Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość ATCmike

Pilot watch fanclub :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość feleksc
Pamiętam jakiś opis na allegro: "Kwarcowy zegarek jest lepszy od mechanicznego, bo twój wróg nie usłyszy cykania". :D

 

chyba elektroniczny

kwarca tez może być słychac

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz
chyba elektroniczny

kwarca tez może być słychac

:D

 

Nie pamiętam dokładnie. ;) Była tam jeszcze fraza, że ten zegarek przeżył na froncie tyle, że gdybyś choć połowę wiedział, to byś wykorkował na serce. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MichaelD

Majowy Diabeł: skąd masz takie fajne paski ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akuku, a mój pilot znowu w stalowej zbroi. Kolegów, którym ta konfiguracja nie odpowiada uprasza się o niepodziwianie :lol:

 

post-453-0-20018100-1331079498.jpg


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej..

 

(ktoś wie może jak się witają lotnicy? :-)

 

Po obejrzeniu kilkunastu katalogów, dziesiątek stron www, po wyjściu z domu, spoglądając w rozświetlone marcowym słońcem niebo i rozmyślając o dzielnych asach przestworzy, nakręcony pozytywnie przez te wszystkie okoliczności (czy raczej przez speców od marketingu iwc ;) , zdecydowałem się na zakup własnego Pilota.. :D

 

Choć nie klasyczny bo z chronografem, to jednak właśnie ten "bardziej".. :)

 

post-6057-0-49808400-1331128507.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż, zostaje pogratulować.


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Choć nie klasyczny bo z chronografem, to jednak właśnie ten "bardziej".. ;)

 

Gdyby to było wczoraj, spytałbym, co to za model THU 2?

 

A tak poza tym? Chyba zamiast zazdrościć takim szczęśliwcom jak Ty, zacznę składać na swojego upragnionego Steinharta Chrono.


Można bez końca patrzeć na ogień, wodę i parkującą kobietę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiekny, ogromne gratulacje ;)


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasownik jak możesz to daj więcej zdjęć. Też mam na niego ochotę. GRATULACJE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej..

(ktoś wie może jak się witają lotnicy? :-)

Oczywiście.

Machają skrzydłami ;)


Adriatica 1096 | Casio Lin-169-7AV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo! :D GRATULACJE !!! ;):D:)


Omega Planet Ocean XL  |  Omega Railmaster XXL  |  Tag Heuer Carrera Drive Timer  |  Ticino Big Pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zacznę składać na swojego upragnionego Steinharta Chrono.

 

No przyznaję, że moja "świnka - skarbonka" niestety schudła gwałtownie po tym zakupie. Ale karmiłem ją już dosyć długo i oczywiście będę ją karmił nadal... :-D Niemniej ten pilot nie był od początku moim celem..

 

W załączeniu, na prośbę, jeszcze kilka fotek.. Na foto nr 1 jedna z propozycji co m.in. można robić w samochodzie "jadąc" rano do pracy.. :blink:

 

Pozdrawiam przyjaciół i przyjaciółki lotników :lol:

 

post-6057-0-88992200-1331128728.jpg

 

post-6057-0-41843000-1331128730.jpg

 

post-6057-0-05159100-1331128732.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Oczywiście.

Machają skrzydłami :lol:

 

machaja pilotkami

:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim sposobem ominąłem tak zacny temat???

IWC - ŚWIETNY!

 

Ja też zgłaszam swoje członkostwo do "Pilot watch fanklub" :blink:

 

p2071716.jpg


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasownik gratulacje oczywiście pięknego zegarka :lol:

Przyznam się, że jestem zły - ZAZDROSZCZĘ!

Pociesza mnie jednak myśl, że zazdrość nie ma nic wspólnego z zawiścią :lol:

 

Maro66 czy jest może dokładnie wersja takiego Aviatora, jak Ty masz tylko z białą luminovą? Bo wszędzie gdzie widzę, jest tylko zielona (czy ja w ogóle dobrze widzę, że ona jest zielona? Niestety zegarka nie miałem okazji widzieć na własne oczy, a myślę intensywnie o kupnie :blink: ).


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Czasownik gratulacje oczywiście pięknego zegarka :blink:

Przyznam się, że jestem zły - ZAZDROSZCZĘ!

 

Czasownik, a ja Ci nie zazdroszczę, bo po moich ostatnich przygodach z Inge Vintage trochę się do IWC zraziłem. Choć oczywiście przyłączam się do gratulacji życząc bezawaryjnego użytkowania zegarka.

 

Mr.X - genialna fota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maro66 czy jest może dokładnie wersja takiego Aviatora, jak Ty masz tylko z białą luminovą? Bo wszędzie gdzie widzę, jest tylko zielona (czy ja w ogóle dobrze widzę, że ona jest zielona? Niestety zegarka nie miałem okazji widzieć na własne oczy, a myślę intensywnie o kupnie :blink: ).

 

Nie spotkałem się z białą. Raczej jest blado zielona. Dla mnie prezentuje się bardzo OK, ale trzeba zobaczyć go na żywo, bo na zdjęciach różnie kolory wychodzą.


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w zależności od fotek on jest biały albo zielony. Ale ja jestem z Krakowa (jeszcze niestety tylko przez miesiąc, bo się przeprowadzam do Bochni). Czy ktoś z Krakowa mający ten zegarek na ręce chce obalić ze mną piwko?? Zapraszam - ja stawiam :blink:


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze - POMÓŻCIE. Chcę bardzo pilota. Ale wątpliwości i pytań jest wiele. Założenia: 1.wolałbym, żeby nie był to zegarek z historią "Luftwaffe", 2.swiss made, 3.nadgarstek jest cienki (17cm), 4.budżet ~2k pln. Strasznie chodzi za mną STEINHART Nav B-Uhr II 44 mm (wiem że to trochę zaprzeczenie punktu 1 z założeń). Pytania: 1.Czy ten Steinhart nie byłby za duży?, 2.Czy Steinhart nie ma mniejszych pilotów (byłem na stronie z 80 razy, ale może coś jeszcze przeoczyłem) 2.może jakiś inny zegarek? Jaki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Archimede, Laco, Stowa, Zeno, Uhr (marka ;)), Tourby.

Niestety specyfikacja B-Uhr króluje tu wzorniczo. No i mamy też Niemcy, a nie Szwajcarię.

 

Do tego fajne Seiko (bardzo budżetowe, na inhousach ;)) i mające najlepszy stosunek jakości do ceny.

 

Ponadto seria rosyjskich Aviatorów. Ale tu znów odstępstwo od kraju pochodzenia.

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steinharty są bardzo fajne i mają dobry stosunek cena / jakość (moim zdaniem ;) ). Ja bym brał Stenka, co do rozmiaru to kwestaia gustu, mnie akurat podobają się duże zegarki :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

miałem podobny dylemat parę tygodni temu przy wyporze pilota ("lotnika" zasadniczo). Wiedziałem, ze chcę B-uhr'a, i że ma to być automat. Rozważałem oczywiście Steinharta, Laco, Archimede i Stowe. Nie mam żadnych obiekcji co do konotacji z Luftwaffe, taka historia po prostu, nie ma w tym za grosz kultu, raczej po prostu zamiłowanie do lotnictwa. Chciałem mieć zegarek z duszą, więc automat. Jeśli ma mieć "prawdziwą duszę", to powinien być najbliższy możliwie oryginału, a to w jakimś sensie może faworyzować Laco lub Stowę (25-30% droższe). Jakościowo są mniej więcej wszystkie równe. Pomimo tego, że na pierwszy rzut oka najlepiej prezentuje się Steinhart, to zdecydowałem się ostatecznie na odrobine bardziej ortodoksyjnego LACO. Jakieś znaczenie miał również fakt, iż Laco jest 42mm (duże 42mm), a Steinhart 44 lub 47mm. Przy moim nadgarstku ok 18,5cm wolałem na początek odrobinę mniejszy. Będe starszy (tęższy :D ), to sięgne po klasyka czyli IWC 5004. To stylistyki się przyzwyczajam, do ceny nie muszę się na razie nawet przyzwyczajać :)

 

Jestem generalnie bardzo zadowolony z wyboru ;)

 

imag0058resized.jpg

 

imag0059resized.jpg

 

imag0061resized.jpg

 

imag0064resized.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna jest ta surowość Laco w połączeniu z grubością koperty. Graty! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.