Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bert69

G-SHOCK

Jaki sikor wybrać  

30 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Żółty. Bardziej pasuje do prac wykonywanych. Większość przebarwień i tak usuniesz, a tak naprawdę dodają one tylko charakteru.

Co do koloru z przyczyn mojego błędu, ojciec ma teraz ostro błękitny pasek przy zegarku z granatową tarczą. Przez pierwsze dni wszyscy się dziwili, teraz już każdy się tak przyzwyczaił, że jakby poszedł z innym zegarkiem, innym kolorem paska, wszyscy by się dziwili. A ma 55 lat, więc wiek dość stateczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawiałeś się na innym modelem np:

 

GW-9200 1ER

z funkcjami PROTREKA:

WYSOKOŚCIOMIERZ, BAROMETR, TERMOMETR

TOUGH SOLAR, WAVE CEPTOR

lub

 

G-9300GY -1ER

 

wszak kompas też by ci się przydał podczas koszenia.

 

Co do kolorów to żona używa kolorowego (seledynowo-żółty) baby-g prawie na co dzień (od półtora roku)

i muszę stwierdzić że na bazelu jest poprzecierany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem Gulfmana , bo z kolorowych wystarczy mi na wakacje ukochany Monsterek pomarańczka. W G-shockach optuję za tymi nie największymi B) .


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak na podsumowanie tematu:

 

Dumałem sobie jakiś czas nad tymi dwoma zegarami, aż trafiła mi się okazja na bazarku na takie coś:

 

gshock1www.jpg

 

cena była atrakcyjna, wakacje za pasem stwierdziłem, że popróbuję sobie jak to z tymi G-shock'ami się kooperuje :)

 

Nabywszy ten zegar poobcowałem sobie z nim w czasie letnich podróży i powiem szczerze, że się polubiliśmy.

 

Jak to zawsze bywa, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Minął jakiś czas, a ja ciągle zastanawiałem się nad wyborem pomiędzy tymi dwoma zegarami, które zamieściłem na początku wątku.

 

I znowu trafiła się okazja (na usprawiedliwienie kolejnego zakupu zegarkowego), tym razem świąteczna :)

 

I o to jest:

 

gshock2www.jpg

 

Ku mojemu zadowoleniu udało się dorwać wersję GW-9100, co mnie jeszcze bardziej uradowało ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny G, jak dla mnie najlepsza wersja Gulfmana. :) Szkoda, że już od dawna nieprodukowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się udało kupić Gulfmana jeszcze w Polskiej dystrybucji :)

Bardzo mnie cieszy, iż podstawowe założenia zostały spełnione tj. mam funkcję Tough Solar i Wave Ceptor, a jednocześnie nie ma w tym zegarku zbędnych dodatków takich jak jakieś wykresy pływów czy fazy księżyca.

Dzięki temu wyświetlacz jest bardzo czytelny (bardziej, niż w GW-9110), odczyt czasu jest po prostu komfortowy, także w warunkach słabszego oświetlenia (bez użycia lampek).

 

Pierwszy zakup tj. DW-6900 jest fajny, ale na wakacje, kiedy jest dużo światła naturalnego. Wtedy odczyt czasu nie sprawia problemów, natomiast o tej porze roku w domu bez podświetlenia jest słabo :(

 

Dodam jeszcze, że z "żółtka" ostatecznie zrezygnowałem, ze względu na te atrapy śrubek na kopercie i jego rozmiar. Chociaż kolor jest naprawdę fajny ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.