Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

anum47

Zegarek z manualnym naciągiem, max 1000-1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

TIK TAK, uważasz, że to w porządku pisać takie bzdury jako dealer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że porównanie davosy classic manual do parnisa świadczy o indolencji zegarkowej, a o chińskich zegarkach wyraziłem swoja prywatną opinię. Kolega Amun zagadnął mnie na pw i nie zaproponowałem mu żadnej ze swoich marek , za to zakup Stenka i Orienta więc moja dilerka nie ma nic do rzeczy.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że porównanie davosy classic manual do parnisa świadczy o indolencji zegarkowej, a o chińskich zegarkach wyraziłem swoja prywatną opinię. (...)

 

Może rozwiniesz i uzasadnisz?

 

Ja tylko napisałem, że Davosa kopiuje design zegarków nie gorzej niż Parnis. :P BTW. czy koperty tej Davosy też pochodzą z Chin, czy akurat ten model ma koperty szwajcarskie - swego czasu coś wspominałeś, że 3 modele Davosy ma koperty z Chin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

niezły, i 220 dolarów. Marki nie znam, ale to pewnie dlatego że jestem świeżaczkiem w temacie zegarków

 

W ogóle na tej stronie jest mnóstwo nakręcanych rusków ;) właśnie oglądam, a jakie fajne ;)

 

 

A swoją drogą dokonałem przełomowego odkrycia ! już wiem skąd się wzięły te wszystkie 'goery szkieletory' których masa na allegro jest. stąd http://www.smirs.com/tsedro-watches/ts8-b/

 

 

sporo tu vostoków komandirskie

http://www.smirs.com/vostok-watches/voctok-komandirskie-watches/2414406431306/

 

150zł wychodzi plus wysyłka. Ciekawe jaka jest jakość takiego zegarka, i czy to na pewno manualny naciąg


Nie ma rzeczy których nie da się naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.