Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość ATCmike

Witam klubowiczów :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ATCmike

Witam wszystkich klubowiczów. Od jakiegoś czasu czytam to forum i w końcu postanowiłem się przywitać. :) Przyznam się szczerze, że nigdy nie byłem wielkim znawcą tematu, ani specjalistą jeśli chodzi o zegarki. Zawsze jednak uważałem, że mają coś pięknego w sobie i nie ukrywam, że ilekroć przechodzę obok sklepu zegarmistrzowskiego lub jubilerskiego zatrzymuję się na chwilkę aby troche popodziwiać niektóre okazy. Ostatnio dostałem w prezencie od narzeczonej Certinę z serii Kubica (trafiła w dziesiątke, znając moje upodobanie do formuły 1) i szukając różnych rzeczy na temat tego zegarka trafiłem na to forum. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Niesamowita kopalnia wiedzy, a przy tym pasja, którą można się od razu zarazić. Wciągnęło mnie na amen! Mam nadzieję, że moja Certinka (mimo, że kwarc :)) będzie dobrym początkiej nowej kolekcji. Już mam na oku kilka "okazów", ale to temat na przyszłość, narazie jest sporo wydatków.

 

Na koniec chciałem dodać, że odwalacie tu kawał dobrej roboty i oby tak dalej! Pozdrawiam wszystkich klubowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum! :)

 

Pozwól, że przeniose Twój wątek w odpowiednie miejsce :)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ATCmike

MasterFan witaj. Wybacz błędy początkującego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam(y) kolejnego gdynianina w naszych szeregach :)

 

teraz tylko odpowiednio namaść żonę, co by zegarków na swój celownik zagłady nie wzięła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez ty masz refleks MasterFan. Raz rzucilem okiem i chcialem koledze podpowiedziec a ty juz mlodego przeniosles :) Szok. Rewolwerowiec normalnie.

:)

Hey ATCmike :)


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ATCmike

FikThor: gdynianin z krwi i kości, chociaż obecnie na wygnaniu. Na całe szczęście od przyszłego roku wracam do mojego ukochanego miasta!

 

Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ATCmike

Klod100 witaj. Od razu dodam, że Panerai i kolekcja "ubranek" przepiękne. Gratuluje i szczerze zazdroszczę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj! :)

 

PS: Uwielbiam Gdynię, bardzo mi się podoba to miasto :wink:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość FLowBone

siema witaj! ja tez jestem nowy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez witam!


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów. Również chciałbym sie przedstawić:)

Mam na imie Paweł i jestem z Jeleniej Góry, moja miłość do zegarków zaczęła sie w II kl. podstawówki:) i trwa do tej pory, choc nie jestem zawodowo związany z branżą zegarmistrzowską. Jednakże zegarki mnie baardzo pociągają, maja w sobie coś z magii i "wehikułu czasu"...:) Potrafię je ogladać godzinami, tygodniami miesiącami...itd:) Każdy zegarek to jakieś odzwierciedlenie epoki w której powstały, być może stąd producenci powracają do designu "retro" lub ich linie sie nie zmieniają (np. atlantic worldmaster). Jestem bardzo szczesliwy że jest TAKI KLUB, jak juz niektórzy koledzy wspomnieli jest to kopalnia wiedzy, jak również (oczywiście dla mnie, ale chyba nie tylko) wspaniała "lektura":) Podziwiam i gratuluję wszystkim Szanownym kolegom forumowiczom pasji i wiedzy!!!! Naprawde jestem pod dużym wrażeniem. Bardzo dużo już skorzystałem z tego forum czytając je (od około 5 miesięcy).

Pozdraiwam wszystkich serdecznie i zyczę powodzenia, z wyrażami szacunku i uznania Paweł:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Pozdrowienia dla "Błyskawicy" :wink:

Uważam, że Certina "Kubica" jest dokonałym przyczółkiem to dalszej ofensywy zegarkowej :)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam :) fajnie, ze ciagle nas przybywa, od kazdego bowiem mozna sie czegos nowego nauczyc. Niekoniecznie w swiecie zegarkow. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ATCmike

Muszę przyznać, że przez Was (klubowiczów) będę musiał trochę zmienić hierarchię wydatków w moim budżecie. :) Nie wiem czy to dobrze, czy źle, ale to już jest chyba silniejsze ode mnie. Nie wiem tylko kto się będzie tłumaczył przed moją drugą połową. :) Są chętni? :)

 

Edit: RadG "Błyskawicę" pozdrowię, chociaż w tym roku pomalowali ją w okropne krzykliwe barwy. Wygląda trochę tandetnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Edit: RadG "Błyskawicę" pozdrowię, chociaż w tym roku pomalowali ją w okropne krzykliwe barwy. Wygląda trochę tandetnie. :)

 

Jak byłem w sierpniu na Błyskawicy, to marynarze mówili, że w przyszłym roku pomalują ją pewnie na różowo :twisted:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ATCmike

Maro66 wcale bym się nie zdziwił. To dosyć powszechna opinia w Gdyni. Twierdzą, że to barwy historyczne, więc to mnie troche uspokaja. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualne, to chyba jej pierwsze malowanie w historii :wink:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ATCmike

Jest to kamuflaż z roku 1941/42, kiedy ORP "Błyskawica" operował na Morzu Północnym. Chyba miał już samym malowaniem odstraszać przeciwnika! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek, też byłeś w tym roku?


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem, niestety, miałem być a tu kiszka. Ostatnio mam pecha do Błyskawicy - byłem w Gdynii 2 lata temu, kończyłem objazd rowerowy Olsztyn-Gdynia przez Lidzbark, Braniewo, Frombork, Malbork. W ostatni dzień chciałem jeszcze zobaczyć Błyskawicę, przed odjazdem pociągiem do domu. Złapałem gumę, potem przewaliła się megaburza i tak ledwie na pociąg mokry i uświniony zdążyłem. Zwiedzanie na inną okazję :evil:


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.