to na lato. A tego Navi też mierzyłem i 43 i 46. 43 ciut za mały, 46 na granicy ale to nie zegarek, którego się chowa pod rękaw koszuli. Gdyby był 45mm to byłby już super. Są modele 44 ale całe czarne i grubsze. Cóż, na przyszły rok może się przymierzę jeszcze raz do 46.

 

IMG_20200620_134452x.jpg

IMG_20200620_135131x.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

To moj pierwszy komentarz w Klubie i mam nadzieje, ze nie zlamie jakiegos punktu regulaminu.

Koledzy, orientujecie sie, czy:

- Co- Pilot modul, widoczny na ponizszym zdjeciu, bedzie pasowal do innych zegarkow Breitling o szerokosci bransolety 22mm?
- czy one byly stosowane tylko do bransolet z materialu tytan?
- widzial ktos ostatnio wystawiony na sprzedaz, ewent. gdzie mozna pytac, szukac? Oczywiscie cala bransolete z modulem.
Dziekuje za informacje.
Pozdrawiam
Zdjecie z internetu.

breitling.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

🙂

 

thumbnail_20201015_171037.jpgthumbnail_20201015_225347.thumb.jpg.c82eb80563811aae80371c172637d303.jpg

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maryo1977 napisał:

...

Pilot modul, widoczny na ponizszym zdjeciu, bedzie pasowal do innych zegarkow Breitling o szerokosci bransolety 22mm?

Na szerokość tak. 

Jednak tytan ma delikatnie inny odcień. Będzie różnica w kolorze pomiędzy stalowym. 

A i otwory na teleskopy mogą być zbyt blisko koperty i bransoleta będzie zbyt blisko koperty. :( LubLub zbyt daleko i będzie szpara. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) no to w odpowiedzi na prośbę z innego wątku, pochwalę się swoim "nowym" nabytkiem ;) nie jest to może "top" jeśli chodzi o produkty Breitlinga, ale myślę że jak na początek romansu z tą marką, jest godną i właściwą pozycją :)

 

Pozdrawiam

Br.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie no to w odpowiedzi na prośbę z innego wątku, pochwalę się swoim "nowym" nabytkiem nie jest to może "top" jeśli chodzi o produkty Breitlinga, ale myślę że jak na początek romansu z tą marką, jest godną i właściwą pozycją
 
Pozdrawiam
Br.thumb.jpg.d43fe56886fbd214db10a06053b804cc.jpg
Fajniutki. To ten z Gdańska?

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, dudak napisał:

Fajniutki. To ten z Gdańska?

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

Tak, z Gdańska. Ode mnie dostał już przegląd, regulację i delikatną korektę powierzchni polerowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Dorian06 napisał:

Na szerokość tak. 

Jednak tytan ma delikatnie inny odcień. Będzie różnica w kolorze pomiędzy stalowym. 

A i otwory na teleskopy mogą być zbyt blisko koperty i bransoleta będzie zbyt blisko koperty. :( LubLub zbyt daleko i będzie szpara. 

Dziekuje za odpowiedz. Dokladnie mam takie watpliwosci o jakich napisales. Orientujesz sie czy te bransolety z modulem, byly produkowane tylko z bransoletami tytanowymi? Bylbym sklonny nawet do polaczenia stali i tytanu, ale troche sie boje, ze roznica bedzie za duza. Poza tym kupic sam modul z barnsoleta,  graniczy z cudem :( 

Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Łukasz_90 napisał:

...

pochwalę się swoim "nowym" nabytkiem ;) 

...

Fajna panda.

Godzinę temu, Maryo1977 napisał:

...

Orientujesz sie czy te bransolety z modulem, byly produkowane tylko z bransoletami tytanowymi? Bylbym sklonny nawet do polaczenia stali i tytanu, ale troche sie boje, ze roznica bedzie za duza. Poza tym kupic sam modul z barnsoleta,  graniczy z cudem :( 

Pozdrawiam

Niestety nie mam takiej wiedzy. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.