Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

teston

Rolex czy roleks ?

Rekomendowane odpowiedzi

zdjęcia mogą być oryginału

ale nie wierzę w to aby ktoś sprzedawał ten nowy model stal/złoto za 3000pln

podejrzane

albo podróba albo zegarek z kradzieży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - fotki podejrzane, wyglądają na ściągnięte z sieci. Poprosiłem sprzedawcę, aby zrobił własne (zegarka i papierów), narazie nie mam odpowiedzi.


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też przed chwilą trafiłem na tą aukcję, gdyby ktoś chciał sprzedać oryginalny zegarek szybko i za okazyjną cenę to na pewno nie za 1/6 rynkowej :) Z resztą wielu takich cwaniaków było, poza tym foty z chrono24

 

No i standardowa notka "Przed wybraniem opcji kup teraz, proszę o meila", a odpowiedź jak łatwo się domyślić "jest to replika ale niczym nie różniąca się od oryginału, wykonana perfekcyjnie!"


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Tiaaa.. według sprzedających wszystkie podróby to perfekcyjnie wykonane repliki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tam wicie? W TiVi mówili, że na alle same pewne oferty. Sam słyszałem :lol:


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji można kontynuować reklamę z TV :

przed chwilą kupiłem i juz mogę dać dziecku do zabawy, temu dziecku z tego wózka dopiero co kupionego.

- Ja bym wyciął "naszego". Bo jak jest dziecko, to wiadomo, że musi być czyjeś, nie?

- Niekoniecznie właśnie. Mam kolegę... On rudy, żona ruda, a czarny im się urodził. - E, włosy nie mają znaczenia...

- Ale buźkę ma czarną! Murzyn jak z kuriera wycięty.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.