Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mdp1984

Klub Miłośników Zegarków SWATCH

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero teraz mnie uderzyło, że rozmieszczenie totalizatorów i napisów jest niezgrabne.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sol napisał(-a):

Dopiero teraz mnie uderzyło, że rozmieszczenie totalizatorów i napisów jest niezgrabne.

w tym zegarku wszystko jest niezgrabne😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moonswatche teraz tylko w Krakowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, sanik napisał(-a):

Moonswatche teraz tylko w Krakowie.

 

WNo właśnie, wlazłem do Swatcha przy Rynku, ale nawet nie pytałem o Moonswatche. Oglądam sobie  pozostały asortyment pod kątem prezentu dla dzieci, No ale widzę, że jakiś dwóch turystów z Azji mierzy Moonswatcha. To pytam czy to nie fatamorgana jakaś i czy faktycznie są na stanie. Okazuje się że tak, akurat rano przyjechały. Obejrzałem model Earth i Saturn (czy inny Jupiter, już nie pamiętam). I nawet miałem takie "a co tam, kupię". Ale jednak jakaś taka taniocha z tego zegarka bije, a jednak ponad 1000 zł. Musiałem przyznać sam przed sobą, że to byłby tylko zakup w stylu "zobaczyć czym to się ludzie jarają", a po miesiącu na bazarek. Szkoda zdrowia. :)   


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a jak jest ze zmianą pasków, są normalne demontowalne teleskopy w tej bioceramice?

Widzę, że niektórzy wymieniali, więc pewnie się da, bez dezintegracji koperty :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, tommly napisał(-a):

Koledzy, a jak jest ze zmianą pasków, są normalne demontowalne teleskopy w tej bioceramice?

Widzę, że niektórzy wymieniali, więc pewnie się da, bez dezintegracji koperty :D

Zwykłe teleskopy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że nie pod drodze mi było do Warszawy, a teraz do Krakowa. a ciekawość zwyciężyła nad rozumem, to se kupiłem.

Tak tak przepłaciłem :D

 

Mam mieszane uczucia, zresztą tak było od początku tego całego hype'u.

Jako zabawka za cenę standardową, uzupełnienie kolekcji, może być, do noszenia jako EDC, raczej chyba nie.

 

 

IMG_6930.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle? Widziałem go tylko na fotach .ale już tam było średnio. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tommly napisał(-a):

Z racji tego, że nie pod drodze mi było do Warszawy, a teraz do Krakowa. a ciekawość zwyciężyła nad rozumem, to se kupiłem.

Tak tak przepłaciłem :D

 

Mam mieszane uczucia, zresztą tak było od początku tego całego hype'u.

Jako zabawka za cenę standardową, uzupełnienie kolekcji, może być, do noszenia jako EDC, raczej chyba nie.

 

 

IMG_6930.jpg

To co, pójdzie na półkę obok samochodzików Lego?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, to zwykły Swatch, nie oczekujcie niczego innego niż wykonanie swatcha z wtryskarki za kilkaset pln.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, revolta4 napisał(-a):

Aż tak źle? Widziałem go tylko na fotach .ale już tam było średnio. 

Tak sobie, ale przyznam, że nudny nie jest, pomarańczowe wskazówki robią robotę.

4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

To co, pójdzie na półkę obok samochodzików Lego?

Prędzej pójdzie na znany portal ogłoszeniowy :D Myślałem wprawdzie, żeby bu założyć jakieś fajne nato np. takie jak kolega Sanik w swojej Omedze i założyć od czasu do czasu, ale do czego? Szkoda, żeby leżał.

4 minuty temu, eye_lip napisał(-a):

Ludzie, to zwykły Swatch, nie oczekujcie niczego innego niż wykonanie swatcha z wtryskarki za kilkaset pln.

Ależ ja niczego innego nie oczekiwałem, kupiłem z ciekawości i był to świadomy wybór oraz świadomość, że przepłacam.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było bardziej do kolegi @revolta4 ale czy przeplacasz;)? Kupujesz kultowy design i logo za dwa razy więcej niż swatch, IMO nic strasznego jeśli człowiek nie ma oczekiwań zegarkowych. Jak mi się trafi też chętnie kupię. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, eye_lip napisał(-a):

Ludzie, to zwykły Swatch, nie oczekujcie niczego innego niż wykonanie swatcha z wtryskarki za kilkaset pln.

 

 

Nie nieoczekiwalem nic nadzwyczajnego ale myślałem że może choć trochę się postarają. 

7 minut temu, eye_lip napisał(-a):

To było bardziej do kolegi @revolta4 ale czy przeplacasz;)? Kupujesz kultowy design i logo za dwa razy więcej niż swatch, IMO nic strasznego jeśli człowiek nie ma oczekiwań zegarkowych. Jak mi się trafi też chętnie kupię. 

 

 

Nie odpada zdjęcia dużo pokazują nie podoba mi się te wykonanie .projekt ok ale to nie to nawet jak to taniocha musi się podobać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, nie o to chodziło w tym całym koncepcie. 

 

BTW od czasu wprowadzenia moonswatch, sprzedaż Speedmastera wzrosła o 50 procent. 

 

To dla tych którzy pisali że Omega zeszła na psy i bojkotują markę 😆


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, eye_lip napisał(-a):

No nie, nie o to chodziło w tym całym koncepcie. 

 

BTW od czasu wprowadzenia moonswatch, sprzedaż Speedmastera wzrosła o 50 procent. 

 

To dla tych którzy pisali że Omega zeszła na psy i bojkotują markę 😆

Pewnie każdy po obejrzeniu i pomacaniu bioceramiki stwierdził, że jak ma kupować moonshit'a, to lepiej kupić prawdziwego Moona i dlatego sprzedaż wzrosła 😜

Reklama dźwignią handlu, każda, nawet ta najbardziej kontrowersyjna.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.07.2022 o 17:05, eye_lip napisał(-a):

BTW od czasu wprowadzenia moonswatch, sprzedaż Speedmastera wzrosła o 50 procent.

 

No właśnie, często można przeczytać taką informację na forach. Ale czy jest jakieś źródło tych danych? Bo ja znalazłem tylko luźną wypowiedź prezesa w wywiadzie. Wiadomo, że nie powie nic negatywnego o tej kooperacji. Nie wiem w ogóle czy Swtach grupa oficjalnie publikuje takie dokładne dane sprzedażowe?


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie publikuje, trudno żeby publikowali ogólnodostępne raporty na temat sprzedaży danego modelu ( takie raporty są dostępne tylko dla pracowników, sam miałem do nich dostęp podczas szkoleń jak pracowałem w SG). 

 

A info pochodzące od Hayka cytowane jest w największych poważnych portalach:

 

https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-07-08/omega-moonwatch-sales-surge-after-cheap-swatch-version-goes-wild

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MichTheOne napisał(-a):

 

No właśnie, często można przeczytać taką informację na forach. Ale czy jest jakieś źródło tych danych? Bo ja znalazłem tylko luźną wypowiedź prezesa w wywiadzie. Wiadomo, że nie powie nic negatywnego o tej kooperacji. Nie wiem w ogóle czy Swtach grupa oficjalnie publikuje takie dokładne dane sprzedażowe?

 

 

Jesli CEO tak duzej grupy podaje takie dane, to raczej sa prawdziwe, no ok, moga byc troche zmanipulowane, ale co do zasady powinny byc z czym zgodnie.

Niewatpliwie byl to genialny ruch ze strony Swatch Group, beda o tym w ksiazkach pisac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym tygodniu będąc w ZT ( na razie jeszcze jedyne miejsce gdzie można kupić Omegę-Swatcha) zrobiłem zdjęcia (zgoda personelu na zrobienie fotki) pełnego kompletu w stylowej walizce. Komplet jest wystawiony na widok publiczny i każdy może go podziwiać lub krytykować. Na katalogowych zdjęciach i internetowych stronach każdy z tych zegarków nie prezentuje się tak dobrze jak w realu. One w rzeczywistości są moim zdaniem estetyczne i  ładne. Z całej serii wybrałbym Merkurego i Marsa. Na razie jeszcze są  wykupywane raczej nie przez hobbystów czy pasjonatów, ale to w miarę szybko się zmieni. W innych punktach Swatch też będą niedługo dostępne i za jakiś czas każdy kto będzie miał kaprys kupić taki zegarek, bez problemu kupi go w normalnej detalicznej cenie 😜 

 

Uprzedzając Wasze ewentualne pytania. Nie, nie mam takiego Swatcha i nie próbowałem go sobie załatwić. Owszem, jeden młody człowiek z grupki oczekujących na dostawę, gorąco mnie namawiał na zakup z jego plecaka za cenę z jego marżą i trudy stania w kolejce. Grzecznie odmówiłem na co usłyszałem tekst - no tak prezes pewnie sobie załatwi po cenie !  Nie sądziłem że prezes jest aż tak rozpoznawalny 😂

 

IMG_3366.jpeg.5bfee55f9fff1fef944b7979725122ac.jpeg               IMG_3367.jpeg.97746408d07c56375b14d261d48ad311.jpeg    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

W ubiegłym tygodniu będąc w ZT ( na razie jeszcze jedyne miejsce gdzie można kupić Omegę-Swatcha) zrobiłem zdjęcia (zgoda personelu na zrobienie fotki) pełnego kompletu w stylowej walizce. Komplet jest wystawiony na widok publiczny i każdy może go podziwiać lub krytykować. Na katalogowych zdjęciach i internetowych stronach każdy z tych zegarków nie prezentuje się tak dobrze jak w realu. One w rzeczywistości są moim zdaniem estetyczne i  ładne. Z całej serii wybrałbym Merkurego i Marsa. Na razie jeszcze są  wykupywane raczej nie przez hobbystów czy pasjonatów, ale to w miarę szybko się zmieni. W innych punktach Swatch też będą niedługo dostępne i za jakiś czas każdy kto będzie miał kaprys kupić taki zegarek, bez problemu kupi go w normalnej detalicznej cenie 😜 

 

Uprzedzając Wasze ewentualne pytania. Nie, nie ma takiego Swatcha i nie próbowałem go sobie załatwić. Owszem, jeden młody człowiek z grupki oczekujących na dostawę, gorąco mnie namawiał na zakup z jego plecaka za cenę z jego marżą i trudy stania w kolejce. Grzecznie odmówiłem na co usłyszałem tekst - no tak prezes pewnie sobie załatwi po cenie !  Nie sądziłem że prezes jest rozpoznawalny 😂   

 

To ja miałem info od pracownika butiku w ZT, że tam już nie sprzedają moonswatchy, tylko w Krakowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według strony Swatch Polska obecnie Sprzedawane są w Warszawie i Krakowie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moonswatche wyżej o 23%, po 1383 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnią sobotę 10 września 2022r. można było kupić Swatcha Omegę bez jakiejkolwiek kolejki za normalną cenę detaliczną czyli 1383 zł w butiku Swatcha w Krakowie. Żadnego tłoku, kolejki ani handlarzy. Sytuacja normalnieje. Jeden z klubowiczów któremu o tym powiedziałem poszedł i kupił Marsa. W wątku warsztatowym są zdjęcia tego zegarka które robiliśmy podczas zajęć foto-warsztatowych. W piątek wieczorem tuż przed zamknięciem butiku też były dostępne  te zegarki bez żadnej kolejki. Był Mars i Słońce. W sobotę było ich więcej.  Nie kupujcie ich z rynku wtórnego mocno przepłacając ! One są już dostępne, a jeszcze za trochę będą w pełnym asortymencie. Największym powodzeniem cieszą się Mars, Księżyc i Merkury -  informacja z krakowskiego butiku.

 

Swatch Mars z naszych sobotnich warsztatów w Krakowie:


 

image.thumb.jpeg.148c94d906e72aa2320c43446146d7f6.jpeg

 

image.thumb.jpeg.3fbbbc89ba708bd6e601fa9336f0147e.jpeg
 

image.thumb.jpeg.8e67b1fc8fa57eedd972a28a3ffe6fb2.jpeg

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.