Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Ten zegarek najlepiej wyglądał na ori pasku. Niestety dla mnie ma dwa niewybaczalne defekty . Patelniowatość i wymuszone jako taką widocznością wyświetlaczy, rachityczne wskazówki ( zwłaszcza w kontraście do tłustych indeksów).

Estetycznie najbardziej spójne  hybrydy jednak od G- shocka.

EDIT- teraz widzę że koronka też „od mniejszego zegarka”  

37F6DE71-71FC-4B31-9DEB-D4C0521380CB.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, desmo napisał(-a):

Ten zegarek najlepiej wyglądał na ori pasku. Niestety dla mnie ma dwa niewybaczalne defekty . Patelniowatość i wymuszone jako taką widocznością wyświetlaczy, rachityczne wskazówki ( zwłaszcza w kontraście do tłustych indeksów).

Estetycznie najbardziej spójne  hybrydy jednak od G- shocka.

37F6DE71-71FC-4B31-9DEB-D4C0521380CB.jpeg

To fakt, wskazówki są lekko za cienkie, wyświetlacze są ok, wszystko zależy od kąta padania światła, jak w każdym negatywie.

Mi brakowało w nim jedynie sekundnika, ale i tak cały czas mi się podoba i również żałuję sprzedaży swojego.

IMG_4624a.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, desmo napisał(-a):

Ten zegarek najlepiej wyglądał na ori pasku. Niestety dla mnie ma dwa niewybaczalne defekty . Patelniowatość i wymuszone jako taką widocznością wyświetlaczy, rachityczne wskazówki ( zwłaszcza w kontraście do tłustych indeksów).

Estetycznie najbardziej spójne  hybrydy jednak od G- shocka.

 

Jak to jednak gusta i upodobania są różne :)

Mnie ten zgniły tak sobie się podoba, a odchudzone indeksy są wręcz prześliczne.

 

Godzinę temu, tommly napisał(-a):

To fakt, wskazówki są lekko za cienkie, wyświetlacze są ok, wszystko zależy od kąta padania światła, jak w każdym negatywie.

Mi brakowało w nim jedynie sekundnika, ale i tak cały czas mi się podoba i również żałuję sprzedaży swojego.

 

I tutaj znowu - skaczący sekundnik strasznie mi przeszkadzał w X-33. Tutaj tego nie ma, a jak potrzebuję sekundnika to przełączam na odpowiedni ekran.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Butik napisał(-a):

Z góry wiedziałem, że będę go nosił na mocno kontrastującym pasku i w tej wersji go tutaj umieszczam. Mam nadzieję, że znowu nie zawiodłem swoich paskowych fanów 😈

Mnie się podoba i tak zostanie.

 

 

 

 

 

W kwestii pasków (tj. ich..... no niech będzie inności😆) można na tobie polegać jak na Zawiszy😃. Nadejdzie kiedyś taki dzień, że kupisz w końcu ładny pasek i skończy się epopeja na forum🤣. Ale jak do tej pory - nie zawodzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Butik napisał(-a):

Powrót do jedynego modelu, którego sprzedaży mocno żałowałem (i nie jest to Omega ;)). Tym razem w odsłonie "Night Mission", która jako koncept spodobała mi się podczas krótkiej przygody z Avengerem GMT Night Mission (do kupienia u @Ulotny).

 

Z góry wiedziałem, że będę go nosił na mocno kontrastującym pasku i w tej wersji go tutaj umieszczam. Mam nadzieję, że znowu nie zawiodłem swoich paskowych fanów 😈

Mnie się podoba i tak zostanie.

 

 

 

 

 

Mnie się nie podoba, ale jakoś wytrzymam te 3 tygodnie,aż nowy właściciel założy coś fajniejszego 😀😀😀

A te wskazówki w Evo rzeczywiście takie cieniutkie trochę wyszły, jakby wzięli te same co w poprzednim modelu 42mm, ale on miał dodatkowo rail-ring, który pomniejszał tarczę optycznie i wyglądało to lepiej... Generalnie, te starsze modele mają więcej wdzięku i dobrze się starzeją.  

Edytowane przez wieloryb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy Breitling 

IMG_20221123_221209_203.jpg


"Każdy problem ma rozwiązanie, jeśli nie ma rozwiązania to nie ma problemu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój czwarty i chyba najładniejszy, z tych, które miałem do tej pory.
e7a92ea0bcaf5349a3291a5abdb5dabb.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, jimmibaton napisał(-a):

A mój czwarty i chyba najładniejszy, z tych, które miałem do tej pory. emoji4.png
e7a92ea0bcaf5349a3291a5abdb5dabb.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bardzo lubię te tarcze nawet z dziurą na datę ale rozmiary  tych Avengerów są  dla mnie nie do przejścia. Finalnie wolę grubość  „ cywilnych” Avengerów.  
PS. A to nie można mieć jednocześnie kilku Breitlingów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię te tarcze nawet z dziurą na datę ale rozmiary  tych Avengerów są  dla mnie nie do przejścia. Finalnie wolę grubość  „ cywilnych” Avengerów.  
PS. A to nie można mieć jednocześnie kilku Breitlingów?

Ano widzisz. Mój model ma kopertę o szerokości 43 milimetrów i grubości 11,5 milimetra. Zaskoczony? Ja też byłem zaskoczony, kiedy zobaczyłem, że nie tylko kowadła wychodziły z tą tarczą Oczywiście! Można mieć kilkadziesiąt Breitlingów, tylko że zostałem dwuzegarkowcem - mam jeszcze Rolexa Datejusta, a i nie stać by mnie było chyba na to, by zatrzymywać wszystkie zegarki, które mi się podobały.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, jimmibaton napisał(-a):


Ano widzisz. Mój model ma kopertę o szerokości 43 milimetrów i grubości 11,5 milimetra. Zaskoczony? Ja też byłem zaskoczony, kiedy zobaczyłem, że nie tylko kowadła wychodziły z tą tarczą emoji4.png Oczywiście! Można mieć kilkadziesiąt Breitlingów, tylko że zostałem dwuzegarkowcem - mam jeszcze Rolexa Datejusta, a i nie stać by mnie było chyba na to, by zatrzymywać wszystkie zegarki, które mi się podobały.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No to dobry rozmiar. To rozumiem jakaś referencja z poprzednich wypustów. Z DJem fajny zestaw prawie do wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.11.2022 o 10:29, jimmibaton napisał(-a):

Wracam po długim czasie emoji28.png

cb12d509163b110d657ef8a6c7e0afc3.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

W dniu 28.11.2022 o 22:06, Butik napisał(-a):

Powrót do jedynego modelu, którego sprzedaży mocno żałowałem (i nie jest to Omega ;)). Tym razem w odsłonie "Night Mission", która jako koncept spodobała mi się podczas krótkiej przygody z Avengerem GMT Night Mission (do kupienia u @Ulotny).

 

Z góry wiedziałem, że będę go nosił na mocno kontrastującym pasku i w tej wersji go tutaj umieszczam. Mam nadzieję, że znowu nie zawiodłem swoich paskowych fanów 😈

Mnie się podoba i tak zostanie.

 

IMG_8417.jpg

IMG_8418.jpg

IMG_8419.jpg

IMG_8422.jpg

Gratuluję. 

Oba podobają mi się. 

W dniu 2.12.2022 o 09:56, dadas1122 napisał(-a):

Mój pierwszy Breitling 

IMG_20221123_221209_203.jpg

Stare Colty fajne są.  Gratuluję.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bez spojrzenia w notatnik nie powiem, który to już mój kolejny
Koledzy, B13050d6b15438ff1e95293c5fa9a095162f78.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z piękniejszych Breitlingów jakie widziałem. Zdjęcie pożyczone ze strony

 

Miał ktoś okazje mierzyć? Bardzo mocno siedzi w głowie

a32398101m1a1-chronomat-automatic-gmt-40-on-wrist.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem, fajny. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre proporcje, symetrycznie przedziurawiona tarcza, GMT jako funkcja plus jako element dizajnu - minus, fajna bransoleta, świetnie leży, dużo łatwiejszy zegarek do noszenia niż wersja chrono …. ale zależy co już masz w szufladzie …chronomat to jednak bardziej chronograf  a jakieś echa tego dizajnu znajdziesz  w Rolexie.   

54A65F1A-F1E9-43AF-9B43-0F148BBF15FA.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, desmo napisał(-a):

Dobre proporcje, symetrycznie przedziurawiona tarcza, GMT jako funkcja plus jako element dizajnu - minus, fajna bransoleta, świetnie leży, dużo łatwiejszy zegarek do noszenia niż wersja chrono …. ale zależy co już masz w szufladzie …chronomat to jednak bardziej chronograf  a jakieś echa tego dizajnu znajdziesz  w Rolexie.   

54A65F1A-F1E9-43AF-9B43-0F148BBF15FA.jpeg


Niestety nie jest to TRUE GMT, więc funkcjonalność nie jest idealna, ale zegarek śliczny i dobrze leży. Jeśli nie masz potrzeby częstej zmiany stref czasowych, to może być fajna opcja.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Butik napisał(-a):


Niestety nie jest to TRUE GMT, więc funkcjonalność nie jest idealna, ale zegarek śliczny i dobrze leży. Jeśli nie masz potrzeby częstej zmiany stref czasowych, to może być fajna opcja.

Widziałeś kiedyś globtrotera co wybiera takie drogie świecidełka? Office GMT jest  dla tych co mają dostawcę/ sponsora/mentora itd  w innej strefie czasowej 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, desmo napisał(-a):

Widziałeś kiedyś globtrotera co wybiera takie drogie świecidełka? Office GMT jest  dla tych co mają dostawcę/ sponsora/mentora itd  w innej strefie czasowej 😎


Jako GMT z własnej strefy czasowej, ale s informacją o czasie gdzie indziej  to miodzio :).

Osobiście podróżuję z drogimi świecidełkami po strefach, więc brak true mi jednak doskwiera, to jeden z powodów pożegnania z Avengerem zielonym :(

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Butik napisał(-a):


Jako GMT z własnej strefy czasowej, ale s informacją o czasie gdzie indziej  to miodzio :).

Osobiście podróżuję z drogimi świecidełkami po strefach, więc brak true mi jednak doskwiera, to jeden z powodów pożegnania z Avengerem zielonym :(

Zegarkowe hobby nie znosi nudy. Wiem to, podobnie jak i Ty. Trzeba próbować i przebierać - aż do skutku. Tylko w ten sposób można stworzyć idealną kolekcję. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

🙂 kowadełko

 

20220801_174534.thumb.jpg.2da2adfb16b2303ae5f02e1d2fcf0eaa.jpg


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.12.2022 o 19:12, Wostok111 napisał(-a):

Galactic 41mm w pełnej krasie

IMG_20221210_135234.jpg

Jeden z fajniejszych modeli. 

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.