Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Półtora centymetra to dużo.

Mi ubyło jakieś 8mm :)


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.11.2021 o 23:37, desmo napisał(-a):

Nowy co-pilot będzie…

No i jest ( są) …ale dla kogo? Vintydż wajb w 46 mm za prawie 10 tyś euro…Kern ma znowu gorszy okres…

https://www.fratellowatches.com/breitling-super-avi-b04-chronograph-gmt-46/

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, desmo napisał(-a):

No i jest ( są) …ale dla kogo? Vintydż wajb w 46 mm za prawie 10 tyś euro…Kern ma znowu gorszy okres…

https://www.fratellowatches.com/breitling-super-avi-b04-chronograph-gmt-46/


Miałeś rację @desmo, że pilot ale rozmiar… masakra. No cóż, przynajmniej nie kusi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, desmo napisał(-a):

No i jest ( są) …ale dla kogo? Vintydż wajb w 46 mm za prawie 10 tyś euro…Kern ma znowu gorszy okres…

https://www.fratellowatches.com/breitling-super-avi-b04-chronograph-gmt-46/

Pilot musi być duży. Jednak 46mm jest zbyt dużo.  :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Pilot musi być duży. Jednak 46mm jest zbyt dużo.  :(


Jest idealny. Siedzisz przed biurkiem, pracujesz, zegarek przypinasz do uda i voilla - gotowe, zawsze masz podgląd czasu.

 

257D15A1-6CD3-4CC3-8EC8-BF2671577B09.jpeg.8b4fab0d825ddf93bc93d070015fe1b9.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że pilot ma rozmiar 46mm to dla mnie wielki plus. Ten typ zegarków miałby być duże od zawsze, wiec nie wyobrażam sobie rozmiaru np 38mm w jakimś pilocie.

A to, że ten wypust Breitlinga nie trafia w moje gusta to inna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, pepepatryk napisał(-a):

To że pilot ma rozmiar 46mm to dla mnie wielki plus. Ten typ zegarków miałby być duże od zawsze, wiec nie wyobrażam sobie rozmiaru np 38mm w jakimś pilocie.

A to, że ten wypust Breitlinga nie trafia w moje gusta to inna sprawa emoji6.png

 

Oryginalne B Uhry mialy 55 mm srednicy, bo nosilo sie je na rekawie kurtki lotniczej. Czy to znaczy, ze mamy dzis kopiowac to rozwiazanie bo inaczej to nie pilot ;) ?

Kobiety tez lubia piloty a nie kazda udzwignie nawet i 42 mm wersje. Czy 38-40 mm pilot jest koszerny? Nie do konca. Czy fajnie, ze takie tez sa? Zdecydowanie.

 

Co do najnowszego wypustu, sadzac po opiniach na roznych forach, to jakiegos szalu nie ma.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładne projekty wyszły, no ale dla nadgarstków 20+...

Może trafią jakąś niszę otyłych byłych pilotów,inaczej hitem sprzedaży ta linia nie będzie...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykanie są więksi, u nich Breitling chyba popularniejszy niż w Europie i na ich rynku taki rozmiar może zassać. 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Oryginalne B Uhry mialy 55 mm srednicy, bo nosilo sie je na rekawie kurtki lotniczej. Czy to znaczy, ze mamy dzis kopiowac to rozwiazanie bo inaczej to nie pilot ?
Kobiety tez lubia piloty a nie kazda udzwignie nawet i 42 mm wersje. Czy 38-40 mm pilot jest koszerny? Nie do konca. Czy fajnie, ze takie tez sa? Zdecydowanie.
 
Co do najnowszego wypustu, sadzac po opiniach na roznych forach, to jakiegos szalu nie ma.
 

Ja wychodzę z założenia, że pilot musi być duży. Moim zdaniem nawet na nadgarstek 165mm jak ktoś nałoży pilota 44-46 nie ma wstydu. To samo tyczy się też w drugą strone. Dress watch według mnie to max maxów 40mm, nawet na nadgarstek 210mm

A jak kto nosi zegarki to już jego indywidualna sprawa i nic mi do tego Chciałem tylko nawiązać do tego, że Breitling postąpił słusznie z rozmiarem swoich „pięknych” pilotów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sauté (bez filtrów i upiększania)

 

IMG_4807.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.11.2021 o 00:06, pokgpol napisał(-a):

Nowy nabytek

4f1bab936d2cf5bf3807ff96b049f656.jpg

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 

👍

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotowy na "białe" szaleństwo 592fc496735eac1b449b679c52fb8f84.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że najwyższy czas mieć jakieś egzemplarz brajta:)aa6086d281e219faae69c19791b5f160.jpg

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba mój pierwszy Breitling (przynejmniej pierwszy z trzech) , miałem już ponad 20 w międzyczasie, a ten skubaniec cały czas w kolekcji ade55f6743f2a861dfef6a71b37add68.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kozak!
Dzięki, kolorki muszą być ;) 59994648e3e2868fdcb6003922de1344.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też świetny. Byłem blsko takiego,ale wydaje mi się,że miał pełną polerkę koperty i kajdana,a Twój ma satynę chyba. To lata 90-te?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też świetny. Byłem blsko takiego,ale wydaje mi się,że miał pełną polerkę koperty i kajdana,a Twój ma satynę chyba. To lata 90-te?
A17345 (mój) to pełna satyna, lata 1999-2002
W polerce są A17040/A17340 (pomarańcza).

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, dudak napisał(-a):

To chyba mój pierwszy Breitling (przynejmniej pierwszy z trzech) , miałem już ponad 20 w międzyczasie, a ten skubaniec cały czas w kolekcji emoji3448.pngade55f6743f2a861dfef6a71b37add68.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Bo nikt nie chciał kupić? 🤣😜

Moje szybko przychodzą i szybko odchodzą, to chyba jednak nie mój brand, mimo, że to piękne zegarki 😍

 

DSC00576p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.