Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakich firm polecacie paski? 
 
dziekuje za odpowiedz 
Jeśli mają być odpowiedniki skórzane breitlinga to BOB, szukaj fangio.pl lub waccex.de
Hirsch, ale wydaje mi się, że BOB niczym nie ustępuje, a nawet o połowę tańszy.
Jak gumy, to szukaj na alli, ale nie typu podróba breitlinga typowa, tylko coś custom owego, w przedziale 30-80 zł jest w czym wybierać i z tego co sprawdziłem to są to chyba nawet te same produkty co sprzedawane np. przez watchgecko za 2-3 razy większa cenę, tylko klamerka jest sygnowana.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) 

 

IMG_20220326_094053.jpg

Edytowane przez KRZYSIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne, szkoda ze miedzianej tarczy w najmniejszym rozmiarze nie ma - no i ceny chyba ciut wyzej, niz obecnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, desmo napisał(-a):

Szkoda, że nie w 41mm…


Chyba się zgubiłem. Wyszedł w 3 rozmiarach, w tym 41 mm - niestety w ograniczonej ilości wariantów kolorystycznych, klasycznego nie ma jeśli dobrze patrzę.

 

1746E521-A24B-4F25-ABCC-6D2E98C5995D.thumb.jpeg.d15a4f559184109ce731d5696220600e.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kontrastowe ( w tym klasyczne) tarcze są tylko 43-46…poza pistacjową 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, teraz jasne. Szkoda.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie lubie ciemne tarcze więc na tę wersję 41 mm z granatowo czarna tarczą skusiłbym sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fali nowych modeli Navitimera ;)

Może być zdjęciem przedstawiającym zegarek na rękę


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, może ktoś ma na sell pasek do navitimera 22 x 20? Najlepiej jakiś handmade, stan nowy lub bdb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na pewno 22x18 taki nowy grubasek (8mm, super miękki) przy kopercie robiony pod Brajtka, z tym że niezbyt długi 11x7 jeśli dobrze pamietam. 

/już sprzedany/

OI000112.JPG

OI000115.JPG

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.04.2022 o 14:24, jackm napisał(-a):

Koledzy, może ktoś ma na sell pasek do navitimera 22 x 20? Najlepiej jakiś handmade, stan nowy lub bdb.

Na www  Breitlinga mozna kupic paski, z zapieciem lub bez, płatność w lokalnej walucie czyli u nas w  złotówkach, możliwość zwrotu gdy sie nie spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie, zaczął podobać mi się ten model. czy grono ekspertów może sie wypowiedzieć o mechanizmie jak też jego niezawodności, serwisowaniu? 

z góry dziękuje.

img_prod7295_0_o.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, danieldanielos napisał(-a):

witajcie, zaczął podobać mi się ten model. czy grono ekspertów może sie wypowiedzieć o mechanizmie jak też jego niezawodności, serwisowaniu? 

z góry dziękuje.

img_prod7295_0_o.jpeg

Tutaj chyba nikt się nie chwalił brajtkiem z tym mechanizmem. Poszukaj w internetach jest sporo recenzji i generalnie jest bardzo chwalony. Serwis na nasz region to Wiedeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, KRZYSIO napisał(-a):

:) 

IMG_20220205_100813.jpg

Tak z ciekawości zapytam jak ma się ogólnie jakość wykonania tego avangera w porównaniu do orisa aquis gmt? Bo widzę że masz oba🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kingcrimson napisał(-a):

Tutaj chyba nikt się nie chwalił brajtkiem z tym mechanizmem. Poszukaj w internetach jest sporo recenzji i generalnie jest bardzo chwalony. Serwis na nasz region to Wiedeń

 

B01 czasem nie jest uzywany tez w Tudorze BB chrono?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, kingcrimson napisał(-a):

Tutaj chyba nikt się nie chwalił brajtkiem z tym mechanizmem. Poszukaj w internetach jest sporo recenzji i generalnie jest bardzo chwalony. Serwis na nasz region to Wiedeń

Miałem wprawdzie zwykłego czarnego Aquisa (pierwszą wersję) i zielonego, ale się wypowiem ;) Avengera też mam.

Aquis to taki wół roboczy, super zegarek jako EDC, a Avenger to już co najmniej półka wyżej, jakość wykonania, blink blink, prestige i w ogóle 😜


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.