Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bert69

G-SHOCK

Jaki sikor wybrać  

30 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Żółty. Bardziej pasuje do prac wykonywanych. Większość przebarwień i tak usuniesz, a tak naprawdę dodają one tylko charakteru.

Co do koloru z przyczyn mojego błędu, ojciec ma teraz ostro błękitny pasek przy zegarku z granatową tarczą. Przez pierwsze dni wszyscy się dziwili, teraz już każdy się tak przyzwyczaił, że jakby poszedł z innym zegarkiem, innym kolorem paska, wszyscy by się dziwili. A ma 55 lat, więc wiek dość stateczny ;)

Nie zastanawiałeś się na innym modelem np:

GW-9200 1ER

z funkcjami PROTREKA:

WYSOKOŚCIOMIERZ, BAROMETR, TERMOMETR

TOUGH SOLAR, WAVE CEPTOR

lub

G-9300GY -1ER

wszak kompas też by ci się przydał podczas koszenia.

Co do kolorów to żona używa kolorowego (seledynowo-żółty) baby-g prawie na co dzień (od półtora roku)

i muszę stwierdzić że na bazelu jest poprzecierany.

Ja wybrałem Gulfmana , bo z kolorowych wystarczy mi na wakacje ukochany Monsterek pomarańczka. W G-shockach optuję za tymi nie największymi B) .

pozdrawiam, Grzegorz

No to tak na podsumowanie tematu:

Dumałem sobie jakiś czas nad tymi dwoma zegarami, aż trafiła mi się okazja na bazarku na takie coś:

gshock1www.jpg

cena była atrakcyjna, wakacje za pasem stwierdziłem, że popróbuję sobie jak to z tymi G-shock'ami się kooperuje :)

Nabywszy ten zegar poobcowałem sobie z nim w czasie letnich podróży i powiem szczerze, że się polubiliśmy.

Jak to zawsze bywa, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Minął jakiś czas, a ja ciągle zastanawiałem się nad wyborem pomiędzy tymi dwoma zegarami, które zamieściłem na początku wątku.

I znowu trafiła się okazja (na usprawiedliwienie kolejnego zakupu zegarkowego), tym razem świąteczna :)

I o to jest:

gshock2www.jpg

Ku mojemu zadowoleniu udało się dorwać wersję GW-9100, co mnie jeszcze bardziej uradowało ;)

Pozdrawiam, Wojtek

Fajny G, jak dla mnie najlepsza wersja Gulfmana. :) Szkoda, że już od dawna nieprodukowany...

Mnie się udało kupić Gulfmana jeszcze w Polskiej dystrybucji :)

Bardzo mnie cieszy, iż podstawowe założenia zostały spełnione tj. mam funkcję Tough Solar i Wave Ceptor, a jednocześnie nie ma w tym zegarku zbędnych dodatków takich jak jakieś wykresy pływów czy fazy księżyca.

Dzięki temu wyświetlacz jest bardzo czytelny (bardziej, niż w GW-9110), odczyt czasu jest po prostu komfortowy, także w warunkach słabszego oświetlenia (bez użycia lampek).

Pierwszy zakup tj. DW-6900 jest fajny, ale na wakacje, kiedy jest dużo światła naturalnego. Wtedy odczyt czasu nie sprawia problemów, natomiast o tej porze roku w domu bez podświetlenia jest słabo :(

Dodam jeszcze, że z "żółtka" ostatecznie zrezygnowałem, ze względu na te atrapy śrubek na kopercie i jego rozmiar. Chociaż kolor jest naprawdę fajny ;)

Pozdrawiam, Wojtek

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.