Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie - gdzie polecilibyście poszukać linków do tej bransolety? Colt A73350, szerokość 18mm pomiędzy uszami, 16mm przy zapięciu. Potrzebuję jedno/dwa ogniwa.. Sprawdziłem na szybko ebay/chrono i niestety nie ma.

 

303180094_1277644146394656_4132597637963056964_n.jpg

Edytowane przez Nomateus

instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie - gdzie polecilibyście poszukać linków do tej bransolety? Colt A73350, szerokość 18mm pomiędzy uszami, 16mm przy zapięciu. Potrzebuję jedno/dwa ogniwa.. Sprawdziłem na szybko ebay/chrono i niestety nie ma.
 
303180094_1277644146394656_4132597637963056964_n.thumb.jpg.2430dadb930941a4eff09dc89fa42ded.jpg

TimeLess Gdynia Adam Pałasz. Prawdopodobnie można zamówić. Koszt podejrzewam obecnie w okolicach 300pln, rok temu płaciłem jakieś 250 co prawda do innej wersji (pełna satyna), ale z podobnych lat produkcyjnych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, dudak napisał(-a):


TimeLess Gdynia Adam Pałasz. Prawdopodobnie można zamówić. Koszt podejrzewam obecnie w okolicach 300pln, rok temu płaciłem jakieś 250 co prawda do innej wersji (pełna satyna), ale z podobnych lat produkcyjnych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bardzo Ci dziękuję! 

 

P.S. Czy ma ktoś z forum na sprzedaż coś w stylu Breitlinga Colt Chronograph A73387? Koniecznie więcej niż 41mm i bransoleta, szukam na prezent, nie dla siebie.


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę nową zdobyczą. 

Zegarek niestety nie do końca sprawny i tak naprawdę nie wiadomo jak się  skończy ta historia, ale zrobię wszystko żeby go przywrócić do żywych. Pozdrawiam forumowiczów. 

Breitling chrono Maritime z manualnym naciągiem 

IMG_20220908_172715-01.jpeg

Edytowane przez cultcar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, smc napisał(-a):

Powrót do breitlinga. 

 

20220909_135606.jpg

Przemek ładny jest ten bicolor ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tommly napisał(-a):

Przemek ładny jest ten bicolor ;)

Dzięki Tomek. Przyzwyczajam się. Na cygana wiekowo za wcześnie więc przejściowo dual tone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, rmickey napisał(-a):

Trzeba podbić temat :)

9905df58d58ee4d86d095fed88a43da7.jpg

A jak

 

IMG_7803rp.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2 latach codziennego użytkowania nasuwają się pewne wnioski. Przez swoje rozmiary zwłaszcza grubość zegarek bardzo wygodny, może to tylko pospolita Eta ale jest bardzo dokładny, podwójny AR sprawia że jest doskonała czytelność praktycznie w każdych warunkach. Tak więc ma pewnie miejsce na nadgarstku, póki co nie szukam następcy 🙂

 

IMG_20220920_115559.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam małe pytanie. Stoję przed wyborem zegarka i obecnie rozważam 3 opcje. Tudor BB, Ball enigineer II oraz Breitling Superocean II 42. Wiem ze pisze w temacie fanów marki natomiast jak Breitling wypada na tle ww. Marek ? Jak jest z mechanizmem ? Widziałem ze ma krótsza gwarancje 2 lata vs 5. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gergoo napisał(-a):

Cześć. Mam małe pytanie. Stoję przed wyborem zegarka i obecnie rozważam 3 opcje. Tudor BB, Ball enigineer II oraz Breitling Superocean II 42. Wiem ze pisze w temacie fanów marki natomiast jak Breitling wypada na tle ww. Marek ? Jak jest z mechanizmem ? Widziałem ze ma krótsza gwarancje 2 lata vs 5. 
 

Piłeczki wprawdzie nigdy nie miałem, ale Tudory i Breitlingi i owszem.

Porównując aktualnie BB58 i Avengera: dla mnie szkło, tarcza, bezel, bransoleta na korzyść Brajtka, a koperta i jej wielkość (wygoda noszenia) na korzyść Tudora. Z mechanizmami nigdy nie miałem problemów.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SPS uwielbiam Twoje komentarze i porównania 😂.

"A do czego ten zegarek będzie wykorzystywany?" - główne przeznaczenia to EDC.  Widziałem wszystkie wymienione zegarki i moje "uwagi/wnioski" są takie:
Tudor BB Fity Eight - jak dla mnie jest za mały. 39mm wygląda dziwnie na ręce. Czytałem, że ta wielkość jest idealna na daily ale nie podoba mi się.
Tudor BB 41mm - tutaj jest lepiej i do momentu jak nie widziałem Breitlinga był moim faworytem. 

Ball Enigineer II - na tle wymienionych jest duży, jego koperta jest spora. To co mnie mega przekonuje to patenty, jakość wykonania oraz opinie użytkowników. 
Breitling Superocean II 42mm czarny - osobiście spodobał mi się chyba najbardziej. Wygląda na bardziej "świeży" niż Tudor BB.

 

To co mnie zastanawia to gwarancja. Zwracać uwagę na czas trwania czy nie? Tylko Breitling ma 2 letnia, reszta 5 lat. 
Na Tudora jest czas oczekiwania do 12 miesięcy, bez gwarancji ceny. Breitling/Ball są dostępne. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz informację, że gwarancja na Brajtka SOH II to 2 lata? Moim zdaniem nic się nie zmieniło i nadal jest 5 lat.

Poza tym rozważany Tudor i Brajtek mają ten sam mechanizm :)

 

Co do wyboru, to SOH II zdecydowanie ale nie jestem obiektywny ponieważ go mam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minutes ago, rmickey said:

Skąd masz informację, że gwarancja na Brajtka SOH II to 2 lata? Moim zdaniem nic się nie zmieniło i nadal jest 5 lat.

Poza tym rozważany Tudor i Brajtek mają ten sam mechanizm :)

 

Co do wyboru, to SOH II zdecydowanie ale nie jestem obiektywny ponieważ go mam :) 

 

Tak mi powiedziano w sklepie - Apart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gergoo napisał(-a):

 

Tak mi powiedziano w sklepie - Apart.

 

Na stronie podają 5 lat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.