Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Robnyc napisał(-a):

C4A335FE-84C6-43BE-9095-4E8C220B3F6D.jpeg

Podoba mi się też ostatnimi czasy połączenie złota z innymi kolorami, chyba "cygan" się robię ;)

A co to ta "dziurka" na 3?

 

edit na 9 ;)

Edytowane przez sviety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sviety napisał(-a):

Podoba mi się też ostatnimi czasy połączenie złota z innymi kolorami, chyba "cygan" się robię ;)

A co to ta "dziurka" na 3?

Właśnie też zauważyłem u siebie że wraz z wiekiem te cygańskie klimaty są coraz bardziej pociągające 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest moc

 

 

DSC_1915.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.07.2022 o 01:47, sviety napisał(-a):

Podoba mi się też ostatnimi czasy połączenie złota z innymi kolorami, chyba "cygan" się robię ;)

A co to ta "dziurka" na 3?

 

edit na 9 ;)

Ta dziurka zmienia kolor w zaleznosci od pory dnia 


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz od miesiąca na ręce. Nie jest to typowy Breitling, ale nie przesteje mi się podobać. e84fc923bbbe87dd65fee1f54da0bd99.jpg

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były u mnie czarne Colty oraz Avenger, był biały Colt, no to pora na zmianę - coś niebieskiego, wakacyjnego 😍

 

IMG_7267r.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... coraz częściej noszę Brajtki niż Omegi, niedobrze 😍😝

IMG_7287r.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zobaczyłem model „duohraph” , nigdy jakoś vintage zegarki mnie bardziej niż wpółczesne modele nie pociągały mając na względzie precyzję mechanizmów i sam fakt kilkudziesięciu lat pracy mechanizmu więc i możliwie problematycznych naprawachE6678F4A-BC93-4EE7-B1B5-D419EFF246E5.thumb.jpeg.a1e73767de8358b7d416e1cc15094feb.jpeg, ale ten do mnie trafił szybko. Cena niestety ponad moje możliwości £35000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od trzech lat w mojej  "kolekcji" 🙂 Najczęściej noszony zegarek do zadań specjalnych i wszystkich aktywności sportowych.

20220814_115531.jpg

20220814_115733.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie gdzie mogę kupić zapięcie motylkowe do Breitlinga? Wydaje mi się, że na oficjalnej stronie można kupić tylko z nowym paskiem.
86fe3e75f715780948ca005c7784deee.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Photoman napisał(-a):

Czy wiecie gdzie mogę kupić zapięcie motylkowe do Breitlinga? Wydaje mi się, że na oficjalnej stronie można kupić tylko z nowym paskiem.
86fe3e75f715780948ca005c7784deee.jpg

Faktycznie zapięcia pojawiają się po wyborze paska a próbowałeś usunąć z koszyka pasek i zostawić zapinkę? Napisz do nich ewentualnie zamów przez Apart lub innego AD ale tu będzie trwało to trochę dłużej. 

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Photoman napisał(-a):

Czy wiecie gdzie mogę kupić zapięcie motylkowe do Breitlinga? Wydaje mi się, że na oficjalnej stronie można kupić tylko z nowym paskiem.
86fe3e75f715780948ca005c7784deee.jpg

A tak z ciekawości zwykła klamra do tego paska nie daje rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wiecie gdzie mogę kupić zapięcie motylkowe do Breitlinga? Wydaje mi się, że na oficjalnej stronie można kupić tylko z nowym paskiem.
86fe3e75f715780948ca005c7784deee.jpg&key=37629a3031478e637ab0af8469e6913a0c20a64293597e92fef1e4a771deafb8

Zapytaj w Timless Gdynia. Adam Pałasz. Może mieć od ręki. A jak nie to do 2 tygodni zazwyczaj.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc.
Zwykła klamra też jest spoko, ale zapięcie motylkowe byłoby łatwiejsze w użyciu i przede wszystkim bezpieczniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa definicja luksusowego opakowania ;)

 

92C51C92-015E-4130-B336-E4A9DEC297AA.jpeg

 

W dniu 15.08.2022 o 09:34, Photoman napisał(-a):

Czy wiecie gdzie mogę kupić zapięcie motylkowe do Breitlinga? Wydaje mi się, że na oficjalnej stronie można kupić tylko z nowym paskiem.

 

Miałem dosłownie dziś rozmowę na temat pasków bezpośrednio z producentem (wyjaśniałem nieścisłości w kiepsko zaprojektowanym systemie kupowania pasków na stronie), dostałem odpowiedź, że zapięć bez pasków nie sprzedają.

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W poszukiwaniu nietuzinkowej zieleni wróciłem do mojej drugiej ulubionej marki z dzieciństwa. Na jak długo - jak zwykle okaże się w praniu.

 

 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelam, że ok tydzień;) 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.