Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też się ta wersja kolorystyczna bardzo podoba, oby się udało go dopaść - powodzenia!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolejny w kolekcji?
TAK :)

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Kolorystycznie jak "pustynna burza" ...piękny, podoba mi się, pasek rewelacyjny ...to z kompletu?
Nie, to pasek z firmy BOB, robią alternatywy do Breitlinga
Poniżej inny kolor na chronomacie 4b9fcd9f7d0b4e2570a2c86995762be2.jpgaef928bbc7eb3190e0b2e7c6b66b0f90.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z „zewnątrz” rzeczywiście podobne. A jak jakość i wykonanie pod względem dotykowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj jakieś namiary, bo są świetne. Szczególnie na tę referencję od Colta, zakochałem się.

 

ps1

chyba mam -to ta ref. BREIT20ZM-15?

 

ps2

tarcza tego Colta to faktycznie tak w beż wpada? To ta ref.A17313101G1A1?

Edytowane przez sviety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z „zewnątrz” rzeczywiście podobne. A jak jakość i wykonanie pod względem dotykowym?
Jakość bardzo dobra, do 100pln nawet bardzo dobrze.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Daj jakieś namiary, bo są świetne. Szczególnie na tę referencję od Colta, zakochałem się.
 
ps1
chyba mam -to ta ref. BREIT20ZM-15?
 
ps2
tarcza tego Colta to faktycznie tak w beż wpada? To ta ref.A17313101G1A1?
Ja kupowałem na waccex.de
Podobne sprzedaje też na allegro fangiopl, ale beż już nie dostępny.

Co do tarczy, to jak najbardziej beżowy. 9a02e1c9d0fef25496e8a541ed960ea3.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie lubię pasków z garbem,te wyglądają zacnie...

Masz jakiegoś starszego navi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, wieloryb napisał(-a):

Jak nie lubię pasków z garbem,te wyglądają zacnie...

Masz jakiegoś starszego navi ?

 

Niestety navi nie miałem jeszcze przyjemności :(.

Poluję cały czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już na innej łapie  Dzięki A.
 
 
273842790_256010743370528_3524025862395570804_n.thumb.jpg.ebae8ad8d8b547eaa6bbab66d6184dfb.jpg
No i jest git. Radości z noszenia
Dzięki za i pogaduchy.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka.
Mam takie luźne pytanie. Zamówiłem sobie dwa zegarki do salonu i mam tydzień na podjęcie decyzji.
Pomijam mechanizm bo to wszystko jest to samo ale czy jest jakaś jeszcze przewaga jednego nad drugim?

A jak to tylko i wyłącznie kwestia gustu i wyglądu to który byście wybrali?

Szukam na lato coś uniwersalnego…

84a2b023297d0da343fed0bed7d10b2c.jpg
95fa9e0e68f0d0a080b5e9988a96f813.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, MocnyFull napisał(-a):

Hejka.
Mam takie luźne pytanie. Zamówiłem sobie dwa zegarki do salonu i mam tydzień na podjęcie decyzji.
Pomijam mechanizm bo to wszystko jest to samo ale czy jest jakaś jeszcze przewaga jednego nad drugim?

A jak to tylko i wyłącznie kwestia gustu i wyglądu to który byście wybrali?

Szukam na lato coś uniwersalnego…

84a2b023297d0da343fed0bed7d10b2c.jpg
95fa9e0e68f0d0a080b5e9988a96f813.jpg

Trudny wybór, mnie sie oba podobaja ale jeśli Superocean to model 42 mm to jest ciut mniejszy, jest na bransolecie więc ja bym brał SO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hejka.
Mam takie luźne pytanie. Zamówiłem sobie dwa zegarki do salonu i mam tydzień na podjęcie decyzji.
Pomijam mechanizm bo to wszystko jest to samo ale czy jest jakaś jeszcze przewaga jednego nad drugim?

A jak to tylko i wyłącznie kwestia gustu i wyglądu to który byście wybrali?

Szukam na lato coś uniwersalnego…

84a2b023297d0da343fed0bed7d10b2c.jpg&key=d32fae1b27fc21fb81d11e5493d9f835b296905a18d6399ff97bf7fcbfa8e62c
95fa9e0e68f0d0a080b5e9988a96f813.jpg&key=32ee9780d2a1dfbf4e70adeb3eacb292e04398ee16dbf081825602f1b29642c2
Avanger jest bardziej blink. Dla mnie w tym wypadku większy minus na Avangera to brak bransolety.
SO to praktycznie pełna satyna, bardziej EDC.
Bransoleta na plus, z paskami można fajnie poszelec. Zobacz na insta @liger.breitlingstraps sporo zdjęć pasków na czarnym SO 42mm

Moj głos na SO

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę również zamienić pasek avengera na bransoletę ale wtedy tego niebieskiego koloru na którym mi zależy będzie tylko tyle co na tarczy…

44 SO to troszkę klocuszek coś pokroju PO Omegi i na codzień ciut za ciężki. 42 za to w sam raz.

43 Avenger tez super. Ciężki temat stąd ten dylemat i to pytanie.

Droższy o 2 tysiące jest SO wiec wnioskuje, ze musi być coś w nim lepszego ale czy jest?
Fakt, ze ten bezel w Avangerze trochę może wizualnie widać, ze to niższa półka niż w Oceanie w którym ładnie to wyglada tylko szkoda, ze nie ma ceramiki i tak można w nieskończoność ten ma to tamten tamto :)


No nic poczytam poszukam jeszcze jakiś info. Może kolejne dni nakieruja mnie na któryś :)

Avanger jest bardziej blink. Dla mnie w tym wypadku większy minus na Avangera to brak bransolety.
SO to praktycznie pełna satyna, bardziej EDC.
Bransoleta na plus, z paskami można fajnie poszelec. Zobacz na insta @liger.breitlingstraps sporo zdjęć pasków na czarnym SO 42mm

Moj głos na SO

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka


A gdyby Avenger był na bransolecie to byłby lepszym rozwiązaniem dla Ciebie niż SO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MocnyFull napisał(-a):


Fakt, ze ten bezel w Avangerze trochę może wizualnie widać, ze to niższa półka niż w Oceanie w którym ładnie to wyglada tylko szkoda, ze nie ma ceramiki i tak można w nieskończoność ten ma to tamten tamto :)
 

 

Ale przez jego konstrukcję to z daleka widać, że to Brajtek ...taki znak rozpoznawczy marki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos na SO - wszechstronny zegar.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz rozmiar nadgarstka?

Edytowane przez anbru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avenger wielkościowo jest taki jak Colt 44mm, mierzyłem oba, też na podobnym nadgarstku i są OK. To Breitling i musi być większa koperta.

Z tych dwóch, jakby Avenger był na bransie, to brałbym właśnie jego, jeśli SO to tylko starsze ref Steelfisha.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, MocnyFull napisał(-a):

17,5

Ja mam dokładnie tyle samo. Miałem kilka Breitlingów, m.in. poprzedniego SOH 46 na mesh’u (świetny, bardzo mi się podobał, ale trochę „klocowaty”). Starszego SO 44 (fajny, ale mnie nie urzekł) i Avengera Blackbird 48 na nylonowym pasku i muszę przyznać, że ten był super, jeden z najwygodniejszych zegarków jakie miałem. Koperta Avengera jest bardzo wygodna i sądzę, że kiedyś wrócę do tego zegarka, ale tylko na pasku, bransoleta jest niewygodna. Reasumując, spokojnie poprzymierzaj nawet odwiedź sklep kilka razy i porównaj bo Breitling dobrze wygląda jak jest duży. Nie ma zegarków za dużych czy za małych, są tylko te, które Tobie się podobają i są wygodne. Kup ten większy bo później możesz żałować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogę również zamienić pasek avengera na bransoletę ale wtedy tego niebieskiego koloru na którym mi zależy będzie tylko tyle co na tarczy…

44 SO to troszkę klocuszek coś pokroju PO Omegi i na codzień ciut za ciężki. 42 za to w sam raz.

43 Avenger tez super. Ciężki temat stąd ten dylemat i to pytanie.

Droższy o 2 tysiące jest SO wiec wnioskuje, ze musi być coś w nim lepszego ale czy jest?
Fakt, ze ten bezel w Avangerze trochę może wizualnie widać, ze to niższa półka niż w Oceanie w którym ładnie to wyglada tylko szkoda, ze nie ma ceramiki i tak można w nieskończoność ten ma to tamten tamto default_smile.png


No nic poczytam poszukam jeszcze jakiś info. Może kolejne dni nakieruja mnie na któryś default_smile.png

A gdyby Avenger był na bransolecie to byłby lepszym rozwiązaniem dla Ciebie niż SO?
Ja ze względu na swój nadgarstek brałbym SO 42mm :). Ale ja mam 16,5 w porywach 17cm.

Co do bezela SO, czy to na pewno jest ceramika? Oficjalnie w specyfikacji tak podają? W poprzednich wersjach było to coś pokroju gumy.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos na Avengera na bransolecie. Bardzo wygodna koperta, która super leży na nadgarstku. Na plus także niewielka grubość w porównaniu do SO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stylizowane pod otoczenie ;)
Colt 44mm na 17,5-18 cm nadgarstku.
b21a234f9b6d413d5422bdb11ccbd6fc.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.02.2022 o 16:02, sviety napisał(-a):

Już na innej łapie :) Dzięki A.

 

 

273842790_256010743370528_3524025862395570804_n.jpg

I tu pogratuluję. Wygląda 👍 pomimo braku skrzydeł.  :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.