Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość ATCmike

Pilot watch fanclub :)

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, targa mną myśl niespokojna, by pozbyć się swoich pilotów:

 

44478661541_6cc40d176f_b.jpg

 

42782909061_b13323ed83_b.jpg

 

41531136695_eb16db225c_b.jpg

 

W sumie to zastanawiam się nad redukcją "kolekcji" do max 3 zegarków, dlatego na myśl nie przychodzi mi na razie zamiana tylko sprzedaż.

 

Nie wystawiłem się na bazarek - wstawiam na razie takie info tutaj, bo może któryś z zegarków chodził komuś po głowie i wtedy może zaatakować, a może równie dobrze przywalić z liścia żebym się otrząsnął, bo do swojej decyzji podchodzę ze sporą dozą niepewności.

 

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Daj spokój Marku, będziesz żałował  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój Marku, będziesz żałował  ;)

 

no liść to nie był - co najwyżej delikatne muśnięcie:P bardziej w tym momencie żałuję, że mi to w pudle leżakuje, ostatnio cały czasu w nurku na rąsi i mi to pasuje - ORIS czeka na Ciebie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ten Oris jest kozak. Bardzo mi się podoba, ino mały :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

no liść to nie był - co najwyżej delikatne muśnięcie:P bardziej w tym momencie żałuję, że mi to w pudle leżakuje, ostatnio cały czasu w nurku na rąsi i mi to pasuje - ORIS czeka na Ciebie:P

Ja też tak co jakiś czas mam, jak spojrzę do pudełka i widzę te zegarki, które rzadko są w rotacji... Ale z drugiej strony szkoda troszkę, więc się powstrzymuję. Oris cały czas na liście, choć raczej w wersji z szafirowym szkłem. Na razie jednak czekam na Sinna 104 (od dwóch miesięcy), a później mam nadzieję Na Monna ewentualnie innego Speadmastera... Boję się tylko, że moje ADHD da o sobie znać i w międzyczasie znów coś się pojawi  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak co jakiś czas mam, jak spojrzę do pudełka i widzę te zegarki, które rzadko są w rotacji... Ale z drugiej strony szkoda troszkę, więc się powstrzymuję. Oris cały czas na liście, choć raczej w wersji z szafirowym szkłem. Na razie jednak czekam na Sinna 104 (od dwóch miesięcy), a później mam nadzieję Na Monna ewentualnie innego Speadmastera... Boję się tylko, że moje ADHD da o sobie znać i w międzyczasie znów coś się pojawi  ;)

 

Znając Ciebie to w drodze po moona to jednak niejeden zegarek w pudle wyląduje:)

 

104 - wiem, pamiętam i sam ciekaw jestem wrażeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 

 

104 - wiem, pamiętam i sam ciekaw jestem wrażeń

Ja też, tylko póki co muszę czekać... Podobno to ostatni tydzień czekania, bo Sinn ma wreszcie wyprodukować ten mój egzemplarz. Liczę wobec tego, że będzie to jakiś fidelio LE, bo w tej sytuacji nie może być inaczej  :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę dziś i ja swojego lotnika

 

post-5058-0-45025700-1537191674_thumb.jpg


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thomas666 rozumiem że powinienem przynajmniej po wskazówce godzinowej rozpoznać markę i model. Tak jednak nie jest i ze wstydem zapytuję: co to za marka i model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jesteś bez szans... Ten zegarek powstał w jednym egzemplarzu i nie ma marki jako takiej... B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na to Damasko (i parę innych szkopików ;) ), to toczy się we mnie wewnętrzna walka Anakina z Vaderem. ;) I przypomina mi się profil na FB (nie wiem, czy nadal istnieje) o nazwie: "Naziści byli wredni, ale mieli świetne fryzury".  :lol:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.