Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

anum47

Który seiko 5 ?

Seiko 5  

13 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro będę zamawiał nowe seiko 5, jedno z tych dostępnych po 3 stówy na allegro, tylko nie umiem się zdecydować co do koloru i w ogóle. Mi tam na swój sposób każdy z nich się jakoś podoba... dlatego proszę o pomoc w zdecydowaniu się, głównie zwróciłem uwagę na te 2 poniższe, ale jeśli uważacie że jakiś inny wygląda świetnie to podeślijcie linka to przeglądne.

 

 

NR 1 300zł

 

18c173a2e5424f51.jpg

 

NR 2 300zł

 

112_1330496793_437226.jpg

 

NR 3 369zł

 

4b33c437c545be22.jpg

 

NR 4 369zł

 

f289d2f87f68e286.jpg


Nie ma rzeczy których nie da się naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zaprezentowanych przez Ciebie podoba mi się zdecydowanie bardziej nr. 1

 

Ten drugi mi się w ogóle nie podoba :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodałem nr 3 i 4, z góry dziękuje wszystkim za głosy gdyż naprawdę w kwestiach wizualnych jestem słaby... kupując cokolwiek patrzę technicznie a na wyglądzie się nie znam.

 

Wiem że to mi głównie ma się podobać... ale co zrobić jak mi się wszystkie zegarki podobają ;)

 

przy okazji pytanie jeśli chodzi o NR 3 i 4, czy ten pasek jest trwały i nie zniszczy się ?


Nie ma rzeczy których nie da się naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Dorzuceniem numerów 3 i 4 tworzysz pytanie: "do czego ten zegarek?" W sensie czy tylko do "ciuchania" na codzień czy w jakieś bardziej oficjalne ciuchy bedziesz się z nim ubierał? Bo jeśli na codzień to ja bym brał 3 lub 4 (kolor wedle gustu i tego w jaki sposób się częsciej ubierasz). Jeśli masz zamiar używac go tez w sytuacjach bardziej codziennych, to wetdy brałbym nr 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa całkiem rózne style zegarków wg. mnie . Pierwsze dwa wybrałbym 1 z drugiej dwójki wybrałbym 3 . Kwestia zasadnicza do czego to ma być zegarek .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nylonowego paska - jakość jest ok, ale przy jasnym trzeba się liczyć z koniecznością "prania" co jakiś czas, bo się po prostu brudzi. Czarny się na pewno oczywiście też brudzi, ale podejrzewam, że mniej widać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaki styl preferujesz. Jeśli bardziej elegancki ew. casual to zdecydowanie opcja nr 1. Jeśli luz - to pozostałe. Ja bym celował w jedynkę. To chyba linia president? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykła linia, presidenty kosztują po 450-500zł i mają pełną nazwę dnia tygodnia na godzinie 6. Podobają mi się ale kasy nie starczy.

 

Zegarek ma być tak właściwie do wszystkiego, gdyż sprzedałem moje kwarce i został mi tylko 25 letni orient po tacie którego rzadko będę zakładał, także będę nosił ten nowy codziennie. Do garnituru mam tego czarnego orienta, a ogólnie ubieram się na codzien w dżinsy, często koszulke z kołnierzykiem często nosze swetry ale to w zime :P I tak myślałem że nr 3 i 4 też mógłby pasować do tego ubioru. Ale ogólnie widzę że nr 1 póki co prowadzi. Zastanawiam się tylko czy taki biały będzie pasował do ciuchów. Tzn w lato na pewno bo tak się ubieram, ale ciekawe jak w zimę. Ale raczej tak. Mam czarny zegarek, pora kupić biały ;)

 

Z zegarkiem się prawie nie będę rozstawał, doszedłem do wniosku że chcę mieć jeden taki który będe nosił ciągle, niż 4 takie z których 3 będą w pudełko bo nie będzie ich kiedy zakładać.


Nie ma rzeczy których nie da się naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dwójka, ale widziałbym ją raczej na pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.