Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, sanik napisał(-a):

Mnie też działanie travel gmt denerwowało, teraz wydaje się oczywiste 😜

Dokładnie. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie daj wcześniejsza cynę klubowiczom. Będę sprzedawał swojego SOH2 w kopercie 42mm. Sam nie wierze, że to robię, ale niespodziewanie wpadł inny zegarek, a zegarków i tak mam za dużo. Info na priv

8773c9efa9f91f3ea563b02b3b0d08d6.jpg

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, pepepatryk napisał(-a):

... niespodziewanie wpadł inny zegarek, a zegarków i tak mam za dużo. Info na priv

8773c9efa9f91f3ea563b02b3b0d08d6.jpg

Co Ci wpadło


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Co Ci wpadło

Bardzo przypadkowo wpadł mi Tudor BB Pro. Zegarek, który podobał mi się od dnia premiery, ale jakoś nie byłem bardzo zafiksowany na niego. Na żywo zegarek zrobił robotę. Był dostępny od ręki, przymierzałem i już został na nadgarstku 😊 mi osobiście bardzo proporcje zegarka się spodobały. Pomimo wąskiej koperty, jest stosunkowo wysoki wiec na większym nadgarstku zegarek nie ginie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.12.2022 o 22:55, pepepatryk napisał(-a):

Bardzo przypadkowo wpadł mi Tudor BB Pro. Zegarek, który podobał mi się od dnia premiery, ale jakoś nie byłem bardzo zafiksowany na niego. Na żywo zegarek zrobił robotę. Był dostępny od ręki, przymierzałem i już został na nadgarstku 😊 mi osobiście bardzo proporcje zegarka się spodobały. Pomimo wąskiej koperty, jest stosunkowo wysoki wiec na większym nadgarstku zegarek nie ginie. 

Widziałem w "nadgarstkowych". Wygląda 👍. Nie dziwię się, że SOH idzie dalej.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.12.2022 o 13:29, Dorian06 napisał(-a):

Widziałem w "nadgarstkowych". Wygląda 👍. Nie dziwię się, że SOH idzie dalej.  

SOH to świetny zegarek i w teorii chciałbym go sprzedać, ale wiem, że będę się żałował. Mam jeszcze jednego delikwenta u siebie którego mógłbym sprzedać, żeby zostawić Breitlinga i teraz się trochę zastanawiam… czy puścić Breitlinga czy Omegę SMPc… 

 

Mam jeszcze pytanie to wtajemniczonych… gdzie mogę kupić bransoletę do swojego Breitlinga? Może jest jakiś niezależny zegarmistrz co ma dostęp do oryginalnych nowych części? W Kruku też pytałem, ale liczę ze może taniej można załatwić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pepepatryk napisał(-a):

SOH to świetny zegarek i w teorii chciałbym go sprzedać, ale wiem, że będę się żałował. Mam jeszcze jednego delikwenta u siebie którego mógłbym sprzedać, żeby zostawić Breitlinga i teraz się trochę zastanawiam… czy puścić Breitlinga czy Omegę SMPc… 

 

Mam jeszcze pytanie to wtajemniczonych… gdzie mogę kupić bransoletę do swojego Breitlinga? Może jest jakiś niezależny zegarmistrz co ma dostęp do oryginalnych nowych części? W Kruku też pytałem, ale liczę ze może taniej można załatwić. 

A która bransoleta Cię interesuje tak żeby pasowała wizualnie?

Z tego co kojarzę fabrycznie to były paski gumy  i mesh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kingcrimson napisał(-a):

A która bransoleta Cię interesuje tak żeby pasowała wizualnie?

Z tego co kojarzę fabrycznie to były paski gumy  i mesh.

Właśnie o mesh mi chodzi oryginalny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pepepatryk napisał(-a):

SOH to świetny zegarek i w teorii chciałbym go sprzedać, ale wiem, że będę się żałował. Mam jeszcze jednego delikwenta u siebie którego mógłbym sprzedać, żeby zostawić Breitlinga i teraz się trochę zastanawiam… czy puścić Breitlinga czy Omegę SMPc… 

 

Jestem zapewne w mniejszosci: Omega SMPc jest swietna ale wybierajac bling divera pomiedzy tym modelem a Brajtkiem SOH - stawialbym na ten drugi model, z calym szacunkiem dla Omegi. Nie zazdroszcze dylematu :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, kingcrimson napisał(-a):

A która bransoleta Cię interesuje tak żeby pasowała wizualnie?

Z tego co kojarzę fabrycznie to były paski gumy  i mesh.

Moim zdaniem SOH wygląda za***iście na meshu, dodaje mu jeszcze więcej elegancji. Kup mesh, puść w świat omegę i będziesz zadowolony 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, cordi7 napisał(-a):

 

Jestem zapewne w mniejszosci: Omega SMPc jest swietna ale wybierajac bling divera pomiedzy tym modelem a Brajtkiem SOH - stawialbym na ten drugi model, z calym szacunkiem dla Omegi. Nie zazdroszcze dylematu :)

 

 

11 godzin temu, kingcrimson napisał(-a):

Moim zdaniem SOH wygląda za***iście na meshu, dodaje mu jeszcze więcej elegancji. Kup mesh, puść w świat omegę i będziesz zadowolony 🙂


Coś w tym jest. Omega ma jedna znacząca przewagę… nie jest czarna. Jak puszczę Omegę to wszystkie moje zegarki będą czarno-białe. Oby tylko takie mieć dylematy 😊

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do powyższych opinii :) SOH II zostaje a Omega do ludzi :) 

 

ps. U mnie wygrał z białą 300 a także z czarną SMPc (choć tę poprzednią wersję jeszcze odkupię, żałuję jej sprzedaży).  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisuję się z rzadko chyba wybieraną wersją 44mm. Nie mogę się zdecydować która strona bardziej mi się podoba 😎

IMG_0959-kopia.thumb.jpg.871431a02f9369721f39e47918636c08.jpgIMG_0961-kopia.thumb.jpg.5de56c409169019d5fdc592ba730ddbe.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, wersja 44 to już spory zegarek, ale widać, że "siadł" idealnie. Zapięcie z mikroregulacją - bardzo wygodne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesja 44 to moim zdaniem najładniejsza tarcza ze względu na czarne tło daty. Gratulacje :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, arturzbsk napisał(-a):

Gratulacje, wersja 44 to już spory zegarek, ale widać, że "siadł" idealnie.

Zawinięte uszy tu robią fajną robotę - a nadgarstka nie mam wielkiego, około 17cm. Pół gumy trzeba było wyciąć żeby dopasować 😬

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.12.2022 o 07:23, pepepatryk napisał(-a):

... czy puścić Breitlinga czy Omegę SMPc …  

Ja puściłbym oba i kupił 

W dniu 23.12.2022 o 21:31, jimmibaton napisał(-a):


295a52cf2fcea0352c4888062b430f01.jpg

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma to sens.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1568984507_galaxys10plus.thumb.jpg.4741da983442bed95bd24114d1d30058.jpg

 

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.12.2022 o 12:40, meinard napisał(-a):

Wpisuję się z rzadko chyba wybieraną wersją 44mm. Nie mogę się zdecydować która strona bardziej mi się podoba 😎

IMG_0959-kopia.thumb.jpg.871431a02f9369721f39e47918636c08.jpgIMG_0961-kopia.thumb.jpg.5de56c409169019d5fdc592ba730ddbe.jpg

Jest super i świetnie prezentuje się na mesh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.