Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie fajniejszy jest ten z datą na 4, bardziej spójny i ciekawszy. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nowa wersje rozwala system. Szczególnie logo na tarczy robi robotę🔥 ale jakbym miał Twoją wersje, to pewnie miałbym problem🤷🏻‍♂️ Co do technikaliów się nie wypowiem, bo się nie znam😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20180628_223654.jpg


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Andrzej248 napisał(-a):

Witam 

 

Co sądzicie o nowym Navi ?? Czy warto zamieniać na najnowszą wersję ??

 

 

thumbnail_IMG-20220422-WA0011-2.jpg

Dla mnie warto. 

Dużo bardziej podoba mi się to logo. Data fajnie wkomponowana. Jedynie brak przeciwwagi na wskazówce.   :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja będę na nie, nie warto wymieniać na nowszą wersję. Stare logo fajniejsze, a i data też nie jest do szczęścia potrzebna.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że ta tarcza w nowym Navi jest okrojona, czytałem też i nawet widać że ten suwak logarytmiczny jest bardziej spłaszczony co nie daje już takiej głębi tarczy. Natomiast szkło zrobili bardziej wypukłe.


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany kosmetyczne tak naprawdę bez większego znaczenia. Logo w mojej ocenie na plus ( choć stare skrzydła lepsze). Data utrzymuje symetrię ale utrudnia odczyty z totalizatora. Zniknął też opis skali prędkości z suwaczka.

Edytowane przez tomek123er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takiego gagatka widzieli? SO II Heritage 60th Anniversary 69380fddc8d5fec125cf7bd573edb730.jpg341a2b876eb7273a0e2d0552b114c3c5.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dudak napisał(-a):

A takiego gagatka widzieli? SO II Heritage 60th Anniversary 69380fddc8d5fec125cf7bd573edb730.jpg341a2b876eb7273a0e2d0552b114c3c5.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Fajny . Twój ? To 42mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajny . Twój ? To 42mm?
Mój, 42mm, pasek z mikroff4170502643693415f10594f20bdb25.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoo Panie, zapięcie lustro do puszczania zajączków.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze odnośnie najnowszych Navitimer'ów.
Data w najnowszej wersji mimo, że trochę mniej czytelna, to wygląda i komponuje się lepiej.
Logo ze starymi skrzydłami - sztos, potem najnowsze a na końcu samo "B".
Starsze tarcze z większą ilością detali i informacji to jest to, z czego słynęły Navitimer'y, tak więc ich "uproszczenie" w najnowszej wersji to krok w tył.
Najbardziej jednak w najnowszym zepsuli sekundnik - wcześniej był piękny, może nawet jeden z piękniejszych w ogóle, z "be-kotwicą", z czerwonym grotem... no a w tym najnowszym... 
Wszystko powyżej jest oczywiście IMHO a więc subiektywne. default_cool.png

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem coś w mniejszym rozmiarze, dla mnie idealny. A13358 39mm691e567b202f3122bc48437e7ec0e516.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, dudak napisał(-a):

Tym razem coś w mniejszym rozmiarze, dla mnie idealny. A13358 39mm691e567b202f3122bc48437e7ec0e516.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Bardzo fajny i ten rozmiar zachęca do regularnego noszenia.

Nawet nie przypuszczałem ze oni wypuscili chrono w takim rozmiarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.04.2022 o 20:26, dudak napisał(-a):

Mój, 42mm, pasek z mikroff4170502643693415f10594f20bdb25.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

patrząc na to zdjęcie, aż ściska mnie w żołądku na samą myśl o pierwszej rysie... 😩

poza tym, zegar piękny, pasek piękny, zapięcie piękne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony kwarcyk569b2b211e797d55b2fbd19756724a84.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chętnie kupię Breitlinga A13050.1 

Chciałbym dołączyć do rodziny ;)


"Każdy problem ma rozwiązanie, jeśli nie ma rozwiązania to nie ma problemu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, chętnie kupię Breitlinga A13050.1 
Chciałbym dołączyć do rodziny

Dobra referencja piękne zegarki . Nie na sprzedaż 5b03a7885fd9751fa7096b8081d5b0f6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.