Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Co tam 6 na nadgarstku?b9c8a508abad644e33a7dcb3dd3a5bd1.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś z Forumowiczów obcował dłużej z SO Heritage 57' A10370? Czy dobrze układa się na drobnym nadgarstku na meshu ze swoimi 42"?

Ten model nie jest bardzo popularny i zastanawiam się jak byłoby z łatwością odsprzedaży w przyszłości bo bardzo mi się podoba ten "udawany diver" ale nie wiem czy przekonam się do niego na żywo.

 

ps. czy ten model ma AR? Nie mogę znaleźć informacji a na materiałach graficznych w internecie sprawia wrażenie jakby miał.

 

 

Zrzut ekranu 2023-01-10 o 21.41.54.png

Zrzut ekranu 2023-01-10 o 22.05.16.png

Edytowane przez Dajve4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zona sie przymierzala, ma nadgarstek 16,5 cm, lezy swietnie, ponizej na moim 18 - 18,5 cm nadgarstku:

 

B1.thumb.jpg.96a5d80679445b63558d148573fd561c.jpg

 

b2.thumb.jpg.4c978cfbbafb361448678e8ea52da860.jpg

 

b3.thumb.jpg.610b033a82ab5e61b20a3a676dc43b68.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3e98a23f8dd02d9ade7a26453756e31f.jpeg
474f1985d51fd8a29da0a535a4ed7d2c.jpeg

U mnie na nadgarstku 16,5. Leżał bardzo fajnie. Smukły. Nie było problemu aby wszedł pod mankiet. Jak będzie okazja to z chęcią wrócę do niego.

Co do odsprzedaży ze względu na w/w zalety ukierunkowane na mniejsze nadgarstki ciężko zbywalny jeśli nie ma się dobrej ceny. Taki jak mój ze zdjęcia wisi na grupach w okolicach 18k już ładnych pare miesięcy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wizualnie ta tarcza ... ale to też rzecz gustu. Ja osobiście wolę starsze ref. SO Heritage.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, artme napisał(-a):

Bardzo fajny zegareczek 😊

D7F5E76F-847A-4CEB-B859-45404AB12985.jpeg

2CD6C968-A171-46F4-A45F-25B8D7F13BFA.jpeg

Mierzyłem w zeszłym tygodniu 42mm i jakoś nie zrobił na mnie wrażenia. Zbyt cienki i ugrzeczniony, może to prymitywne myślenie ale dla mnie Breitling musi ważyć swoje.

Dla porównania mój ulubieniec, również 42mm:

 

Zrzut ekranu 2022-10-4 o 20.55.18.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiarowo nowy SO dla mnie na plus, design - zdecydowanie (dla mnie) na minus. Jakby zrobili stary w nowym rozmiarze… :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, dudak napisał(-a):

20 letni Chronomat Blackbird z guma od nowego Chronomata.

32ed55aadb4f3d500e516dea91526729.jpg
e8e615322e71c56f0d86e645df9229aa.jpg

A tu rolka

https://www.instagram.com/reel/CnZTUpEt0Iz/?igshid=YmMyMTA2M2Y=


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Fajny jest ten pasek od Chronomata, jak z jego elastycznością? Zastanawiam się nad takim do Aerospace, choć póki co nie ma w kolorze białym 22-20. Ale może rozważę ciemnozielony ;) 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.01.2023 o 15:53, artme napisał(-a):

Bardzo fajny zegareczek 😊

D7F5E76F-847A-4CEB-B859-45404AB12985.jpeg

2CD6C968-A171-46F4-A45F-25B8D7F13BFA.jpeg

Ten był fajny…i guma ze zgrabną zapinką ( heloł Omego) z mikro w większym zakresie niż Rolex.

 

7F2FD59D-5512-40AD-A2AB-09CECE362A79.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, desmo napisał(-a):

Ten był fajny…

A co - juz nie produkuja?? 😉

Ten granatowy uwazam super a ten turkusowy jako wakacyjniak na plaze... - zaczynam sie zastanawiac, bo nie widzialem takiego fajnego nurka a sam turkus mnie obrzydzal... tutaj - milosc od pierwszego zobaczenia - tylko na zywo bym musial oblukac 😎

Screenshot 2023-01-15 at 19.28.45.png

Screenshot 2023-01-15 at 19.36.09.png

Screenshot 2023-01-15 at 19.35.41.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się nigdy Breitling nie podobał to ten pomarańczowy jest super! Ciekawe czy na żywo jest tak samo intensywny?
Może wrócę do pomarańczowego zegarka i będzie to pierwszy Breitling :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, alleck napisał(-a):

Jak mi się nigdy Breitling nie podobał to ten pomarańczowy jest super! Ciekawe czy na żywo jest tak samo intensywny?
Może wrócę do pomarańczowego zegarka i będzie to pierwszy Breitling :)

No niestety, limitka już wyprzedana. 

9 minut temu, artme napisał(-a):

A co - juz nie produkuja?? 😉

Ten granatowy uwazam super a ten turkusowy jako wakacyjniak na plaze... - zaczynam sie zastanawiac, bo nie widzialem takiego fajnego nurka a sam turkus mnie obrzydzal... tutaj - milosc od pierwszego zobaczenia - tylko na zywo bym musial oblukac 😎

Screenshot 2023-01-15 at 19.28.45.png

Screenshot 2023-01-15 at 19.36.09.png

Screenshot 2023-01-15 at 19.35.41.png

Niebieski jest OK ale to 44 mm - kawał zegarka ( choć płaski) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są też w rozmiarze 42mm - rozmiar całkiem ok, grubość także. Pierwszy B, który mi się spodobał więc przymiarka była. Dla mnie na zdjęciu wygladają lepiej niż na żywo, jakoś tak zabawkowo. Lepiej sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, desmo napisał(-a):

No niestety, limitka już wyprzedana. 

 

Na chrono24 kilka ich jest, ale cena prawie 30k. No i na zdjęciach sprzedających aż tak już mi się nie podoba, jak ja tym reklamowym :D Może to i lepiej ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, PICAD napisał(-a):

Są też w rozmiarze 42mm - rozmiar całkiem ok, grubość także. Pierwszy B, który mi się spodobał więc przymiarka była. Dla mnie na zdjęciu wygladają lepiej niż na żywo, jakoś tak zabawkowo. Lepiej sprawdzić.

Ten jasno niebieski jest tylko w 44 , czarne i granatowe są w 2/3 rozmiarach. To ewidentnie jest kandydat na kolejny  zegarek  z naciskiem na letnio wakacyjny mimo,  że jest opcja na bransolecie. 
Dla mnie pomarańcz to killer. Dobry zestaw kolorów z czarnym i zielonym. Teraz czekamy na ceramikę 😎

86583322-34AB-47A0-B5CE-587D1DAAE49C.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, desmo napisał(-a):

Dla mnie pomarańcz to killer. Dobry zestaw kolorów z czarnym i zielonym. Teraz czekamy na ceramikę 😎

Ten pomarancz z zielonym tez wyglada ok, tylko mnie cholernie jako wakacyjny przypasil ten turkus, bo przypominaja mi sie wlasnie takie kolory oceanu/morza w ktorych mozna sie zakochac - i nie ma to absolutnie zwiazku z tym jakze modnym ostatnio Patkowym trendem... 😝

 

ps

poza tym pomaranczowy jest zarezerwowany dla suba doxy 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mierzyłem czarnego, 44mm i byłem przekonany, że to 42mm... tak jakoś wygląda.

 

 

IMG20220924133233x.jpg

IMG20220924133228x.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kręgi pomniejszają optycznie tarczę ale nadgarstek zaraz się kończy 😉. Na drugim wygląda jak na drabinkowe bransolecie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest duże 44mm...zdjęcia też powiększają zegarki. Ja lubię nieco większe ale zawsze mieszczące się na nadgarstu.

Faktycznie dziwnie ta bransoleta wyszła.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.