Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

anum47

Podmieniony werk ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam znalazłem taką aukcję http://allegro.pl/piekna-zolta-adriatica-super-stan-i2316892003.html dorzuce jeszcze zdjątka tutaj, otóż ja wiem że Adriatica nie robi jakichś super dobrych zegarków, ale czy ten werk nie wygląda tandetnie ? jeszcze ten biały, bodajżę plastikowy pierścien ? to chyba niemożliwe że to oryginał i wsadzili taki werk do adriatici. Jak myślicie ? Pytam bo rozglądam się za podobnymi zegarkami a nie chciałbym się nigdy nadziać i kupić 'swiss fake'.

 

81519915.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


Nie ma rzeczy których nie da się naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewałeś ? ręcznie zdobionego mechanizmu z niebieszczonymi śrubkami i diamentami w szatonach? , bez przesady to tylko adriatika, mechanizm o,k i nawet kamienie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rasowy szwajcar..... mać...


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewałeś ? ręcznie zdobionego mechanizmu z niebieszczonymi śrubkami i diamentami w szatonach? , bez przesady to tylko adriatika, mechanizm o,k i nawet kamienie ma.

 

Na pewno spodziewałem się plastikowego pierścienia, niczym w rolnixach. W żadnej adriatice plastikowego pierścienia nie widziałem, w ogóle na werku nie ma za bardzo oznaczeń tak w ogóle. Bez przesady, ja rozumiem że to tylko adriatica, ale sam widok tego plastikowego pierścienia uczula mnie na tyle żeby zapytać czy to nie jest jakis fake ?

 

chyba lepiej spytać niż wydać kasę w błoto.

 

czyli to jakiś fake czy nie ? może ktoś werk podmienił do koperty, albo tylko tarcze z adriatici dał ?


Nie ma rzeczy których nie da się naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastikowe pierscienie to żadna rzadkość. Wielbione na forum atlantiki tez tak miały ;)

A niektóre miały też plastikowe koła zębate...


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedź. Cóż mimo wszystko poszukam innego, ten werk wygląda tandetnie.


Nie ma rzeczy których nie da się naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.