Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

daniel19861

Lorus Tri-Lum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie dotyczace zegarka Lorus Tri-Lum na kopercie zegarka jest napis LIGHT POWERED ENERGY, moje pytanie dotyczy rodzaju zasilania tego zegarka, poniewaz nie da sie go nakrecic a tym bardziej nie ma mozliwosci wymiany baterii. Prosze o pomoc

pozdrawiam Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z informacji znalezionych na szybko w internecie wynika że jest to zegarek zasilany światłem słonecznym z baterią o 80 letniej żywotności http://www.thefreelibrary.com/An+80-Year+Battery+That+Never+Needs+Replacing+Makes+the+Lorus+Tri-Lum...-a053128636

a o szczegółach pewnie napiszą coś znawcy japońskich zegarków ;)


J.G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś chce go od Ciebie odkupić poza allegro? Jeden jedyny stoi na e-bayu, tyle że ponoć zupełna nówka, no i na branso, za 150 dolców. Ktoś używkę puścił na jakimś forum za dolców 20, a taki sam jak na ebayu jest do dostania za 50 dolców na jakiejś innej stronie. Poguglaj troszkę sobie. Więc majątku to warte nie jest. A czy chcesz czekać do końca aukcji i liczyć na lepsze oferty, czy nie, to już Twoja decyzja. Ładne to to nie jest, ale może się ktoś jeszcze skusi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.